آموزشگاه تخصصی عکاسی پرتره ، عکاسی حرفه ای استان تهران با ارائه مدرک بین المللی. آموزش گام به گام عکاسی از چهره یک مدل در برترین موسسه آموزشی ایران توسط برجسته ترین اساتید در مرکز آموزش خانه صنعت و معدن ایرانیان

آموزشگاه عکاسی پرتره

عکاسی هنری مناسب برای درآمد

اکثر افرادی که وارد حرفه ی عکاسی می‌شوند در ابتدا به دنبال پول نیستند، عکاسی هنری است که مانند همه ی اشکال هنری، جذابیت آن فقط در پتانسیل درآمدی آن نیست بلکه در علاقه ی فرد به انجام این هنر خلاقانه است، اما نکته ی جالب در مورد این هنر آن است که اگرچه بسیار سرگرم کننده است اما با یادگیری آن در آموزشگاه عکاسی پرتره به حرفه ای سودآور نیز تبدیل می‌شود.

در حالت ایده آل شما باید استودیوی خود را داشته باشید تا بتوانید عکس های خود را تهیه کنید اما برخی از مشتری ها فضای باز را ترجیح می‌دهند، بنابراین اگر استودیویی نیز ندارید باید بدانید که با یادگیری در آموزشگاه عکاسی ، فرصت های بسیاری برای کسب درآمد برای یک عکاس حرفه ای وجود دارد. اگر مجموعه ای از عکس های با کیفیت داشته باشید می‌توانید از طریق بارگذاری عکس ها در برخی از سایت های اینترنتی نیز کسب درآمد کنید.

این مطلب هم شاید برای شما جالب باشه
کلاس عکاسی با مدارک بین المللی

در آموزشگاه عکاسی می‌آموزید که برای کسب درآمد در حرفه ی عکاسی می‌توانید حتی با مجلات و روزنامه های محلی همکاری کرده یا عکاسی تخصصی برای مراسم های مختلف انجام دهید.

آموزشگاه عکاسی

منظور از عکاسی پرتره چیست؟

عکاسی پرتره به بخشی از عکاسی گفته می‌شود که در آن عکسبرداری از چهره انسان انجام ‌شود، عکاس حرفه ای قادر است با تکنیک هایی مانند استفاده از رنگ و نور و … عکس های باکیفیتی را ثبت کند که در آموزشگاه با این تکنیک ها آشنا می‌شوید، عکاسی پرتره شامل :

  • پرتره،
  • تمام قد،
  • هنری،
  • سیاسی،
  • تبلیغاتی،
  • پرسنلی و
  • خانوادگی می‌باشد.

در آموزشگاه عکاسی می‌آموزید که عکس پرتره گونه ای از عکس است که در ارتباط متقابل با سوژه می‌باشد، گفتگو با سوژه می‌تواند بر تهیه ی پرتره ای زیبا تاثیرگذار باشد، همچنین زاویه ی قرارگیری دوربین و فاصله کانونی لنز نیز از عوامل موثر برای تهیه ی عکسی زیبا می‌باشد.

به منظور عکسبرداری پرتره، استفاده از دیافراگم باز موجب ایجاد عمق میدانی کمتری می‌شود، این موضوع سوژه ی مورد نظر را در عکس برجسته می‌کند و محیط اطراف را محو نشان می‌دهد، اینها مواردی است که  به طور تخصصی آموزش داده می‌شود.

این مطلب هم شاید برای شما جالب باشه
ثبت نام کلاس آموزش عکاسی ورزشی

آموزشگاه عکاسی پرتره

شرکت در آموزشگاه تخصصی عکاسی پرتره

برای آشنایی بیشتر با سرفصل ها و شرایط حضور در کلاس های عکاسی لطفا از طریق واتس اپ یا شماره های سایت با دپارتمان عکاسی در ارتباط باشید.

موفق باشید .