آموزش آرایش و گریم چشم قهوه‌ای و عسلی

آموزش آرایش چشم قهوه‌ای

چشم‌های قهوه‌ای، عسلی یا میشی، خود مجموعه‌ای از سایه‌های سبز، کهربایی و گاها حتی آبی می‌باشد. اگرچه چشم‌های عسلی جزء مشخصه‌های زرق و برق دار قلمداد شده، اما، هرگز به عنوان مشخصه منحصر به فرد مطرح نشده است. از آنجا که چشم‌های عسلی از سایه‌های رنگی مختلف برخوردار می‌باشد، گریم چشم قهوه‌ای و عسلی ملزم اندکی تخصص بیشتر در اجراست.

علاوه بر این، چشم‌های عسلی خلاف چشم‌های قهوه‌ای گاها قادر به تغییر رنگ بوده و به دلیل این ویژگی خارق العاده نیاز به انتخاب و سایه‌های چشم سنجیده‌تری دارد.

آموزش آرایش چشم قهوه‌ای

برترین نمونه‌های سایه و گریم چشم قهوه‌ای و عسلی

  • سایه سبز شیمری

از آنجا که چشم‌های عسلی از سایه‌های سبز نیز برخوردارند، سایه سبز شیمری انتخاب مناسبی برای گریم چشم‌ قهوه‌ای و عسلی به شمار می‌رود.

ابتدا سایه سبز شیمری را بر روی پلک بالایی چشم‌هایتان بزنید و سپس با استفاده از خط چشم مایع خط چشم ظریف و نازکی روی پلک بالایتان رسم کنید. حال، با کمک ریمل مشکی مژه‌هایتان را بلند، حجیم و پرپشت جلوه بدهید.

  • سایه چشم قهوه‌ای زمینی با تزئین طلایی
این مطلب هم شاید برای شما جالب باشه
آموزش میکاپ و گریم اسپرت و فشن چشم

هیچ چیز بهتر از یک آرایش چشم خنثی و کلاسیک نیست. به خصوص اگر قصد داشته باشید هر روز آرایش چشم خود را تکرار کنید و یا خودتان را برای قرارهای ملاقات آماده نمائید. از آنجا که بیسِ چشم‌های عسلی رنگ قهوه‌ای است، بهترین رنگ مکمل برای گریم چشم‌ قهوه‌ای و عسلی همین رنگ می‌باشد.

از یک سایه قهوه‌ای روشن کنید. و پشت پلکتان را به این سایه مزین کنید. سپس گوشه‌های خارجی پلک را با استفاده از قهوه‌ای تیره‌تر آراسته نمائید. و در مرحله آخر، سایه طلایی را روی گوشه داخلی چشم و یا گوشه خارجی پلک بالا اعمال کنید.

شما می‌توانید در این نمونه گریم چشم‌های قهوه‌ای و عسلی از خط چشم مایع قهوه‌ای استفاده نمائید.

  • سایه چشم سرخ

سایه چشم سرخ و یا سرخابی مکمل زیبا و متفاوتی برای گریم چشم‌ قهوه‌ای و عسلی است. به خصوص اگر این سایه چشم با خط چشم قهوه‌ای و ریمل مشکی تکمیل شود.

این مطلب هم شاید برای شما جالب باشه
ترفند ها و نکات ارایش چشم بادامی

سعی کنید پلک بالا را با سایه نود روشن رنگ‌دار کنید و سپس سایه تیره‌تری روی آن اعمال نمائید. حال، گوشه‌های خارجی را به منزله عمق دهی قهوه‌ای تیره کنید. و از خط چشم برنزه برای کشیدن پلک بالا و پایین استفاده نموده و مژه‌ها را به وسیله ریمل بلند، حجیم و پرپشت کنید.