آسانترین روش آموزش حرفه گریم و آرایش


از دیرباز زنان با آرایش و زیبایی چهره همیشه خود را آراسته اند و نسبت به مردان بیشتر به دنبال زیبایی و آرایش صورت خود بوده اند. امروزه گریم صورت و استفاده ازمواد آرایشی و متدهای آرایش کردن در همه کشورها بسیار رایج است. اکثریت شرکت ها سعی می کنند مواد آرایشی مرغوب را وارد بازار کنند تا از صحنه رقابت جا نمانند.افراد همیشه علاقمند هستند به خود آرایی و تمایل دارند این کار را خودشان انجام دهند. بنابراین در این مقاله ما به صورت کلی درباره آرایش صورت و گریم نکاتی را برای شما ارائه می دهیم اما شما برای اینکه به اطلاعات بیشتری بخواهید کسب کنید می توانید با کارشناسان ما که شبانه روز به شما مشورت رایگان می دهند تماس بگیرید. کارشناسان با توضیحاتی که شما درباره پوست خود می دهید بهترین نوع آموزش های لازم برای گریم صورتتان را به شما خواهند داد و این آموزش ها به صورت حرفه ای برای شما در نظر گرفته می شود. شما می توانید با یک تیم حرفه ای بهترین و آسانترین راه خود آرایی را یاد بگیرید.

این مطلب هم شاید برای شما جالب باشه
کلاس گریم صورت با اساتید معتبر

آموزش گام به گام گریم و آرایش:
ابتدا در گریم صورت شما باید رنگ هارا بشناسید و هایلایت های روشن و کانتورهای تیره را کاملا شناخته تا بتوانید در مواقعی که نیاز است به درستی از آنها استفاده کنید. در کل هایلایت های روشن و تیره برای برجسته کردن و یا محو و کوچک کردن قسمت هایی از صورت است. از کانتورها نیز می توانید مواقعی استفاده کنید که می خواهید یک قسمت از صورت مثل بینی را کوچک کنید و می توانید از رنگ های تیره و یا رنگ های مات استفاده کنید تا درخشندگی کمتری داشته باشند.
در مرحله اول گریم صورت شما با فون صورت سرو کار دارید یعنی با استفاده از کرم پودر تمامی صورت را بپوشانید. شما می توانید در مهمانی ها یا مجالس عروسی از کرم پودر استفاده کنید زیرا کرم پودرها باعث می شوند منافذ درونی پوست بسته شود و راه هوازی پوست را می بنند و تنفس پوستی را کاهش می دهند بنابراین از یک کرم پودر مرغوب استفاده کنید. در مرحله دوم گریم به سراغ گونه ها بروید. گونه ها در صورت هر چه برجسته تر باشند زیبایی خاص تری دارند. در زیر خط گونه از یک کانتور قهوه ای یا برنز تیره استفاده کنید سپس با کرم پودر ان را میکس کنید و بعد از رژ گونه می توانید برای زیباتر نشان دادن گونه و استفاده از یک رنگ خاص استفاده کنید. در مرحله سوم به سراغ بینی بروید بینی شما هر شکلی که باشد می توانید با استفاده از کانتورها و سایه های هایلایت آن را کوچک کنید. سپس به مرحله چهارم گریم خواهیم رسید چشم ها و ابروها که باید به موازات هم باشند و می توانید از رنگ استفاده کنید رنگی که با چهره تان میکس شود و چشم هایتان را می توانید با سایه روشن های تیره و روشن آرایش کنید و زیبایی دو برابر چشم ها را بایک خط چشم است که شکل چشم هایتان را آراسته کند، بستگی دارد چه نوع خط چشمی استفاده کنید و به شکل چشمتان بستگی دارد و در آخر باید تمامی رنگ ها را که در چهره بکار می برید با هم هماهنگ کنید.
آموزش گریم بسیار متنوع و گسترده تر از ان چیزی است که ما در این مطلب بیان می کنیم اگر علاقمند هستید حتما با ما همراه شود و زیبایی خودتان را دست کم نگیرید

این مطلب هم شاید برای شما جالب باشه
نکات گریم و آرایش لب های برجسته