آموزش بی نظیر میکاپ دخترانه ۲۰۲۰

میکاپ لایت دخترانه

آموزش بی نظیرمیکاپ دخترانه ۲۰۲۰ یکی از پر طرفدارترین و زیبا ترین نوع میکاپ است که هر ساله به عنوان یکی از ترند های مد معرفی میشود. عنصر اصلی این نوع ارایش طبیعی بودن و لایت بودن ان است و با استفاده از تکنیک هایی میتوان ان را به بهترین شکل برای هر نوع صورت انجام داد.

میکاپ دخترانه

میکاپ لایت دخترانه ۲۰۲۰

با شروع سال نو میلادی جدید و نزدیکی ان به سال نوی ما ایرانیان، نگاه های ارایشگران و ارایش دوستان به انتشار اولین ترندهای جدید است. امسال نیز ارایش چشم لایت و دخترانه با کمی تغییر از میکاپ های مورد استفاده در سال جدید بوده است. به دیگر ترند های سال ۲۰۲۰ در ذیل اشاره میکنیم:

  • ارایش چشم با خط چشم های نئونی و پاستیلی به همراه مژه های پرپشت
  •  ارایش صورتی ملایم و جیغ
  •  استفاده از نگین در ارایش صورت
  •  سایه های رنگی بدون نیاز به خط چشم
  •  رژلب های طبیعی و یا سرخابی
  •  ریمل های رنگی به همراه سایه ی رنگ
این مطلب هم شاید برای شما جالب باشه
بهترین آموزش گریم و میکاپ حرفه ای دخترانه

میکاپ دخترانه 2020

ارایش چشم ملایم دخترانه

برای ارایش چشم ملایم دخترانه معمولا از رنگ ها و تونالیته های ملایم استفاده میشود یه همراه کمی شاین برای جلوه دادن بیشتر به چشمان فرد. برای این منظور لازم است همانند مراحل ذیل عمل کرد:

  1.  قدم اول زیر سازی های اولیه را همانند میکاپ های دیگر انجام داده و پوست را اماده میکنیم.
  2.  انتخاب سایه چشم مناسب بسیار اهمیت دارد و تاثیر مستقیم بر روی ارایش شما خواهد داشت. در ارایش چشم برنز بهتر است سایه چشمی با دو درجه تیرگی بیشتر نسبت به رنگ پوست انتخاب کرد و برای رنگ های ملایم در سایه چشم های دخترانه نیز باید از دو رنگ مکمل استفاده نمود به صورت تیره و روشن، که سایه ی روشن را بر روی کل پلک کشیده و رنگ تیره را در قسمت بیرونی چشم، تا فرورفتگی زیر استخوان ابرو امتداد میدهید و در نیمه ی پلک، محل تلاقی دو رنگ سایه چشم را محو می نمایید.
  3.  قدم بعدی در ارایش چشم استفاده از یک خط چشم مناسب (خط چشم مایع و یا مداد چشم) است. با توجه به فرم چشم و پلک های هر فرد از تکنیک های خاص برای همان نوع  برای کشیدن خط چشم باید استفاده نمود.
  4.  پس از ان باید از ریمل مژه برای زیباتر کردن انها استفاده نمود که با توجه به رنگ ارایش چشم ها میتوان رنگ ریمل را انتخاب نمود. قبل از انکه ریمل زدن را اغاز کنید لازم است که ابتدا از فرمژه ی مناسب استفاده نمایید.
این مطلب هم شاید برای شما جالب باشه
میکاپ لایت ترند سال 2020

میکاپ چشم دخترانه

میکاپ دخترانه مجلسی

برای ارایش چشم و میکاپ دخترانه مجلسی میتوان علاوه بر حفظ سادگی و طبیعی بودن ارایش، از رنگ ها و یا مدادهای چشم شاین و براق در ارایش چشم ها استفاده نمود و همچنین با توجه به انتخاب نوع سایه و رنگ ان رژلب ملایم به همراه شاین استفاده نمود و یا از رژلب های حجیم با رنگ های غلیظ تر در کنار سایه های کم رنگ و خط چشم های ساده استفاده کرد.

به طور کلی عنصر اصلی در ارایش چشم های دخترانه، سادگی به همراه میکاپ لایت است و نباید در استفاده از رنگ های جیخ زیاده روی نمود. با استفاده از رنگ های روشن میتوان به درشت تر و برجسته تر شدن چشم ها کمک نمود و استفاده از رنگ تیره باعث کوچکتر شدن و پوشاندن عیبهای چشم ها میشود.

میکاپ لایت دخترانه