آموزش بی نظیر جنسیت سازی دانتل

آموزش جنسیت سازی دانتل

آموزش بی نظیر جنسیت سازی دانتل در مرکز آموزش خانه صنعت و معدن …برای جنسیت سازی پارچه های مختلف تکنیک های مختلفی نظیر کار با گواش، آبرنگ، مارکر و مدادرنگی استفاده میشود جنسیت سازی در طراحی لباس برای پیاده کردن طرح ها و بهتر نشان دادن ان ،یک طراح باید طراحی لباس را از روی کاغذ شروع کند.و به جنسیت سازی پارچه ها بپردازد.تا طرح مورد نظر در چشم بیننده قابل توجه باشد.

جنسیت سازی دانتل

تفاوت بین پارچه دانتل و گیپور

دانتل و پارچه گیپور از مهم ترین پارچه ها جهت دوخت لباس در سطح کشور می باشند. که بسیاری از تولیدی ها از این دو مدل پارچه جهت تولیدات خاص خود استفاده می کنند. البته این دو پارچه شباهت زیادی به همدیگر دارند شباهت ظاهری این دو پارچه باعث شده است که تشخیص این دو پارچه از یکدیگر به اسانی صورت نگیرد. هر دو این پارچه ها از الیاف ابریشم ساخته می شوند. از این دو پارچه جهت دوخت لباس ها ظریف و نرم استفاده می شود.

این مطلب هم شاید برای شما جالب باشه
آموزش ترفند های جذاب برای طراحی لباس چرم

از این پارچه ها جهت دوخت لباس عروس، لباس ها دخترانه و زنانه و لباس مجلسی زنانه استفاده می کنند. پارچه گیپور از الیاف ابریشم و پنبه تولید می گردد. این مدل پارچه به صورت ضخیم تر و بدون توری ساخته شده و مختص دوخت لباس های مجلسی زنانه می باشد. این مدل پارچه برای دوخت استر نیز در لباس به کار برده می شود. به طور معمول طراحان لباس از این مدل پارچه جهت طراحی لباس های فشن و شیک استفاده می کنند.

طرح پارچه دانتل به این صورت است، که در بین گل‌های برجسته دانتل تور بافته شده قابل دید می‌باشد. البته پارچه گیپور هم دارای گل‌های برجسته نیز بود. پارچه گیپور گل های برجسته توری ندارد در ۹۰ درصد پارچه دانتل تور وجود دارد. لباس عروس های طراحی شده از پارچه دانتل از میزان قیمت بالاتری برخوردار می باشند ولی پارچه های گیپور نسبت به دانتل از قیمت پایین تری برخوردار می باشند. پارچه دانتل مرغوب از کشور های ترکیه و فرانسه وارد کشور می گردد. در ادامه به جنسیت سازی دانتل می پردازیم.

این مطلب هم شاید برای شما جالب باشه
آموزش ساده و جذاب جنسیت سازی جین در طراحی لباس

آموزش جنسیت سازی دانتل

مراحل کشیدن جنسیت دانتل

مراحل کشیدن جنسیت سازی دانتل به این صورت است که در ابتدا باید زمینه خود را اماده کنید. و قبل از ان نیز باید آستر را رنگ آمیزی کرده باشید. متریالی هم که باید در این زمینه استفاده کنید باید آب رنگ بوده باشد و شما جهت این کار اب رنگ و گواش سفید و خودکار سفید در این جنسیت سازی دانتل شما هیچ محدودیتی ندارید و گل ها روی طرح به هر سلیقه ای میتواند چیده مان شود. و زمینه کار هم که به طور معمول تور می باشد.

در گیپور شما با یک سری محدودیت ها مواجه هستید که بر عکس پارچه دانتل می باشد جنسیت سازی دانتل تا این جا به این صورت اسان بوده است . با استفاده از خودکار سفید شروع به انداختن خطوط اریب روی زمینه بدن شوید در جنسیت سازی دانتل روی بدن با خودکار سفید باید به برجستگی های سینه و فرو رفتگی ها  و چین و چروک پارچه اهمیت داده شود. بعد از تمام کردن خطوط روی مانکن در جنسیت سازی دانتل حالا شما باید اب رنگ خود را بر داشته و طرح های گل را روی مانکن رسم کنید. و توجه داشته باشید جاهایی که در جنسیت سازی دانتل گل های برجسته دارند را باید پر رنگ کنید. تا اون برجستگی خود را نشان دهد.

این مطلب هم شاید برای شما جالب باشه
آموزش بی نظیر و جذاب جنسیت سازی حریر

دقت داشته باشید که اب رنگ غلیظ بوده باشد. بعد از ان که برجستگی ها را تمام کردید می روید سراغ جزییات دادن به طرح هایی که کشیده اید. و سپس با رنگ صورتی به جزییات بیشتر می پردازید که شما غنچه گل رگبرگ و غیره می باشد در ابتدا به صورت کلی کشیدن و حالا به چیزهای ظریف و ریز باید بپردازیم. در این مرحله از جنسیت سازی دانتل می توان سایه گذاری هم انجام داد.

آموزش جنسیت سازی