آموزش آرایش و میکاپ صورت عروس

آموزش آرایش و میکاپ صورت عروس :

دنیای آرایش دنیای بسیار وسیعی می باشد که سرشار از نکات و ترفندهایی است که اگر به دنبال آنها باشید در آنها گم خواهید شد. آموزش آرایش و میکاپ صورت عروس یکی از آرایش هایی می باشد که باید بسیار به آن اهمیت داده شود چرا که آموزش آرایش و میکاپ صورت عروس برای اینکه شما بتوانید نحوه آرایش خود را به افرادی دیگر نشان دهید اهمیت زیادی دارد.

آموزش آرایش و میکاپ صورت عروس باید به گونه ای باشد که علاوه بر اینکه صورت او را زیباتر می سازد، بسیار طبیعی نشان داده شود. اگر آموزش آرایش و میکاپ صورت عروس به درستی صورت نگیرد و از ترفندهای آرایشی استفاده نکنید آرایش او مصنوعی می شود که در این صورت از نتیجه کار خود لذت نخواهید برد.

ترفندهای آموزش آرایش و میکاپ صورت عروس :

بیشتر عروس خانم های امروزی سبک لایت را برای آرایش شب عروسی خود می پسندند و مایل هستند که با این سبک زیبایی بیش از حدی را در صورت خود مشاهده کنند.

این مطلب هم شاید برای شما جالب باشه
آموزش میکاپ و آرایشگری با متد 2020

 باید برای آموزش آرایش و میکاپ صورت عروس ابتدا با استفاده از کانسیلر زیرسازی آرایش را انجام دهید، بعد از آن شروع کنید به آرایش کردن چشم ها، آرایش چشم ها باید با استفاده از رنگ های طبیعی مانند کرم قهوه ای و قهوه ای روشن  باشد. برای این کار می توانید از هایلایتر استفاده کنید تا سیاهی زیر چشم ها را هم محو سازد.

برای زدن سایه باید دقت داشته باشید که برای گوشه های خارجی پلک رنگ تیره استفاده کنید و برای گوشه های دالی چشم از رنگ روشن، انجام دادن این روش باعث می شود که چشم ها درشت تر و زیباتر نشان داده شود.

باید از مژه مصنوعی استفاده کنیم که به صورت تکی باشد تا چشم ها را طبیعی تر نشان دهد، بعد از اینکه مژه مصنوعی را در چشم ها به کار گذاشتیم به آرامی ریمل می زنیم. برای اینکه در این نوع آرایش چشم ها درشت تر نشان داده شود داخل پلک پایین را مداد سفید بکشید.

این مطلب هم شاید برای شما جالب باشه
آموزش تخصصی میکاپ 2019 در تهران

باید برای کوچکتر شدن بینی از هایلایتر استفاده کنید، همچنین می توانید برای برجسته تر کردن گونه ها ابتدا از هایلایتر استفاده کنید و سپس رژگونه بزنید.

آموزش آرایش و میکاپ صورت عروس یکی دیگر از نکات حرفه ای که دارد، زدن رژ لب می باشد، چرا که رژلب یکی از ابزارهای آرایشی می باشد که چشم ها را خیره می کند