آموزشگاه آرایشگری بانوان با اساتید خوب در مرکز اموزش خانه صنعت و معدن با ارائه مدرک بین المللی که اموزش ها از مقدماتی تا پیشرفته است.کلاس ها کاملا عملی و قدم به قدم تمام نکات و فنون ارایشگری را فرا می گیرید.

آموزش آرایشگری بانوان

آیا حرفه آرایشگری بازار کار خوبی دارد؟

معمولا افرادی که به رشته آرایشگری علاقه مند هستند، دغدغه های مالی نیز دارند و ذکر این سوال کاملا طبیعی است که آیا حرفه آرایشگری بازار کار مناسبی دارد یا خیر؟

برای پاسخ به این سوال باید عرض کنیم که این موضوع به معیارها و پارامترهای گوناگونی بستگی دارد. اگر شما در آموزشگاه آرایشگری بانوان دانش کافی را کسب کرده باشید و  مهارت های لازم را نیز به دست آورده باشید، کار شما برای ایجاد یک بازار کار مناسب آسان خواهد شد. البته باید به این نکته نیز اشاره کنیم که شغل آرایشگری یک شغل سخت محسوب می شود؛ چرا که شما در مواقعی حتی مجبور خواهید بود در طول روز ۱۵ ساعت کار کنید.

این مطلب هم شاید برای شما جالب باشه
آموزش گریم و میکاپ صورت بیضی و گرد

این که نرخ خدمات آرایشگری بانوان چگونه است، تا حد زیادی به نوع کیفیت کار شما بستگی دارد. البته عوامل دیگری نیز وجود دارند که در حرفه ای شدن بازار آرایشگری و نرخ خدمات آن تاثیر مستقیم می گذارند.

آموزشگاه آرایشگری

چرا زیرسازی در میکاپ مهم است؟

یکی از موضوعاتی که در آموزشگاه آرایشگری بسیار مورد تاکید قرار می گیرد، آموزش زیرسازی در میکاپ می باشد. شما به عنوان یک آرایشگر، حتما باید به این موضوع توجه داشته باشید.

معمولا برای زیرسازی از انواع پرایمر استفاده می شود. پرایمر ها سطح پوست را تمیز کرده و منافذ باز پوست را مسدود می کنند. این کار باعث می شود که آرایش روی پوست ماندگاری بیشتری داشته باشد. در مرحله بعد از لوازم آرایش دیگری نظیر کرم پودر، پنکک و کانسیلر برای زیرسازی آرایش استفاده می شود.

البته برای افرادی که پوست تمیز و خوبی دارند، استفاده از برخی لوازم آرایش زیرسازی الزامی نمی باشد. اما اگر می خواهید یک آرایش خوب و با دوام داشته باشید، حتما از لوازم زیرسازی پوست نظیر پرایمر ها استفاده نمایید. همچنین اگر نقاطی از پوست دارای تیرگی یا فرورفتگی است، می توانید از کانسیلر برای رفع این مشکلات استفاده نمایید. در صورتی که صورت دارای جوش است، استفاده از یک کرم پودر مناسب با پوشانندگی خوب می تواند مفید باشد.

این مطلب هم شاید برای شما جالب باشه
بهترین آموزش گریم و میکاپ حرفه ای دخترانه

آموزش آرایشگری بانوان

ثبت نام در آموزشگاه آرایشگری بانوان با اساتید خوب

برای کسب اطلاعات بیشتر و اشنایی با سرفصل های رشته میکاپ و ارایشگری لطفا از طریق واتس اپ و یا شماره های سایت با همکاران ما در دپارتمان آرایشگری در ارتباط باشید.