آموزش ساده آرایش و میکاپ بینی قوزدار

میکاپ بینی قوزدار

آموزش آرایش و میکاپ بینی قوزدار، مجموعه ترفندهایی است که با محو ناحیه قوز بینی ، می تواند تناسب و زیبایی در چهره ایجاد کند. افرادی که دارای بینی های نامتناسب هستند بخصوص اشخاصی که بینی قوزدار دارند تصور می کنند این مشکل بزرگ و لاینحلی است که فقط با عمل جراحی زیبایی درست می شود در حالیکه با چند ترفند ساده آرایشی می توانند بینی را کوچک و متناسب با اجزای صورت نشان دهند.

آموزش آرایش و میکاپ بینی

نکات مهم قبل از آرایش و میکاپ بینی قوزدار

برای آرایش و میکاپ بینی قوزدار یا هر بینی نامتناسب، به نحوی که کوچک و متناسب دیده شود باید یک هماهنگی در اجزای صورت بوجود آورید شما با استفاده از هنر سایه و روشن کردن چهره می توانید نواحی را برجسته تر و نواحی دیگری را کوچکتر نمایش دهید.

  • یکی از کارها یا اصول مهمی که افراد با بینی نامتناسب باید به آن توجه کنند این است که ترفندهایی را در آرایش صورت به کار ببرند که توجهات از بینی منحرف شود.
  • چشم ها را به نحوی آرایش کنید که درخشش و زیبایی زیادی داشته باشند و مرکز توجه صورت قرار بگیرند.
  • لب ها پرحجم و درشت کنید، می توانید متناسب با آرایش صورت روی لب ها برق لب استفاده کنید.
  • گونه ها را برجسته تر کنید، روی گونه ها از هایلاتر استفاده کنید و زیر استخوان گونه را کانتور کنید، برای جلوه بیشتر از یک رژگونه برنزه کرمی هم می توانید استفاده کنید.
این مطلب هم شاید برای شما جالب باشه
آموزش مراحل گریم و آرایش بینی

نکته مهم : دقت کنید زیبایی کانتورینگ در این است که سایه و روشن ها را به نحوی با هم در صورت ترکیب کنید که توهم کوچک و بزرگ بودن اجزای صورت را بوجود آورد بنابراین در نحوه بکارگیری سایه و روشن ها، روی صورت و اصول فید کردن(محو) آن ها هر چه بیشتر دقت و مهارت بخرج دهید،در انتها چهره شما زیبایی و جلوه بهتری خواهد داشت.نکته دیگر اینکه از محصولات با کیفیت و ابزار مناسب برای کانتورینگ استفاده کنید.

آرایش بینی قوزدار

آرایش و میکاپ بینی قوزدار

برای آرایش و میکاپ بینی، اول کل بینی را هایلات روشن برای انتخاب رنگ روشن به کرمی که پوست را با آن پوشانده ایم توجه می کنیم بعد از آن تیغه بینی را از زیربینی به بالا تا وسط ابروها را روشن تر می کنیم.در آرایش و میکاپ بینی قوزدار توجه می کنیم، اگر قوز بینی زیاد است، بالا و پایین ناحیه قوز را رنگ تیره بزنید، می توانید از یک مداد کانتورنیگ استفاده کنید و به اطراف خارجی قوز پخش کنید ولی اگر ناحیه قوز کم است روی آن را تیره کنید و فقط روی همان قسمت پخش کنید.

نکته مهمی که باید در هنگام آرایش و میکاپ بینی، قوزدار یا هر نوع بینی نامتناسب، به آن توجه کرد فاصله چشم ها از یکدیگر است درصورت استفاده نادرست از روش کانتورینگ بینی، ناهمگونی در چهره ایجاد می شود و جذابیت چهره شما کاسته می شود.

این مطلب هم شاید برای شما جالب باشه
آموزش گریم و میکاپ بینی بزرگ

میکاپ بینی قوزدار

آموزش ساده گریم بینی های مختلف

یکی از دغدغه های بزرگ خانم ها اندازه و فرم بینیشان است. از انجا که عمل بینی همراه با درد و زمان بر و هزینه بر است افراد سعی میکنند با میکاپ و گریم قسمتهای مشکل دار بینی خودشان را بپوشانند.در ابتدا باید فرم بینی خود را تشخیص دهید تا بتوانید آن را گریم کنید.انواع فرم بینی : قوزدار، انحراف دار ، استخوانی ، گوشتی و…که برای هر کدام یک نوع کانتور و گریم وجود دارد.

  • گریم بینی قوزدار : در این نوع بینی ها باید دو خط کانتور از هم دورتر باشد و تیغه وسط یک درجه از ان روشن تر باشد .ابتدا دو خط فون تیره را با قلموی نازک ایجاد کنید و وسط دو تیغه را با فون روشن بپوشانید.در نهایت ان ها فید کنید.و میتوانید بعد از کانتور کردن بینی از پودر بیک استفاده کنید.
  • گریم بینی پهن : از آنجا که بینی پهن را باید طوری کانتور کرد که لاغرتر نشان دهد با کانتور بینی استخوانی و بقیه نوع بینی ها در کانتور قسمت تیغه بینی تفاوت دارند. در کانتور کردن بینی پهن دو تیغه روی بینی باید به صورت هلال از قسمت تاج ابرو تا نوک بینی کشیده شود. و وسط ان دو تیغه کانسیلر از بالا تا نوک بینی کشیده شود تا قد بینی را بلندتر نشان دهد.زیر بینی را نیز با کانتور تیره کنید و بعد انها را فید کنید.سعی کنید از کانتور و کانسیلر خیلی تیره و خیلی روشن استفاده نکنید و رنگی را انتخاب کنید که پوستتان نزدیکتر است .زیرا تفاوت کرم پودر با بقیه جاهای صورت زیاد میشود و این مساله خوشایند نیست.
  • گریم بینی باریک : در گرم بینی باریک از انجا که بینی را باید پهنتر نشان دهیم باید از فون روشن(کانسیلر) بیشتر استفاده کنید. اگر قد بینیتان کوتاه تر است میتوانید کانسیلر را تا نوک بینی ادامه دهید . ولی اگر قد بینی تان بلند است باید از قد ان کاسته شود در نتیجه فون روشنتان را تا پایین ادامه ندهید .زیرا ظاهری نامتناسب ایجاد میکند.برای کشیدن فون تیره به وسیله یک قلموی سر نازک دو خطی ایجاد کنید که از هم دورتر باشد.و در نهایت خطها را فید کنید .
  • گریم بینی عقابی : بینی عقابی جز بینی های استخوانی و باریک به شمار می اید.برای کانتور کردن این فرم از بینی ها باید قسمت برامدگی را با فون تیره بپوشانید.ولی اگر برامدگی کمتر بود روی ان فون تیره نزنید و فقط قسمت بالا و پایین ان را از فون روشن استفاده کنید و ان را محو کنید.
این مطلب هم شاید برای شما جالب باشه
آموزش گریم و میکاپ حرفه ای بینی 2019

نکته :در گریم و کانتور بینی باید نهایت دقت اعمال شود زیرا هر اشتباه کوچکی باعث نامتناسب نشان دادن ان میشود..برای اینکار فقط و فقط تمرین نیاز است تا بتوانید در این کار خبره شوید.