آموزش تخصصی گریم و میکاپ ۲۰۱۹ در تهران با ارائه مدرک بین المللی اتحادیه اروپا و برگزاری دوره های آموزشی اجرایی با بهترین کادر مدرس و آموزش گریم فوق تخصصی عروس ، خود آرایی و …

اموزش میکاپ تهران
استانداردهای تخصصی میکاپ ۲۰۱۹ چیست؟

یکی از استاندارد های بین المللی آموزش برگزاری دوره های آموزشی مرتبط با رشته مورد نظر در چند مرحله می باشد که برایتان توضیح خواهیم داد به عنوان مثال در رشته گریم و میکاپ سه گرایش دانشگاهی وجود دارد :

  • گریم ماسک
  • گریم چهره پردازی
  • گریم آرایش و پیرایش

برای اینکه اشخاص به واسطه علاقمندی یا گذراندن یکی از این سه گرایش دانشگاهی بخواهند وارد بازار شغلی این رشته ها بشوند دو راه دارند :

  1. بعد از گذراندن رشته دانشگاهی بصورت تجربی وارد بازار کار شوند که حداقل ۱۰ سال بایستی به کسب تجربه بپردازند.
  2. اطلاعات اجرایی این سه رشته را در کالج های بین المللی مطابق با استاندارد های این رشته آموزش ببینند و فاصله زمانی ۱۰ سال را به ۶ ماه کاهش دهند.
این مطلب هم شاید برای شما جالب باشه
آموزش گریم و آرایش عروس

البته استاندارد ذکر شده در کشور های اروپایی در حال اجرا می باشد و البته این رشته درکشور ایران با استاندارد بین المللی کشور سوئد فقط در مرکز آموزش خانه صنعت و معدن در حال برگزاری و اجرا می باشد.

اموزش میکاپ تهران

در میکاپ چهره به چه نکاتی بایستی توجه کرد؟

به طور کلی می توان گفت که در حال حاضر سلیقه و طبع جامعه به سوی آرایش ملایم پیش رفته است و مردم دیگر تمایلی به آرایش های غلیظ ندارند. میکاپ هنریست که به واسطه آن بتوان چهره فرد را زیبا و دلنشین کرد.

می توان گفت که میکاپ یک جادو است. تنها با یک آرایش ملایم و حساب شده چهره یک فرد چنان تغییر خواهد کرد که نه تنها خود بلکه اطرافیان نیز با دیدن وی به وجد خواهند آمد.

در نتیجه وظیفه یک آرایشگر آن است که با تمامی روش های میکاپ و نحوه پیاده کردن آن بر روی افراد مختلف آشنایی کامل داشته باشد. همچنین توجه و اهمیت به میکاپ ها و گریم های به روز بسیار دارای اهمیت است.
همانطور که می دانید چهره هر فرد با دیگری متفاوت است و هر چهره نیازمند آرایش خاص و منحصر به فرد خود است.
آرایشگران موفق تنها یک نوع میکاپ را برای همه مشتریان پیاده نمی کنند بلکه ابتدا تمام زوایا و حالت های چهره را در نظرمی گیرند و پس از آن میکاپ را بر روی چهره فرد پیاده می کنند.

این مطلب هم شاید برای شما جالب باشه
ایجاد گریم مناسب برای چهره ها

اموزش میکاپ تهران

نحوه ثبت نام آموزش میکاپ ۲۰۱۹ در تهران

دانشپذیر گرامی شما می توانید جهت ثبت نام از طریق لینک واتساپ به صورت آنلاین با کارشناسان در ارتباط باشید و یا از طریق شماره های ذیل جهت مشاره و ثبت نام با مرکز تماس حاصل نمایید.

تلفن تماس :

۰۲۱۴۴۱۱۱۲۲۹