آموزش آرایش و گریم بینی پهن و گوشتی

آموزش آرایش و گریم بینی پهن و گوشتی

به طور کلی برای فرم دهی به بینی دو گزینه مختلف پیش رو خواهید داشت: یکی از گزینه‌ها آرایش و گریم حرفه‌ای و دیگری جراحی زیبایی است. این گزینه‌ها تنها به آرایش و گریم بینی پهن و گوشتی خلاصه نشده و تقریبا انواع بینی‌ها درگیر چنین مسئله‌ای هستند تا به فرم و شکل جدید خود دست یابند. با این تفاسیر، انتخاب گزینه آرایش و گریم جزء آسان‌ترین راه حل‌های ممکن می‌باشد. به خصوص آنکه رنگ‌ها و طیف سایه‌های تیره و روشن در گریم نقش بسزایی را ایفا می‌کنند تا انواع بینی را از شر نواقص نجات دهند.

کانتورینگ بینی با استفاده از فوندیشن‌های تیره و روشن یکی از روش‌های اخیر برای باریک نشان دادن بینی‌های پهن و گوشتی است. با آنکه جراحی زیبایی بینی جزء راه حل‌های ریسک آمیز و البته هزینه بر به شمار می‌رود اما انتخاب یک پالت با رنگ‌های تیره و روشن می‌تواند نواقص بینی پهن و گوشتی را بکاهد و آن را به شیوه‌ای ارزان قیمت اصلاح کند.

با این حال، بهتر است آموزش صحیح کانتورینگ و گریم بینی پهن و گوشتی را یاد بگیرید تا به سریع‌ترین و آسان‌ترین حالت ممکن آن را اصلاح کنید و باریک‌تر نشان بدهید.

  1. از فوندیشن تیره‌تر شروع کنید

 با استفاده از یک براش فوندیشن تیره‌ای را روی دو طرف پل بینی بکشید. سپس این فوندیشن را از بالا به ابرو برسانید و آن را از پایین تا سوراخ بینی بکشید. این خط ایجاد شده را به سمت بیرون، از زیر چشم تا روی گونه‌ها پخش کنید تا گریم بینی پهن و گوشتی‌تان ظاهری طبیعی داشته باشد.

  1. از فوندیشن روشن‌تر استفاده کنید

یک خط باریک از فوندیشن روشن‌تر را روی پل بینی‌تان بکشید و آن را با یک براش پخش کنید. این خط را از بین دو ابرو تا نوک بینی برسانید و سپس آن را به دقت پخش کنید.

  1. رنگ روشن‌تری را انتخاب کنید

با استفاده از یک براش نرم رنگ روشن‌تری انتخاب کنید تا کناره‌های کانتور خورده و تیره را یکنواخت کنید. با این حال سعی کنید رنگ روشن نواحی کانتور خورده تیره را دستخوش تغییرات نکند.

بیشتر از نکته فوق بر روی رنگ روشن پل بینی تمرکز کنید. زیرا سایه‌های روشن فوندیشن توجه را رو به پل بینی معطوف ساخته و آن را در گریم بینی پهن و گوشتی باریک‌تر نشان می‌دهد.

  1. از پودر استفاده کنید

سپس با استفاده از یک براش پودر را روی کانتور بینی بزنید تا خطوط تیره و ناهموار را از بین ببرد و ظاهر آرایش و گریم تا یکنواخت نشان بدهد.