آموزش آرایش و میکاپ ابرو با ریمل

آرایش و میکاپ ابرو با ریمل

میکاپ ابرو با ریمل در دهه ۹۰ میلادی چندان مرسوم نبود. در آن سال‌ها ابروها بسیار ساده بود و خانم‌ها برای آرایش آن‌ها به یک مداد و یا سایه چشم تیره اکتفا می‌کردند. حال بسیاری از برندها بیشتر تمرکز خود را روی تولید محصولات آرایش ابرو گذاشته‌اند و تولیدات خود را از ژل گرفته تا مایع و کرم گسترش داده‌اند.

از آنجا که ما در دهه آرایش و میکاپ ابرو با ریمل مستقر شده‌ایم، خوب است بدانید که کدام فرمول تولیدی مناسب ابروهایتان است. ما درباره ریمل‌های ابرو صحبت می‌کنیم.

چه موقع از ریمل ابرو استفاده کنیم؟

پاسخ به این سوال واقعا ساده است. وقتی از ریمل ابرو استفاده می‌کنید که ابروهای خوبی دارید و قصد دارید آن‌ها را پرپشت‌تر نشان دهید. برس‌ ریمل‌های ابرو درست همانند ریمل‌های مژه موهای ابرو را حجیم‌تر و پرپشت‌تر نشان می‌دهد.

اگر همین حالا ابروهای پرپشتی دارید، لازم نیست ابروهایتان را حجیم‌تر کنید. فقط با استفاده از برس ساده آن‌ها را سالم‌تر و براق‌تر کنید.

این مطلب هم شاید برای شما جالب باشه
آموزش گریم و آرایش ابرو با سایه

به طور کلی میکاپ ابرو با ریمل مختص ابروهای نامرتب است. برس و محتویات ریمل موهای ابروهایتان را در جهت صحیح نگه می‌دارد.

کدام رنگ را انتخاب کنیم؟

اگر ابروهایتان را رنگ کرده‌اید و یا اگر دقیقا ریمل ابروی متناسب با رنگ موهایتان را پیدا نکرده‌اید، باید از ترکیب دو رنگ ریمل استفاده کنید تا رنگ دلخواهتان را به دست آورید. با این حال گزینه‌های دیگری هم وجود دارد. شما می‌توانید ابتدا از یک مداد ابرو استفاده کنید و سپس روی آن ریمل ابرو بکشید.

اساسا شما قادر خواهید بود از یک مداد + ریمل، قلم مو + ریمل و ریمل + ریمل استفاده کنید.

نحوه آرایش و میکاپ ابرو با ریمل

برای آرایش و میکاپ ابرو با ریمل مطابق دستورالعمل ذیل عمل کنید:

  1. پیش از آنکه سراغ آرایش ابروهایتان بروید، ریمل را تکان بدهید و برس آن را روی پوست دستتان بکشید تا رنگ‌ اضافی باعث نشود ابروهایتان غیر طبیعی به نظر برسد. به خاطر داشته باشید ما در این آرایش قصد نداریم ابروها را از حالت طبیعی خودشان دور کنیم!
  2. جهت موی ابروهایتان را دنبال کنید. اگر جهت موها رو به بالاست، برس را از پایین رو به بالا بکشید و اگر جهت موها به طرفین است، برس را به طرفین بکشید. شما باید برس را به جهت سمت و سوی موی ابروها حرکت بدهید و کمی فشار به پوست لازم است تا سطح ابروها را یکنواخت‌تر نشان بدهد.
  3. اگر قصد دارید نتیجه میکاپ ابرو با ریمل موهای حجیم‌تر و ضخیم‌تر باشد، برس را در جهت مخالف موها بکشید. این کار باعث می‌شود تا ابروهایی با حجم فوق‌العاده بیشتر داشته باشید. علاوه بر این، برس در جهت مخالف پوشش بهتری در سطح ابرو ایجاد می‌کند.
این مطلب هم شاید برای شما جالب باشه
آموزش نکات گریم و میکاپ ابرو