آموزش آرایش و میکاپ چانه کوچک

آموزش آرایش و میکاپ چانه کوچک راحت ترین روش بزرگ کردن چانه بدون قرارگیری در دوره نقاهت از طریق میکاپ و آرایش است اما حالت های مختلف صورت ایجاب می کند که افراد از دستورالعمل های مختلفی نسبت به بزرگ کردن چانه اقدام کنند.

آموزش آرایش و میکاپ چانه کوچک

روش های گریم چانه

همانطور که می دانید تناسب اجزای صورت یکی از عوامل ایجاد زیبایی در چهره افراد است و برخی از افراد تنها با کمی بزرگ شدن چانه به این تناسب و در نهایت زیبایی می رسند اما سوال اینجاست که از چه روش هایی میتوانیم نسبت به بزرگ شدن چانه در صورت خود اقدام کنیم؟ آیا برای این کار نیاز به عمل جراحی است؟راحت ترین روش بزرگ کردن چانه به چه صورت است؟ یادگیری و آموزش آرایش و میکاپ چانه کوچک برای انواع صورت به چه صورت است؟

در جواب تمامی این سوال ها باید بگوییم که راحت ترین روش بزرگ کردن چانه بدون قرارگیری در دوره نقاهت از طریق میکاپ و آرایش است در این مطلب نیز به دنبال بسط بیشتر این موضوع هستیم و به این که چگونه با آرایش به بزرگی چانه برسیم می پردازیم.

این مطلب هم شاید برای شما جالب باشه
آموزش میکاپ و آرایش چانه جلو

آموزش آرایش و میکاپ چانه کوچک

انواع فرم چانه و کانتورینگ آنها

حالت های مختلف صورت ایجاب می کند که افراد از دستورالعمل های مختلفی نسبت به بزرگ کردن چانه اقدام کنند:

  • در صورتی که چانه شما کوچک باشد اما عقب تر از اجزای دیگر صورت تان باشد برای آرایش و میکاپ چانه کوچک از یک سایه روشن بر روی آن استفاده کنید در این حالت چانه برجسته تر شده و در نتیجه این مشکل حل خواهد شد.
  • در صورتی که چانه شما کوچک است اما فرم آن صاف است با اعمال سایه تیره زیر لب و سایه روشن بر روی چانه آن را از حالت صافی خارج کنید.
  • در صورتی که چانه شما کوچک است اما جلوتر از اجزای دیگر صورت تان باشد بهتر است از یک سایه تیره بر روی چانه خود استفاده کنید.
  • در صورتی که چانه شما دارای غبغب است و زیبایی شما را کاهش یافته است شما با تیره کردن بخش غبغب برجستگی آن را کم خواهید کرد.
این مطلب هم شاید برای شما جالب باشه
آموزش آرایش و گریم چانه کشیده

آموزش آرایش و میکاپ چانه کوچک

آرایش و میکاپ چانه کوچک برای انواع مدل های صورت:

یکی از ویژگیهای صورت قلبی شکل کوچکی چانه است در این حالت برای رفع این موضوع و متناسب سازی صورت باید بر روی اجزای دیگر صورت نیز کانتورینگ صورت بگیرد برای مثال آرایش و میکاپ چانه کوچک در این حالت به این صورت است که اطراف گونه ها کانتور شود و روی گونه و مرکز پیشانی هایلایت شود.

در صورت های لوزی شکل نیز ما با مشکل کوچک بودن چانه رو به رو هستیم که برای حل آن و آرایش و میکاپ چانه کوچک نیاز است بر روی گونه ها کانتور و بر روی چانه و پیشانی باید هایلایت شود.

در بقیه مدلهای صورت مشکل کوچک بودن چانه وجود ندارد در نتیجه نیازی به آموزش آرایش و میکاپ چانه کوچک نیست.

همانطور که در مطالب بالا گفته شد از کانتورینگ جهت رفع مشکلات و اندازه چانه استفاده شده است.

 

این مطلب هم شاید برای شما جالب باشه
آموزش گریم و میکاپ چانه عقب