آموزش آرایش و میکاپ با لباس آبی

 

آموزش آرایش و میکاپ با لباس آبی :

آموزش آرایش و میکاپ با لباس آبی یکی از موردهایی است که بیشتر خانم ها به آن نیاز دارند. اگر شما به مهمانی و مراسم خاصی می خواهید بروید که لباس آن مجلسی که می خواهید بپوشید آبی می باشد باید مناسب با آن رنگ لباس آموزش آرایش و میکاپ با لباس آبی را هم آموخته بر روی صورت خود انجام دهید.

مراحل آموزش آرایش و میکاپ با لباس آبی :

برای یادگیری آموزش آرایش و میکاپ با لباس آبی، باید رنگ های مختلفی را امتحان کنید، و دقت داشته باشید که اگر می خواهید آرایش شما جذاب تر باشید، از رنگ های مکمل آبی استفاده کنید. رنگ هایی مانند قرمز، نارنجی، هلویی، قهوه ای و رنگ های آبی در طیف های گوناگون برای آموزش آرایش و میکاپ با لباس آبی بسیار مناسب می باشد و جلوه خاصی را در صورت شما ایجاد می کند.

این مطلب هم شاید برای شما جالب باشه
ثبت نام در آموزشگاه گریم و میکاپ حرفه ای ویژه ورود به بازار کار

ابتدا باید در آموزش آرایش و میکاپ با لباس آبی پوست خود را با مرطوب کننده بپوشانید و به وسیله کانسیلر تیرگی هایی که در چشمان شما ایجاد می شود را از بین ببرید. بعد از اینکه پوست خود را آماده کردید نوبت چشم هایتان می رسد، باید از مدل آرایشی استفاده کنید که چشم هایتان بدرخشد. چشم ها یکی از مهم ترین اجزای صورت می باشد که باید بسیار زیبا آرایش شود.

برای آموزش آرایش و میکاپ با لباس آبی بهتر است که از از سایه های تیره و با متالیک استفاده شود، علاوه بر این خط چشم هایی که زیبایی چشمان را در این مدل آرایش زیباتر نشان می دهد، خط چشم های گربه ای و یا بالدار است که جذابیت چشمان شما را بیشتر می کند.

برای آرایش کردن گونه ها دقت داشته باشید که آنها را تیره نکنید و رژ لبی را هم که انتخاب می کنید سعس داشته باشید که هم رنگ رژگونه شما باشد. رنگ آبی به این دلیل که از رنگ های سرد به شمار می رود، پس بهتر است که رنگ رژگونه و رنگ رژ شما ارغوانی باشد.

این مطلب هم شاید برای شما جالب باشه
جامع ترین دوره آرایشگری زنانه با مدرک بین المللی

اگر در آموزش آرایش و میکاپ با لباس آبی رنگ چشم هایتان تیره می باشد، رنگ رژ شما تیره باشد وی اگر تمایل دارید که رنگ رژ لب شما بیشتر از هرچیزی توجه ها را جلب کند، بهترین انتخاب برای رنگ رژ لب رنگ قرمز است. توجه داشته باشید که اگر می خواهید لب های شما فرم بهتری به خود بگیرد ابتدا از خط لب استفاده کنید و سپس رژ لب خود را بر روی لب هایتان بزنید