آموزش آرایش و میکاپ لب باریک

آموزش آرایش و میکاپ لب باریک

لب­ها یکی از قسمت­های اصلی صورت افراد هستند که به ویژه برای بانوان اهمیت زیادی دارند. در واقع می­توان گفت لب­ها معرف زیبایی خانم­ها هستند. آرایش لب­ها باید متناسب با فرم صورت باشد. افرادی که دارای لب­های باریک هستند، آرایشی را می­پسندند که لب­هایشان را حجیم­تر و بزرگ­تر نشان دهد. در این مطلب تکنیک­هایی را برای آموزش آرایش و میکاپ لب باریک به صورت گام به گام به شما آموزش خواهیم داد که لب­هایی حجیم­تر و زیباتر داشته باشید:

گام اول آموزش آرایش و میکاپ لب باریک) استفاده از خط لب: لب­ها را با استفاده از خط لب طراحی کنید. به این صورت که برای بزرگ­تر دیده شدن لب­ها، به لب­ها و گوشه­های دهان شکل دهید و برای حجیم­تر شدن لب­های باریک، با استفاده از خط لب کمی خارج از لب­های خود، خط لب بکشید تا لب­ها جلوه بیشتری داشته باشند. برای بهتر دیده شدن لب­ها بهتر است از خط لبی استفاده کنید که کمی تیره­تر از رژ لب­تان است. سعی کنید کشیدن خط لب را با آرامش انجام دهید.

این مطلب هم شاید برای شما جالب باشه
آموزش آرایش و میکاپ لب

گام دوم آموزش آرایش و میکاپ لب باریک) استفاده از رژ لب: لب­های خود را با ظرافت رنگ آمیزی کنید. بهتر است از رژ لب­های حجم دهنده استفاده کنید. قلم­موی لب را کاملا به رژ لب آغشته کنید و روی لب پایین بکشید به این صورت که از مرکز لب شروع کنید و قلم­مو را به طرفین بکشید. سپس قلم­مو را روی لب بالا بکشید. برای آرایش بهتر در گوشه­های لب­ها ، از لبه کناری قلم­مو استفاده کنید. برای اطمینان از اینکه آرایش لب­ها را به درستی انجام داده­اید، با استفاده از آینه لب­هایتان را از روبه­رو و از دوطرف ببینید. برای ماندگاری بیشتر، از یک دستمال کاغذی استفاده کنید و کاملا رژ لب را با لب­ها ترکیب کنید. همچنین توجه به این نکته ضروری است که  انتخاب رژ لب در زیباتر نشان دادن لب­ها اهمیت زیادی دارد زیرا برخی از رنگ­ها ممکن است برای آرایش لب­های باریک مناسب نباشند.

این مطلب هم شاید برای شما جالب باشه
نکات گریم و آرایش لب های برجسته

گام سوم آموزش آرایش و میکاپ لب باریک) برق لب : یک لایه برق لب را به لب­هایتان بزنید تا لب­هایتان مرطوب و درخشان به نظر برسند. برای پر حجم­تر نشان دادن لب­ها، فقط به مرکز لب­ها برق لب بزنید. نور این قسمت از لب­های شما را منعکس خواهد کرد و آنها را برجسته­تر نشان خواهد داد. همچنین اگر شما از افرادی هستید که علاقه زیادی به استفاده از برق لب ندارید، برای حجیم­تر شدن لب­هایتان می­توانید فقط اندکی از برق لب را به مرکز لب­هایتان بزنید.