آدرس بهترین آموزشگاه طراحی مد و لباس با اساتید حرفه ای در غرب تهران..آموزش طراحی لباس با مدرک بین المللی در مرکز آموزش خانه صنعت و معدن .دوره ها از مبتدی تا حرفه ای و تخصصی با متد ۲۰۲۰٫افراد می توانند پس از پایان دوره جهت ورود به بازار کار آماده شوند.در ادامه با ما همراه باشید تا به جزئیات این رشته بپردازیم.

برای کسب اطلاعات در مورد دوره جامع طراحی لباس آنلاین و حضوری از طریق واتس آپ یا تلفن های زیر با کارشناسان در ارتباط باشید:

کارشناس آموزش: ۰۲۱۴۶۰۹۴۱۱۸

کارشناس آموزش:۰۲۱۴۶۰۹۴۱۱۷

کارشناس آموزش:۰۲۱۴۴۱۱۱۲۲۹

آموزش طراحی مد و لباس

چرا رشته طراحی لباس پر طرفدار است؟

تنوع زیاد ، زیبایی و جذابیت باعث شده که رشته طراحی لباس بسیار مورد پسند قرار بگیرد . بسیار جذاب است که بتوانیم طرح ها و رنگ ها و ایده های خود را به صورت کاملا خلاقانه و هماهنگ با هم ترکیب کنیم که در نهایت طرحی جدید و مورد پسند و نوآورانه خلق کنیم . در آموزشگاه طراحی مد و لباس می آموزیم که لباسهایی جدای از نحوه پوشش و فرهنگ خاص یک جامعه باشد بلکه متاثر از آداب و نگرش ها و فرهنگ ها و رسوم دیگر جوامع نیز طراحی کنیم و این خود تنوع بسیار بالایی ایجاد می کند .

این مطلب هم شاید برای شما جالب باشه
حرفه ای ترین آموزشگاه طراحی لباس از مبتدی تا پیشرفته

طراحی لباس هنری است که تحت تاثیر احساسات ، تمایلات ، ذوق و سلیقه و مهارت ، طراح قرار می گیرد و شاید این زبانی باشد برای بیان همه اینها ، اینکه بدون هیچ محدودیتی و کاملا آزادانه طراحی کنیم . گاهی اوقات یک طراحی لباس ناب ولی در عین حال عجیب و غریب و نمایش آن در بین میلیون ها بازدیدکننده ارزش بسیار بالایی دارد.

آموزشگاه طراحی مد و لباس

آیا دانستن اصول خیاطی به طراح کمک می کند ؟

میتوانید این مهارت را پیدا کنید که خودتان ایده های جدید و خلاقانه را کشف کنید و آن را ماهرانه بر روی پارچه بیاورید و حاصل کارتان را ببینید تا متوجه ایراد های کارتان شوید و این گونه منطق کار طراحی لباس را به خوبی درک کنید . طراحی لباس هنری است که اگر با مهارت عملی خیاطی همراه باشد موفقیت طراح را تضمین می کند . در واقع این دو مکمل هم هستند .

جنس پارچه و نوع دوخت نیز جزء ملزوماتی است که طراح لباس باید آن را به خوبی بشناسد . نوع پارچه انتخابی و نوع دوخت سفارشی برای طرحی که قرار است ارائه شود ، بسیار مهم است بهترین طرح ها بهترین پارچه ها را نیز می طلبد.

این مطلب هم شاید برای شما جالب باشه
آموزشگاه حرفه ای طراحی لباس با اساتید مجرب

با همه توضیحات بالا در مورد تفاوت خیاطی و طراحی لباس باید بگوییم که دانستن خیاطی به طراح لباس کمک می کند اما واجب نیست و بهتر است در کار اجرایی طراح لباس خودش خیاطی نکند و انرژی خود را روی طراحی کردن و ایده ها بگذارد.

آدرس آموزشگاه طراحی لباس

ثبت نام در بهترین کلاس طراحی مد و لباس

برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام در دوره های طراحی لباس آموزشگاه ، لطفا از طریق واتس آپ و یا شماره های سایت با همکاران ما در ارتباط باشید.

موفق باشید.