آموزشگاه میکاپ و گریم با متد اروپایی

آموزشگاه میکاپ و گریم

آموزشگاه میکاپ و گریم با متد اروپایی در این مرکز از صفر تا صد اموزش داده می شود. با بهترین اساتید در این رشته و همراه با ارائه مدرک بین المللی در بهترین آموزشگاه گریم و میکاپ تهران.اموزش گریم سینمایی حرفه ای و خودارایی و …در مرکز اموزش خانه صنعت و معدن ایرانیان.
آموزشگاه میکاپ و گریم

اصول  ورود به حرفه  گریم و میکاپ

در بالاتر گفتیم که پایه و پدر گریم و میکاپ را آرایشگری می توان دانست. از این رو یکی از اصولی که باید برای ورود به حرفه گریم و میکاپ رعایت کرد، اصول پایه ای آرایشگری می باشد. آرایشگری باید جزئی از برنامه آموزشگاه میکاپ و گریم باشد تا به هنرآموزان به مشکلی برخورد نکند. اصول خود آرایشگری در دو مرحله آموزش داده می شود. درجه دو و یک. بعد گذران این اصول باید سراغ آرایشگری و میکاپ حرفه ای و سینمایی رفت که خود سه مرحله بزرگ دارد. اما به طور عمومی برای شروع باید اصولی را داشت. از مهم ترین اصول می توان به داشتن علاقه اشاره کرد. علاقه همواره یک عامل پیش برنده است. دقت و پشتکار نیز از اصول عمومی این حرفه محسوب می شوند. بعد از این ها باید آموزشگاه  مناسبی را پیدا کرد. تا درست و اصولی آموزش دید.

این مطلب هم شاید برای شما جالب باشه
کلاس آموزش گریم عروس در غرب تهران

آموزشگاه گریم

برای ورود به شغل میکاپ آرتیستی چه توانایی هایی لازم است؟

در بالاتر گفتیم که از اصول اولیه شغل میکاپ باید توانایی های یک آرایشگر حرفه ای را داشت. از این رو لازم است آرایشگری درجه دو و یک را گذراند. تازه بعد از این ها نوبت به آرایشگری سینمایی و حرفه ای می رسد که توانایی های زیر را می طلبد:

*متعادل سازی همراه چهره آرایی

*جوان سازی چهره به وسیله ی لیفتینگ و استفاده از سایه ها.

*چهره ارایی فرم های مختلف صورت (چهره گرد،چهره کشیده..)

*آرایش تخصصی داماد

*شناخت وسایل گریم زیبایی برای شناخت زیبایی چهره .

از این رو برای کسب این توانایی ها باید سراغ آموزشگاه گریم برویم و بجز این باید بدانیم انتخاب یک آموزشگاه مناسب می تواند باعث بهتر آموختن این مهارت ها شود.

آموزشگاه میکاپ

ثبت نام در آموزشگاه میکاپ و گریم با متد اروپایی

برای ثبت نام در کلاس های ما از طریق واتس اپ و یا شماره های سایت با دپارتمان گریم و میکاپ در ارتباط باشید.

این مطلب هم شاید برای شما جالب باشه
کلاس تخصصی گریم و میکاپ در تهران

با ارزوی موفقیت.