آشنایی با کلاس طراحی لباس و ورود به بازار کار تخصصی آن را میتوانید در مرکز آموزش خانه صنعت و معدن آموزش ببینید … آموزش طراحی لباس جامع از صفر تا صد با ارائه مدرک بین المللی و با حضور اساتید حرفه ای و متخصص در زمینه طراحی لباس.. آموزش ها مناسب هنرجویانی که میخواهد وارد بازار کار حرفه ای شوند و یا به صورت شخصی این رشته را دنبال کنند.

برای کسب اطلاعات در مورد دوره طراحی لباس از طریق واتس آپ یا تلفن های زیر با کارشناسان در ارتباط باشید:

کارشناس آموزش: ۰۲۱۴۶۰۹۴۱۱۸

کارشناس آموزش:۰۲۱۴۶۰۹۴۱۱۷

کارشناس آموزش:۰۲۱۴۴۱۱۱۲۲۹

آموزش طراحی لباس

کشیدن فیگور مانکن در طراحی لباس

طراحی لباس یک هنر به حساب می آید و شامل مراحلی از انتخاب یک طرح تا مراحل پایانی دوخت و تحویل لباس می باشد. طراحی فیگور یکی از مهمترین بخش های  طراحی مد است. آموختن طراحی فیگور برای هر طراح لباسی الزامی است. این مهارت، بسیار مهم است زیرا قبل از انجام هر کاری باید طرح یک لباس رسم شود. تا زمانی که طرح لباس را رسم نکنید، نمی توانید ارتباط موثری با ایده ای که دارید برقرار کنید.

این مطلب هم شاید برای شما جالب باشه
ترفندهای جذاب آموزش طراحی لباس مجلسی

معمولا فیگور ها نسبت به بدن انسان واقعی بلندتر و کشیده ترهستند. در دوره طراحی لباس به شما آموخته می شود که ابتدا فرم اسکلتی بدن را با دقت طراحی کنید  و مراحل کشیدن ماهیچه ها به شما آموزش داده می شود. برای کشیدن فیگور باید مرحله به مرحله پیش بروید. ابتدا قسمت را مشخص می کنید و بعد از بخش های اصلی بدن شانه ها دست و پا را به صورت کلی رسم کرده و بخش های جزیی تر را مرحله به مرحله اضافه می کنید.

آموزش فیگور طراحی لباس

خصوصیات یک طراح را بشناسیم

یک رقابت سنگین بین طراحان لباس در جریان است و این مساله انکار ناپذیر است  و روز به روز در جریانی که به نام جریان مد شناخته شده طرح های جدید وارد می شود. افرادی که در این حرفه وارد می شوند باید از نظر تجاری نیز دارای تجربه و قدرت باشند تا بتوانند در بازار رقابت به مساله بازار یابی و فروش موفق باشند. طراح باید با تمام افرادی که در تولید لباس نقش دارند ارتباط موثری برقرار کند.

این مطلب هم شاید برای شما جالب باشه
کلاس آموزش صفر تا صد طراحی لباس حرفه‌ای

داشتن خلاقیت و ارائه طرح های زیبا از ویژگی هایی است که یک طراح باید داشته باشد. این افراد دارای مهارت های طراحی قوی هستند، یعنی می توانند به راحتی آنچه در ذهن دارند را روی کاغذ بیاورند. یک طراح موفق با جنس و رنگ پارچه ها آشنایی دارد و می داند که چه جنسی را کجا به کار ببرد و این مساله به توسعه کار این طراح کمک خواهد کرد. مهمترین مساله داشتن دانش کافی برای یک طراح لباس است. در این دوره آموزش طراحی لباس لازم برای افرادی که به این حرفه علاقه دارند، داده می شود.

در این مجموعه طراحی لباس را از مقدماتی تا پیشرفته آموزش خواهید دید و میتوانید با تمرین وارد بازار کار حرفه ای شوید.

آشنایی با طراحی لباس

ثبت نام کلاس آموزش طراحی لباس

آیا در مورد رشته طراحی لباس اطلاعاتی دارید؟ آیا میخواهید هنری را یاد بگیرید و وارد بازار کار شوید ؟ آیا قصد مهاجرت دارید و مدرک بین المللی برای شما مهم است ؟ شما میتوانید قبل از شروع این هنر پردرآمد از طریق واتس اپ و یا شماره های سایت با دپارتمان طراحی لباس در ارتباط باشید.

این مطلب هم شاید برای شما جالب باشه
کلاس های آموزش طراحی لباس در غرب تهران

موفق و پیروز باشید.