آموزش آرایش و گریم چشم قهوه‌ای و عسلی

آموزش آرایش چشم قهوه‌ای

چشم‌های قهوه‌ای، عسلی یا میشی، خود مجموعه‌ای از سایه‌های سبز، کهربایی و گاها حتی آبی می‌باشد. اگرچه چشم‌های عسلی جزء مشخصه‌های زرق و برق دار قلمداد شده، اما، هرگز به عنوان مشخصه منحصر به فرد مطرح نشده است. از آنجا که چشم‌های عسلی از سایه‌های رنگی مختلف برخوردار می‌باشد، گریم چشم قهوه‌ای و عسلی ملزم اندکی تخصص بیشتر در اجراست.

علاوه بر این، چشم‌های عسلی خلاف چشم‌های قهوه‌ای گاها قادر به تغییر رنگ بوده و به دلیل این ویژگی خارق العاده نیاز به انتخاب و سایه‌های چشم سنجیده‌تری دارد.

آموزش آرایش چشم قهوه‌ای

برترین نمونه‌های سایه و گریم چشم قهوه‌ای و عسلی

  • سایه سبز شیمری

از آنجا که چشم‌های عسلی از سایه‌های سبز نیز برخوردارند، سایه سبز شیمری انتخاب مناسبی برای گریم چشم‌ قهوه‌ای و عسلی به شمار می‌رود.

ابتدا سایه سبز شیمری را بر روی پلک بالایی چشم‌هایتان بزنید و سپس با استفاده از خط چشم مایع خط چشم ظریف و نازکی روی پلک بالایتان رسم کنید. حال، با کمک ریمل مشکی مژه‌هایتان را بلند، حجیم و پرپشت جلوه بدهید.

  • سایه چشم قهوه‌ای زمینی با تزئین طلایی
این مطلب هم شاید برای شما جالب باشه
جذاب شدن چشم ها با میکاپ چشم 2019

هیچ چیز بهتر از یک آرایش چشم خنثی و کلاسیک نیست. به خصوص اگر قصد داشته باشید هر روز آرایش چشم خود را تکرار کنید و یا خودتان را برای قرارهای ملاقات آماده نمائید. از آنجا که بیسِ چشم‌های عسلی رنگ قهوه‌ای است، بهترین رنگ مکمل برای گریم چشم‌ قهوه‌ای و عسلی همین رنگ می‌باشد.

از یک سایه قهوه‌ای روشن کنید. و پشت پلکتان را به این سایه مزین کنید. سپس گوشه‌های خارجی پلک را با استفاده از قهوه‌ای تیره‌تر آراسته نمائید. و در مرحله آخر، سایه طلایی را روی گوشه داخلی چشم و یا گوشه خارجی پلک بالا اعمال کنید.

شما می‌توانید در این نمونه گریم چشم‌های قهوه‌ای و عسلی از خط چشم مایع قهوه‌ای استفاده نمائید.

  • سایه چشم سرخ

سایه چشم سرخ و یا سرخابی مکمل زیبا و متفاوتی برای گریم چشم‌ قهوه‌ای و عسلی است. به خصوص اگر این سایه چشم با خط چشم قهوه‌ای و ریمل مشکی تکمیل شود.

این مطلب هم شاید برای شما جالب باشه
آموزش آرایش مناسب چشم ریز

سعی کنید پلک بالا را با سایه نود روشن رنگ‌دار کنید و سپس سایه تیره‌تری روی آن اعمال نمائید. حال، گوشه‌های خارجی را به منزله عمق دهی قهوه‌ای تیره کنید. و از خط چشم برنزه برای کشیدن پلک بالا و پایین استفاده نموده و مژه‌ها را به وسیله ریمل بلند، حجیم و پرپشت کنید.