آموزشگاه طراحی لباس و مد با مدرک بین المللی

آموزشگاه طراحی لباس و مد

آموزشگاه طراحی لباس و مد با ارائه مدرک بین المللی مورد تایید اتحادیه اروپا و برگزاری کلاس های آموزشی با استاندارد اجرایی در مرکز خانه صنعت و معدن غرب تهران

آموزشگاه طراحی لباس و مد

برای شروع طراحی لباس چه فاکتورهایی لازم است؟

افرادی که تمایل به فعالیت در این حوزه دارند باید نسبت به مد روز علاقه و آگاهی داشته باشند.

هر روزه لباس­ ها با طرح­ های جدیدی در جامعه رواج پیدا می­ کند و یک طراح موفق باید با مطالعه و پیگیری مجلات و سایت­های مد روز روش ­های طراحی خود را به روز کند.

برای شروع این رشته نیاز به تخصص و بک گراند ذهنی خاصی ندارید ، معمولا خیلی از دانشپذیران سوال می کنند آیا برای یادگیری این رشته بایستی نقاش باشیم ؟

خیر شما برای یادگیری رشته طراحی لباس نیازی نیست نقاش باشید زیرا در این رشته در بخش طراحی فیگوراتیو با تناسبات بدن آشنا خواهید شد به عنوان مثال نسبت سر با دست و دست ها با پاها تناسبات مشخصی دارند که در طراحی بایستی مد نظر قرار گیرند.

این مطلب هم شاید برای شما جالب باشه
مشاوره ثبت نام آموزش طراحی لباس در تهران

آموزشگاه طراحی لباس و مد

کاربرد الگوسازی در رشته طراحی لباس چیست؟

مسلما یک طراح موفق باید توانایی طراحی لباس­ هایی متناسب با بدن فرد را داشته باشد و در این زمان کلمه الگوسازی مطرح شده و به میان خواهد آمد.

الگوسازی یکی از روش­های طراحی لباس است که به واسطه آن می­توان لباس ­های متناسب با بدن فرد را طراحی و تولید کرد.

در آموزشگاه طراحی لباس و مد روش­های الگوسازی به علاق­مندان آموزش داده می­ شود و یکی از مباحث اصلی خواهد بود.
به طور کلی الگوسازی هنری است که به واسطه آن بتوان پارچه را مطابق با بدن انسان هماهنگ کرده و شکل داد در نتیجه توجه و دقت در ­سازی الگو یکی از لازمه­ های اساسی است. به وسیله الگوسازی می ­توانید پارچه ­های اندازه­ گیری شده و و برش ­داده شده را  به صورت سه بعدی بر روی مانکن پیاده کنید.

آموزشگاه طراحی لباس و مد

نحوه ثبت نام در آموزشگاه طراحی لباس و مد

هنرجوی گرامی شما می توانید جهت مشاوره از طریق لینک واتساپ به صورت آنلاین با کارشناسان در ارتباط باشید و یا از طریق شماره های ذیل مستقیما با مرکز تماس حاصل نمایید.

این مطلب هم شاید برای شما جالب باشه
بهترین آموزشگاه طراحی لباس در تهران

تلفن تماس :

۰۲۱۴۶۰۹۴۱۱۷