آموزش ترفندهای طلایی در طراحی لباس مردانه

آموزش ترفندهای طراحی لباس مردانه

آموزش ترفندهای طلایی در طراحی لباس مردانه در دنیای مد و طراحی لباس بسیار مهم است. طراحی لباس مدام پیشرفت می کند و بایستی برای رسیدن به آن مدام آموخت. در این محتوا از لباس های مردانه و طراحی آن ها خواهیم گفت.

طراحی لباس مردانه

طراحی لباس مردانه

آموزش ترفندهای طلایی در طراحی لباس مردانه، برای به روز ماندن در دنیایِ رو به رشدِ مد، بسیار اهمیت دارد. هنر طراحی لباس با نرم افزارهایی که مانند کلاس‌های درس می‌مانند، هر روز در حال پیشرفت است و برای عقب نماندن از علمِ طراحی لباس به خصوص طراحی لباس مردانه باید همیشه در حال آموختن باشید. با وجود اینکه مد در لباس مردانه کندتر از لباسِ زنانه عوض می‌شود اما آشنایی با ترفندهایِ طلاییِ طراحی لباس مردانه بسیار به کار خواهد آمد.. ترفندها و تکنیک‌هایی که طراح‌های لباسِ مردانه را سرشار از اعتماد به نفسِ مردانه، اقتدار و جذبه‌ی مردانه کند، مناسب برای جلسه‌هایِ رسمی و مهمِ کاری، پیراهن‌هایِ مردانه‌ی خوش دوخت و خوش پارچه‌ی راحت برای مجالس دوستانه تر، شلوارهایِ مردانه‌ی خوش فرم و راحت در بدن، تی‌شرت هایِ خوش رنگ با اشکالِ زیبا و جذاب بر آنها برای پیک نیک و… از موردهایی است که در طراحی لباس مردانه باید مد نظر قرار دهید.

این مطلب هم شاید برای شما جالب باشه
طراحی لباس زنانه و مردانه

آموزش ترفندهای طلایی در طراحی لباس مردانه

در طراحی لباس مردانه موارد زیر را مد نظر داشته باشید.

نکات مهم در طراحی لباس مردانه

  • نرم افزارهایِ مدرن کامپیوتری، تاریخِ مدِ مردان، شناختِ پارچه‌هایِ مناسبِ مردان، طراحیِ چهره، تناسب و الگویِ بدنی را به خوبی بیاموزید.
  • طراحیِ یقه‌ی کت و پیراهن‌ها در طراحی لباس مردانه بسیار مهم هستند، یقه هایِ پیراهن‌های امروزی، کوچکتر و خاص‌تر شده‌اند و در طراحی آنها باید به نوع صورت توجه نمود. یقه با لبه‌هایِ پهن برای کروات، یقه با لبه هایِ باز برای مناسبت‌هایِ غیر رسمی، یقه‌ های کلاسیک منحنی، خاص و جذابند و مناسب برای زیرِ کت در مراسم خاص.. یقه هایِ آمریکایی مناسب برای مراسم رسمی و غیر رسمی می‌باشند.
  • در پیراهن هایِ مردانه به تمیزیِ برش و دوختِ سر شانه ها بسیار توجه نمایید، از قسمتِ پایین سینه تا کمر را برای خوش فرمیِ پیراهن، تنگ تر بگیرید و پارچه‌هایِ با کیفیت را انتخاب نمایید و به فیگورهایِ بدنی آقایان توجه کنید.
  • در طراحی کت و شلوارهایِ مردانه، این روزها پارچه‌هایِ خاصُ طرح دارِ راه راه، گلدار، چهار خانه و رنگهای سبز، خاکستری، طوسی، خردلی و… بسیار مورد توجه‌اند. تفاوت رنگ کت با شلوار هم طرفداران خاص خود را دارد. جلیقه‌هایِ کوتاه با یقه هایی کلاسیک و دکور شده با زنجیرهایِ برنزیِ زیبا، دکمه هایِ جذاب و… به زیبایی ست شما خواهند افزود، شلوارهایِ پاچه تفنگیِ کوتاه، تا خورده یا پاکتی، پر طرفدار شده اند.. شانه ها و سر شانه هایِ کت ها هم بسیار مهم هستند که باید صاف و مرتب بر بدن بایستند.
این مطلب هم شاید برای شما جالب باشه
آموزش طراحی لباس مردانه و راهنمای انتخاب رنگ مناسب2020

آموزش ترفندهای طراحی لباس مردانه

هنر طراحی لباس

 در هنر طراحی لباس، چه در طراحی لباس هایِ مردانه چه زنانه و… باید تاریخ مد و الگوهای بدنی را به خوبی بیاموزید.. رنگها را با مهارت ترکیب کنید و ایده‌هایِ ذهنیِ خود را به محصول تبدیل نمایید. باید علاوه بر مهارت در ایده پردازی، دوخت و طراحیِ خلاقانه، بازار و سلیقه‌ی مردان و زنان را بدانید و هنرِ فروش بخوانید. طراحیِ لباس در همه‌ی حوزه‌ها فصل به فصل تغییر خواهد کرد، به طور منظم مجله‌ها را نگاه کنید تا از صنعت مدِ مردان و زنان عقب نمانید.