آدرس آموزشگاه طراحی مد و لباس در غرب تهران..آموزش طراحی لباس با مدرک بین المللی در مرکز آموزش خانه صنعت و معدن .دوره ها از مبتدی تا حرفه ای و تخصصی با متد ۲۰۱۹٫افراد می توانند پس از پایان دوره جهت ورود به بازار کار آماده شوند.امروزه رشته طراحی لباس به دلیل جذابیت و تنوعی که دارد مورد پسند عموم مردم قرار گرفته است .

آموزش طراحی مد و لباس

چرا رشته طراحی لباس پر طرفدار است؟

تنوع زیاد ، زیبایی و جذابیت باعث شده که رشته طراحی لباس بسیار مورد پسند قرار بگیرد . بسیار جذاب است که بتوانیم طرح ها و رنگ ها و ایده های خود را به صورت کاملا خلاقانه و هماهنگ با هم ترکیب کنیم که در نهایت طرحی جدید و مورد پسند و نوآورانه خلق کنیم . در آموزشگاه طراحی مد و لباس می آموزیم که لباسهایی جدای از نحوه پوشش و فرهنگ خاص یک جامعه باشد بلکه متاثر از آداب و نگرش ها و فرهنگ ها و رسوم دیگر جوامع نیز طراحی کنیم و این خود تنوع بسیار بالایی ایجاد می کند .

این مطلب هم شاید برای شما جالب باشه
کلاس آموزش طراحی لباس با نرم افزار

طراحی لباس هنری است که تحت تاثیر احساسات ، تمایلات ، ذوق و سلیقه و مهارت ، طراح قرار می گیرد و شاید این زبانی باشد برای بیان همه اینها ، اینکه بدون هیچ محدودیتی و کاملا آزادانه طراحی کنیم . گاهی اوقات یک طراحی لباس ناب ولی در عین حال عجیب و غریب و نمایش آن در بین میلیون ها بازدیدکننده ارزش بسیار بالایی دارد.

آموزشگاه طراحی مد و لباس

آیا دانستن اصول خیاطی به طراح کمک می کند ؟

میتوانید این مهارت را پیدا کنید که خودتان ایده های جدید و خلاقانه را کشف کنید و آن را ماهرانه بر روی پارچه بیاورید و حاصل کارتان را ببینید تا متوجه ایراد های کارتان شوید و این گونه منطق کار طراحی لباس را به خوبی درک کنید . طراحی لباس هنری است که اگر با مهارت عملی خیاطی همراه باشد موفقیت طراح را تضمین می کند . در واقع این دو مکمل هم هستند .

جنس پارچه و نوع دوخت نیز جزء ملزوماتی است که طراح لباس باید آن را به خوبی بشناسد . نوع پارچه انتخابی و نوع دوخت سفارشی برای طرحی که قرار است ارائه شود ، بسیار مهم است بهترین طرح ها بهترین پارچه ها را نیز می طلبد.

این مطلب هم شاید برای شما جالب باشه
هزینه آموزش طراحی لباس درترکیه

آدرس آموزشگاه طراحی لباس

ثبت نام در آموزشگاه طراحی مد و لباس

برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام در دوره های طراحی لباس آموزشگاه ، لطفا از طریق واتس آپ و یا شماره های سایت با همکاران ما در ارتباط باشید.

موفق باشید.