آدرس آموزشگاه خوب و حرفه ای عکاسی در غرب تهران با ارائه سرفصل های اجرائی و همچنین مدارک بین المللی مورد تایید اتحادیه اروپا در محدوده صادقیه

ادرس آموزشگاه عکاسی در غرب تهران

مفهوم کادربندی در عکاسی چیست و چه کاربردی دارد؟

در عکاسی، کادربندی مناسب، بسیار ضروری است. یک عکاس حرفه­ ای قادر است که عناصر مورد نیاز در فضای مورد نظر خود را برای عکاسی به درستی بشناسد و با ایجاد زاویه­ ای دقیق بهترین عکس را از آن لحظه بگیرد.

نوع فضای موجود در کادر عکاسی در انتقال مفهوم عکس بسیار اهمیت دارد و حتی ممکن است که عکس ثبت شده از یک لحظه و یک تصویر به دلیل کادربندی متفاوت، مفهوم کاملا مختلفی را به بیننده انتقال دهد.

عکاس در ابتدا باید تصمیم بگیرد که چه چیزی قرار است در عکسش ثبت شود و پس از آن با کادربندی و زاویه ­بندی مناسب عکس خود را می ­گیرد.

ادرس آموزشگاه عکاسی در غرب تهران

تفاوت دوربین­های نیکون و کنون چیست؟

دوربین­ های کنون و نیکون دو دوربین قدرتمند هستند و در عرصه بازار، رقابتی تنگاتنگ بایکدیگر دارند. البته می­توان گفت که دوربین برند نیکون از لحاظ قیمتی به صرفه ­تر بوده و حتی از لحاظ کارایی با دوربین­های برند کنون هم­سطح خود زیاد تفاوتی ندارد.

اما اگر قضیه قیمت را کنار بگذاریم و و تنها به کیفیت عکس اکتفا کنیم مسلما دوربین­ های برند کنون بی رقیب هستند.

ادرس آموزشگاه عکاسی در غرب تهران ادرس آموزشگاه عکاسی در غرب تهران

آدرس آموزشگاه عکاسی در غرب تهران

یکی از بهترین آموزشگاه های عکاسی با سرفصل های بین المللی و اجرایی دوره آموزش عکاسی در غرب تهران و همچنین ارائه مدارک بین المللی و مورد تایید اتحادیه اروپا مرکز آموزش خانه صنعت و معدن می باشد که در آدرس ذیل واقع شده است :

آدرس : صادقیه -بلوار آیت الله کاشانی -بین سازمان برنامه و شقایق-نبش لاله شمالی -پلاک ۵۴

جهت ثبت نام می توانید از طریق لینک واتساپ با کارشناسان مرکز ارتباط برقرار نمایید و یا از طریق شماره های ذیل مستقیما مستقیما جهت مشاوره و ثبت نام تماس حاصل نمایید.

تلفن مرکز : ۰۲۱۴۴۱۱۱۲۲۹