آموزش آرایش و گریم پیشانی بلند

آموزش آرایش و گریم پیشانی بلند
یکی از قسمت های آرایش صورت میکاپ پیشانی می باشد که تاثیر بسزایی در زیبایی صورت از خود به جای خواهد گذاشت. در این نوشتار قصد داریم تا شما را با آموزش آرایش و گریم پیشانی بلند آشنا کنیم. یکی از انواع پیشانی ها پیشانی های بلند است که آرایش مخصوص به خود را دارا می باشد که مهمترین اصل در آرایش این نوع پیشانی کوتاه جلوه دادن آن است. برای این منظور مراحل زیر را پیش می رویم:
استفاده از رنگ قرمز برای گونه ها و لب ها
اولین مورد از آموزش آرایش و گریم پیشانی بلند، استفاده از رنگ های قرمز همچون رزی یا هلویی برای گونه ها است که باعث می شود توجه اصلی به مرکز صورت جلب شود. برای این منظور گونه ها را به سمت فوق رژگونه کنید. همچنین استفاده از رژ لب صورتی یا مرجانی می تواند توجه را تا حد امکان به لب های شما منتقل کند.

این مطلب هم شاید برای شما جالب باشه
متعادل سازی پیشانی

استفاده از فوندیشن تیره
یک کانسیلر مات که رنگ آن از رنگ پوست شما تیره تر است را انتخاب کنید. سپس شروع به کشیدن خط هایی بریده بریده دور تا دور پیشانی خود با ضخامت متوسط کنید و سپس فوندیشن را خوب بر روی پیشانیتان بمالید تا حالتی یکنواخت پیدا کند. انجام این کار باعث کوچک جلوه دادن پیشانی می شود.


استفاده از سایه روشن
کرم برنزه را بر روی گیج‌گاه و خط موی خود بمالید و مرکز پیشانی را کمتر هایلایت کنید، انجام این کار پیشانی را خوش فرم تر می کند.

استفاده از برنزه کننده
ساده ترین راه ممکن به منظور آموزش آرایش و گریم پیشانی بلند برای کوتاه تر نشان دادن پیشانی استفاده از برنزه کننده است. برنزه کننده باید مات بوده و حداقل ۳ درجه از رنگ طبیعی صورت خود تیره تر باشد. مقداری برنزه را با قلمو برداشته و در محل رویشگاه مو و پیشانی خود بزنید. این کار صورت را استخوانی تر نشان می دهد.

این مطلب هم شاید برای شما جالب باشه
آموزش گریم و میکاپ پیشانی کوتاه

آرایش چشم ها
آرایش جذاب چشم میتواند نظر بیننده را به چشمان شما جلب کند و توجه هر بیننده ای را از پیشانی شما دور کند. استفاده از سایه های پررنگ و ریمل می تواند تاثیر بیشتری داشته باشد.

آرایش صحیح و متناسب ابروها
آخرین مورد از آموزش آرایش و گریم پیشانی بلند ابرو ها هستند. ابروها در باریکتر نشان دادن پیشانی نقش مهمی را ایفا می کنند. استفاده از قلم همرنگ با ابروهایتان آن ها را پرتر و چشم ها را درشت تر نشان می دهد. تا حد امکان ابرو های خود را با زاویه بیشتر آرایش کنید تا فاصله بین ابروها و موهایتان کاهش یابد.