آموزشگاه گریم و میکاپ حرفه ای  با ارائه مدرک بین المللی در تهران.آموزش گریم و میکاپ تخصصی با حضور اساتید مجرب و حرفه ای در رشته آرایشگری و میکاپ در مرکز آموزش خانه صنعت و معدن…گریم حرفه ای صورت ، آموزش گریم و خودآرایی در غرب تهران…

برای کسب اطلاعات در مورد دوره آموزش گریم و میکاپ از طریق واتس آپ یا تلفن های زیر با کارشناسان در ارتباط باشید:

کارشناس آموزش: ۰۲۱۴۶۰۹۴۱۱۸

کارشناس آموزش:۰۲۱۴۶۰۹۴۱۱۷

کارشناس آموزش:۰۲۱۴۴۱۱۱۲۲۹

آموزش گریم

خصوصیات یک میکاپ آرتیست را بشناسیم

حتما تا به حال اسم گریم  به گوشتان خورده است؛ میکاپ آرتیست ها یکی از کسانی هستند که با درآمیختن گریم و میکاپ در جامعه مشغول به کار می شوند. یک میکاپ آرتیست در صورتی می تواند موفق عمل کند که هم از علم رنگ شناسی خوبی برخوردار باشد و هم این که خودش حس رنگ شناسی خوبی داشته باشد؛ چون جایگاه رنگ ها در گریم یکی از مهم ترین بخش های میکاپ و گریم به حساب می آیند.

این مطلب هم شاید برای شما جالب باشه
آموزش میکاپ مقدماتی تا پیشرفته با متد جدید

جالب است بدانیم که خوش اخلاق بودن و صبوری یکی دیگر از خصلت های یک میکاپ آرتیست به شمار می آید؛ چراکه مثلا اگر قرار باشد برای یک میهمانی عروسی گریم یک عروس را برعهده بگیرد، با وارد کردن کم ترین استرس می تواند به سادگی یک شب به یاد ماندنی را نابود کند، و درحقیقت به هیچ عنوان بدون صبر و اخلاق خوش قادر به انجام کار ظریف خود نیست. یک میکاپ آرتیست بهتر است با آنچه که به سلامت پوست ربط دارد آشنا باشد، همچنین همیشه در طول زمان کار کردن خود «چک آینه» را داشته باشد؛ یعنی در حین کار کردن، صندلی مراجعه کننده ی خود را نخواباند تا چهره ی او همواره در آینه قابل دیدن و چک کردن باشد.

آموزش میکاپ

گریم و میکاپ شغلی پردرآمد و هیجان انگیز

خروجی یک آموزشگاه گریم حرفه ای می تواند گریمورها و میکاپ آرتیست هایی باشد که هم قادر هستند در آموزشگاه های گریم به تدریس و آموزش گریم مشغول شوند و هم می توانند با ورود به حوزه ی گریم و میکاپ عروس و البته همراهان و میهمانان مجلس عروسی، در زمینه ی میکاپی همراه با گریم برای علاقه مندان به این نوع آرایش به فعالیت بپردازند، درحقیقت میکاپ آرتیست ها آرایش را به صورتی تخصصی و زیباتر انجام می دهند و به دلیل به چشم نیامدن آرایش و فقط نمایان شدن زیبایی چهره، مورد پسند عده ی زیادی بوده، درآمدزایی بالایی دارد. در اصل کار میکاپ آرتیست ها با آرایشگرها بسیار متفاوت است، چراکه آن ها با در نظر گرفتن قوانین خاص گریم ناهمانگی های احتمالی در چهره ی شخص را با هنرمندی و به زیبایی سر و سامان داده، با هنر و مهارت خود به چهره ی او زیبایی می بخشند.

این مطلب هم شاید برای شما جالب باشه
بهترین آموزش گریم و میکاپ حرفه ای دخترانه

گریمورها هم که پس از گذراندن دوره ها فارغ التحصیل می شوند می توانند با نشان دادن مهارت خود در کار گریم، وارد عرصه ی سینما و تئاتر شده، به صورت حرفه ای به کار بپردازند. در این میان کار گریم کودک هم می تواند برای عده ای جذاب بوده، به سمت آن کشیده شوند و در این زمینه فعالیت نمایند. ناگفته پیداست که هیجان تغییر دادن چهره ها چه به سمت زیباتر شدن در زمینه ی کاری میکاپ آرتیست ها و چه به سمت تغییر شخصیت و تیپ دادن در زمینه ی کاری گریمورها بسیار جذاب و هیجان انگیز  است.

آموزشگاه گریم

کلاس آموزش گریم و میکاپ

آیا می خواهید رشته گریم و آرایشگری را به صورت حرفه ای ادامه دهید ؟ آیا به کسب درآمد از رشته میکاپ فکر کرده اید ؟ آیا به دنبال دوره های کوتاه مدت برای یادگیری سریع در این رشته و جذب در بازار کار هستید و یا قصد ادامه کار حرفه ای در خارج از کشور را دارید ؟

این مطلب هم شاید برای شما جالب باشه
دوره آموزش میکاپ آرتیست با مدارک بین‌المللی

برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه قبل از ثبت نام شما میتوانید از طریق واتس اپ و یا شماره های سایت با کارشناسان دپارتمان گریم میکاپ و آرایشگری در ارتباط باشید.

با آرزوی موفقیت.