آموزشگاه عکاسی حرفه ای با مدارک بین المللی

آموزش عکاسی بین المللی

آموزشگاه عکاسی حرفه ای با مدارک بین المللی در بهترین اموزشگاه عکاسی تهران.اموزش عکاسی از صفر تا صد در این مرکز .اموزش در برترین موسسه اموزشی ایران توسط برجسته ترین اساتید این رشته و اماده سازی دانشپذیران برای ورود به بازار کار در خانه صنعت و معدن ایرانیان.

آموزشگاه عکاسی حرفه ای

تفاوت دوربین های دیجیتال و آنالوگ در چیست؟

آموزش عکاسی حرفه ای باید به گونه ای باشد تا شما را با تاریخ دوربین ها آشنا سازد و حتی اگر نیاز باشد،به شما در کلاس یک دوربین قدیمی و آنالوگ بدهد تا با آن عکسی را به ثبت برسانید،تا تجربه کار با دوربین آنالوگ نیز داشته باشید.

دوربین های آنالوگ به این گونه عمل میکرد که شما در ابتدا باید درون آن یک حلقه نگاتیو به صورت ۳۶ عددی و یا ۲۴ عددی را درون دوربین عکاسی آنالوگ قرار میدادید و سپس اقدام به عکس گرفتن میکردید.

همچنین این نگاتیو ها نیز نباید در معرض نور خورشید قرار میگرفت وگرنه این حلقه های نگاتیو به رنگ سیاه تبدیل میشدند و اگر چنین اتفاقی رخ میداد به این معنی بود که عکس شما سوخته است.اگر بخواهیم به حلقه نگاتیو بیشتر بپردازیم،چه قبل عکاسی،چه هنگام عکاسی و چه بعد از گرفتن عکس،نباید این حلقه نگاتیو در معرض نور خورشید قرار میگرفت.

این مطلب هم شاید برای شما جالب باشه
برترین دوره آموزش عکاسی تبلیغاتی و صنعتی از صفر تا صد

همانطور که میدانید امروزه در عکاسی حرفه ای،از دوربین های عکاسی دیجیتال برای عکس گرفتن استفاده میکنند.اما برای دوربین های دیجیتال که در  عکاسی حرفه ای استفاده میشود چنین نیست و شما میتوانید هر زمانی که دلتان میخواهد به عکاسی مشغول شوید،در هر نوری که دوست دارید سوژه مدنظرتان را شکار کنید و اقدام به عکاسی نمایید بدون اینکه ترس از خراب شدن عکس داشته باشید.

آموزش عکاسی

آیا هنوز از دوربین های آنالوگ استفاده میگردد؟

دوربین های آنالوگ دارای دقت بیشتری برای عکاسی هستند و از این رو هنوز که هنوز است در آموزشگاه عکاسی نیز از دوربین آنالوگ استفاده میشود اما سرعت عمل آن نسبت به دوربین های دیجیتال بسیار پایین است،به خاطر همین است که عکاسان حرفه ای بیشتر ترجیح میدهند با دوربین های دیجیتال عکاسی کنند.

دقت کنید که همچنین مشکلات دوربین های آنالوگ بسیار زیاد است،از سوختن حلقه نگاتیو به دلیل قرار گرفتن در معرض نور خورشید تا خرابی هایی که دستگاه در پی دارد.

این مطلب هم شاید برای شما جالب باشه
آدرس بهترین آموزشگاه حرفه ای عکاسی در غرب تهران

حال آیا اینکه از دوربین های آنالوگ امروزه استفاده میشود یا خیر،با اطمینان نمیتوان جواب داد،اما میتوان گفت که با این حال،هنوز اگر به برخی از آموزشگاه ها سر بزنید،شاید دوربین های آنالوگی برای تمرین در اختیار هنرجویان بگذارند و بتوانید تجربه ای را با دوربین های آنالوگ نیز کسب کنید.

آموزش عکاسی بین المللی

ثبت نام در آموزشگاه عکاسی حرفه ای با مدارک بین المللی

برای ثبت نام در دوره های عکاسی و اشنایی بیشتر با سرفصل ها از طریق واتس اپ و یا شماره سایت با همکاران ما در ارتباط باشید.

با ارزوی موفقیت.