آموزشگاه گریم و میکاپ زنانه در غرب تهران با بهترین اساتید مجرب و حرفه ای این رشته در مرکز آموزش خانه صنعت و معدن با مدرک بین المللی ….در طول دوره تمام جزئیات و نکاتی که در رشته عکاسی به ان نیاز دارید را می اموزید. و میتوانید پس از اتمام دوره وارد بازار کار حرفه ای شوید.

برای کسب اطلاعات در مورد دوره گریم و میکاپ از طریق واتس آپ یا تلفن های زیر با کارشناسان در ارتباط باشید:

کارشناس آموزش: ۰۲۱۴۶۰۹۴۱۱۸

کارشناس آموزش:۰۲۱۴۶۰۹۴۱۱۷

کارشناس آموزش:۰۲۱۴۴۱۱۱۲۲۹

آموزش آرایشگری

هنر آرایش کردن عروس

 از آنجایی که روز عروسی یکی از مهم ترین تاریخ های زندگی هر دختری محسوب می شود، از این رو توجه به زیبایی ظاهری بسیار اهمیت پیدا می کند و افراد به دنبال بهترین سبک آرایش و گریم که با ویژگی های چهره­ ی آنها همخوانی دارد می گردند.

در قدیم متد های آرایشی مختلفی به کار گرفته می شده است. به عنوان مثال در سبک های آرایشی کلاسیک از متد های قدما و طبق اصول خاصی استفاده می گردیده. در این آرایش ها معمولا خط چشم به صورت ساده و بدون هیچگونه فرمی کشیده می شود و عاری از هرگونه نقش و نگاری است و رنگ رژ لب و خط لب باید دقیقا یکسان باشد. یا مثلا در دهه های ۵۰ و ۶۰ سبک خاصی از آرایش در ایران باب بوده که امروزه دستخوش تغییر شده است. بنابراین شیوه­ ی گریم و آرایش عروس نیز مانند هر پدیده­ ی دیگری تغییر یافته و در ادوار مختلف از عوامل مختلفی تاثیر گرفته است.

این مطلب هم شاید برای شما جالب باشه
بهترین آموزش گریم و میکاپ حرفه ای دخترانه

آموزشگاه آرایشگری

اصول زیر سازی کردن در گریم و میکاپ

زیرسازی در گریم عروس نقش بسیار مهمی در زیباتر به نظر رسیدن میکاپ دارد. یکی از مراحل ابتدایی این امر آماده سازی پوست با انواع مرطوب کننده ها و آبرسان ها است که باید مدت ها پیش از گریم آغاز شود. معمولا بهتر است پیش از انجام گریم برای صورت یک دوره پاک سازی پوست انجام گیرد تا پوست شفافیت و طراوت خود را بازیابی کند. یکی دیگر از نکاتی که در زیرسازی گریم حائز اهمیت است استفاده از سایه های تیره و روشن برای نقاط مختلف صورت به منظور حذف عیب ها یا برجسته تر کردن زیبایی های صورت می باشد. مثلا اگر بینی فرمی پهن داشته باشد با استفاده از کرم های تیره تر می توان فرم بهتری به آن داد و بعد زیبا تری از چهره را به نمایش گذاشت.

کسانی که پوست چرب دارند بهتر است قبل از کرم پودر زدن ، چربی پوست خود را به وسیله دستمال بگیرند.و کسانی که پوستشان خشک است حتما باید از اب رسان استفاده کنید تا پوسته پوسته نشود.برای از بین بردن سیاهی زیر چشم نیز می توانید از کانسیلر قرمز برای اصلاح کردن آن استفاده کنید.

این مطلب هم شاید برای شما جالب باشه
کلاس های آموزش گریم و میکاپ صورت

آموزشگاه آرایشگری تهران

ثبت نام کلاس گریم و میکاپ زنانه

آیا می خواهید رشته میکاپ را به صورت حرفه ای ادامه دهید ؟ آیا به دنبال دوره های کوتاه مدت برای یادگیری سریع در این رشته و جذب در بازار کار هستید ؟ آیا قصد مهاجرت دارید ؟

برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه قبل از ثبت نام میتوانید از طریق واتس اپ و یا شماره های سایت با کارشناسان دپارتمان گریم ، میکاپ و آرایشگری در ارتباط باشید.

موفق باشید.