آموزش آرایش مناسب چشم ریز

آموزش آرایش چشم

آموزش آرایش مناسب چشم ریز باید با روش های خاص خود صورت گیرد هر چشمی روش ارایشی خود را دارا می باشد و در آرایش آن باید دقت گردد. میزان اهمیت چشم در زیبایی بسیار مهم بوده است و امروزه نیز در بین زنان از اهمیت بالایی برخوردار می باشند…آموزش آرایشی که چشمهای ریز را باید درشت تر نشان دهد را باهم آموزش ببینیم.

آرایش چشم ریز

برای چشم های ریز چه آرایشی مناسبتر است ؟

بدون شک مهم ترین و تاثیرگذارترین بخش صورت بانوان چشم ها هستند. که در میزان زیبایی بسیار نقش مهمی دارند. چشمان خسته ظاهر شما را بی روح جلوه می دهند. در حالی که چشمان درشت بیشترین تمرکز را بر روی صورت شما گذاشته و میزان جذابیت شما را بالا می برد. آرایش چشم ریز به این صورت است که در این جا خواهیم گفت.

برای آرایش چشم ریز بعد از انجام دادن زیرسازی های معمولی و همیشگی بر روی چشمان خود یک مداد سفید مرغوب را جهت آرایش چشم ریز خود از بازار تهیه می کنید. این مداد برای پلک داخلی پایین به کار برده خواهد شد. بنابراین از هر نوع مدادی استفاده نکنید که سلامتی چشم خود را به خطر می اندازد. از این مداد برای مرز بندی و خنثی نمودن رنگ های متنوع در زیر پلک استفاده می شود. و اگر در  آرایش چشم به این صورت عمل کنید چشم درشت به نظر می آید.

این مطلب هم شاید برای شما جالب باشه
آموزش آرایش صورت دخترانه و ظریف

بعد از این عمل باید به سفید کردن زیر چشم خود بپردازید. چون برای همه ما زیر چشممان که گود و تیره می باشد کانسیلرها استفاده می کنیم و در این قسمت اگر میخواهید چشمان درشتی برای خود ایجاد کنید باید از کانسیلری هم رنگ پوستتان استفاده کنید. مرحله بعدی فر نکردن مژه ها چشمان شما را درشت نشان خواهد داد. سیاه نکردن داخل چشم نیز باید در آرایش چشم ریز صورت گیرد. و در مرحله بعد استفاده از سایه سیاه بوده است توجه داشته باشیم که سایه سیاه چشم را ریز و سایه روشن چشم را درشت جلوه می دهند. استفاده نکردن از سایه های رنگی نیز در این جا مهم بوده است.

آرایش چشم

انواع چشم ها را بشناسیم

انواع مدل چشم هایی که در سطح جهان موجود می باشند بستگی به موقعیت جغرافیایی هر منطقه بوده است. که هر منطقه مدل چشم خاص خود را دارا می باشد. انواع مدل چشم ها که در دنیا وجود دارد به این صورت می باشد

  • چشم بادامی که مخصوص مناطق آسیای شرقی بوده است. این مدل چشم حالت خوبی برای ارایش دارد. در آرایش این چشم ها باید به آن عمق داده شود تا چشم ها درشت تر به نظر ایند.
  • مدل دیگر چشم گرد است که این نوع چشم ها از نظر پهنا بیشتر می باشند. و کم تر کشیده می باشند. و به همین دلیل در آرایش باید به گونه ای این چشم ها را آرایش کرد که کشیده تر شده و از پهنای آنان کاسته شود.
  • چشم با پلک افتاده نوع دیگری از انواع چشم ها در سطح کره خاکی می باشد. در این نوع چشم ها حالت افتادگی در پلک وجود دارد که مانع از این می شود که پلک های چشم دیده شوند ارایش این چشم ها باید با ملایمت بوده باشند.
  • چشم رو به پایین نیز یکی دیگر از انواع مدل ها می باشد. نوع دیگر چشم چشم های از هم فاصله دار و چشم های رو به بالا که در سطح جهان وجود دارند.
  • آرایش چشم ریز همان طور که گفته شد باید به صورت دقیق انجام شود.
این مطلب هم شاید برای شما جالب باشه
جذاب شدن چشم ها با میکاپ چشم 2019

آموزش آرایش چشم