آموزش آسان آرایش و گریم بینی پهن و گوشتی

گریم بینی

آموزش آسان آرایش و گریم بینی پهن و گوشتی ، گریم انواع بینی کشیده ، عقابی ، احراف دار با جدیدترین متد روز دنیا را یاد خواهید گرفت. کانتور کردن بینی روش های مختلفی دارد.که با انواع آن اشنا خواهید شد.میکاپ آرتیست ها و آرایشگران برای زیباتر کردن بینی هایی که مشکل بزرگی دارند از کانتور تیره و روشن استفاده می کنند.

چگونه بینی گوشتی و بزرگ خود را لاغر کنیم ؟

به طور کلی برای فرم دهی به بینی دو گزینه مختلف پیش رو خواهید داشت: یکی از گزینه‌ها آرایش و گریم حرفه‌ای و دیگری جراحی زیبایی است. این گزینه‌ها تنها به آرایش و گریم بینی پهن و گوشتی خلاصه نشده و تقریبا انواع بینی‌ها درگیر چنین مسئله‌ای هستند تا به فرم و شکل جدید خود دست یابند. با این تفاسیر، انتخاب گزینه آرایش و گریم جزء آسان‌ترین راه حل‌های ممکن می‌باشد. به خصوص آنکه رنگ‌ها و طیف سایه‌های تیره و روشن در گریم نقش بسزایی را ایفا می‌کنند تا انواع بینی را از شر نواقص نجات دهند.

کانتورینگ بینی با استفاده از فوندیشن‌های تیره و روشن یکی از روش‌های اخیر برای باریک نشان دادن بینی‌های پهن و گوشتی است. با آنکه جراحی زیبایی بینی جزء راه حل‌های ریسک آمیز و البته هزینه بر به شمار می‌رود اما انتخاب یک پالت با رنگ‌های تیره و روشن می‌تواند نواقص بینی پهن و گوشتی را بکاهد و آن را به شیوه‌ای ارزان قیمت اصلاح کند.

این مطلب هم شاید برای شما جالب باشه
آموزش گریم و میکاپ حرفه ای بینی 2019

با این حال، بهتر است آموزش صحیح کانتورینگ و گریم بینی پهن و گوشتی را یاد بگیرید تا به سریع‌ترین و آسان‌ترین حالت ممکن آن را اصلاح کنید و باریک‌تر نشان بدهید.

  1. از فوندیشن تیره‌تر شروع کنید

 با استفاده از یک براش فوندیشن تیره‌ای را روی دو طرف پل بینی بکشید. سپس این فوندیشن را از بالا به ابرو برسانید و آن را از پایین تا سوراخ بینی بکشید. این خط ایجاد شده را به سمت بیرون، از زیر چشم تا روی گونه‌ها پخش کنید تا گریم بینی پهن و گوشتی‌تان ظاهری طبیعی داشته باشد.

  1. از فوندیشن روشن‌تر استفاده کنید

یک خط باریک از فوندیشن روشن‌تر را روی پل بینی‌تان بکشید و آن را با یک براش پخش کنید. این خط را از بین دو ابرو تا نوک بینی برسانید و سپس آن را به دقت پخش کنید.

  1. رنگ روشن‌تری را انتخاب کنید

با استفاده از یک براش نرم رنگ روشن‌تری انتخاب کنید تا کناره‌های کانتور خورده و تیره را یکنواخت کنید. با این حال سعی کنید رنگ روشن نواحی کانتور خورده تیره را دستخوش تغییرات نکند.

بیشتر از نکته فوق بر روی رنگ روشن پل بینی تمرکز کنید. زیرا سایه‌های روشن فوندیشن توجه را رو به پل بینی معطوف ساخته و آن را در گریم بینی پهن و گوشتی باریک‌تر نشان می‌دهد.

  1. از پودر استفاده کنید
این مطلب هم شاید برای شما جالب باشه
آموزش ساده آرایش و میکاپ بینی قوزدار

سپس با استفاده از یک براش پودر را روی کانتور بینی بزنید تا خطوط تیره و ناهموار را از بین ببرد و ظاهر آرایش و گریم تا یکنواخت نشان بدهد.

آموزش گریم بینی انحراف دار و کج

گفته شد که در کانتور بینی های بزگ و گوشتی باید دو طرف بینی را کانتور تیره زد و سایه ایجاد کرد تا کوچکتر به نظر برسد . در بینی انحراف دار یا کج نیز باید به همان صورت کانتورینگ را انجام داد .دو طرف بینی روی قسمت کجی کانتور تیره بزنید و ان را تا کمی نزدیک گونه ها امتداد دهید .

مدل موی سر نیز در زیباتر نشان دادن بینی تاثیر گذار است.و باید در انتخاب مدل موی خود دقت بسیار داشته باشید.

گریم بینی

آموزش کانتور بینی عقابی یا قوزدار

آرایشگران در گریم و میکاپ با ایجاد سایه و روشن ها خطای دید ایجاد میکنند.ما گمان میکنیم بازیگران بدون عمل زیبایی بدون عیب جلوی دوربین ظاهر می شوند.ولی به این صورت است که گریمورهای سینمایی با شناخت نورها قسمتی از صورت بازیگران را که می دانند بزرگتر است را با کانتور تیره میپوشانند.امروزه انسان ها با آگاهی از فنون زیباسازی چهره یا کانتورینگ صورت به دنبال شیوه صحیح آرایش و رفع عیوب احتمالی اجزای چهره خود هستند.

در کانتورینگ بینی ما سطوح صاف را سایه تیرگی ایجاد نمیکنیم. در نتیجه مثل مدل بینی های قبلی دو طرف بینی را کانتور تیره زده و وسط بینی را از کانسیلر روشن استفاده میکنیم.ولی چون در بینی قوز دار دو خط سمت راست و چپ بهم نزدیک است کانتور را بهم نزدیک نمیکنیم.

این مطلب هم شاید برای شما جالب باشه
آموزش مراحل گریم و آرایش بینی

آموزش آرایش بینی

آموزش کانتور بینی استخوانی

در کانسیر زدن از زیر بینی شروع کرده و تا تیغه ی بالای بینی را روشن میکنیم.در بینی هایی که قوز بیشتر است قسمت بالایی و پایینی را روشن تر میکنیم و به اطراف رنگ روشن را پخش میکنیم. در آخر، نکته ای که باید به آن توجه شود، این است که هنگام کانتورینگ بینی باید مراقب فاصله چشم ها از یکدیگر باشید، زیرا اگر فون ها به صورت نادرست استفاده کنید. چهره شما جذابیت خود را از دست می دهد.
اگر بینی بر اساس استاندارد  چهره کوتاه بود و خواستیم آن را بلند کنیم باید دو پرانتز معکوس ظریف از زیر تاج ابرو و موازی با هم به فاصله ی یکی دو سانت بسته به نوع بینی امتداد میدهیم با این شرایط اگر بینی به سمت راست منحرف بود خط سمت راست را کمی متمایل به چپ میکشیم تا خطای دید ایجاد کند و بالعکس.وسط این دو خط را روشن میکنیم سپس سایه کاری تیره و روشن را در جای خود محو کرده در حد از بین نرفتن فید میکنیم.

آموزش گریم بینی