آموزش آرایش و میکاپ لب

آموزش آرایش و میکاپ لب
از مهمترین مواردی که در آرایش صورت، خود را به خوبی نمایش می دهد و می تواند نظر هر بیننده ای را به خود جلب کند لب ها هستند که اگر به خوبی و صحیح آرایش شده باشند، می تواند چهره شما را زیباتر از همیشه به تصویر در بیاورد. در این نوشتار قصد داریم تا آموزش آرایش و میکاپ لب را به صورت ساده و صحیح به شما ارائه دهیم:
اولین اقدامی که در آموزش آرایش و میکاپ لب برای آرایش لب ها باید انجام داد آماده سازی لب ها برای فرایند آرایش است، برای این منظور باید از یک مرطوب کننده مناسب استفاده کرد و لب ها را آماده میکاپ کنید.
اگر قصد دارید تا آرایشی که بر روی لب هایتان انجام می دهید ماندگاری بالاتری داشته باشد، می توانید لب هایتان را با کرم پودر پوشش دهید.
ابتدا به وسیله مداد لب بر روی خط لب هایتان در هر دو جهت بکشید. مدادی که برای این کار انتخاب می کنید اگر کمی تیره تر از رژ لبی باشد که برای لب هایتان استفاده می کنید، خروجی بهتری خواهد داشت. در صورتی که لب های کوچکی دارید و یا اینکه قصد دارید لب هایتان برجسته تر نشان داده شوند، کافی است خط لب هایتان را کی پایین تر از خط اصلی لب های خود بکشید و این فاصله به وجود آمده از خط لب های اصلی و خط لب کشیده شده توسط خودتان را به خوبی پر کنید. در پایان هم به منظور برجستگی بیشتر می توانید با استفاده از یک قلم سفید، خطی کامل زیر خط لب پایین تان بکشید.
در این مرحله از آموزش آرایش و میکاپ لب، بعد از اینکه که خط لب هایتان را با مداد لب رنگ زدید، باید قسمت های داخلی لب ها را با رژ لب مورد نظرتان پر کنید. اگر این کار را با یک برس کوچک آرایشی انجام دهید تسلط بیشتری پیدا خواهید کرد. قسمتی که در این مرحله پر کردن آن بسیار نیاز به ظرافت و دقت خاصی دارد، محدوده نزدیک به خط لب است که اگر به خوبی انجام شود باعث می شود که لب هایتان بسیار پر تر و زیباتر به چشم می آیند.
در صورتی که لب هایتان خشک به من نظر می رسند و نیاز دارید که لب های براق تری داشته باشد، می توانید از برق لب استفاده کنید.
در پایان آموزش آرایش و میکاپ لب می توان با یک برس ظریف کمی پودر کرم یا کانسیلر متناسب با رنگ پوستتان انتخاب کرده و به دور لب هایتان اعمال کنید تا لب هایتان یکنواخت تر و زیباتر به چشم بیننده بیایند.

این مطلب هم شاید برای شما جالب باشه
آموزش آرایش و گریم لب های بزرگ