آموزش ترفند عکاسی پردرآمد تبلیغاتی از جواهرات زیبا و درخشنده

عکاسی پردرآمد تبلیغاتی از جواهرات

آموزش ترفند عکاسی پردرآمد تبلیغاتی از جواهرات زیبا و درخشنده می تواند به درک شما از نور در عکاسی کمک کند تا شما بتوانید عکس های با کیفیت و جذابی از جواهرات تهیه کنید و یک کاتالوگ تبلیغاتی بی نظیر از جواهرات بسازید.

عکاسی پردرآمد تبلیغاتی از جواهرات

نکاتی در عکاسی از جواهرات

آیا شما هم همیشه از زیبایی و درخشندگی خیره­ کننده جواهرات در تبلیغات نسبت به واقعیت­شان تعجب کرده ­اید؟در این مقاله به آموزش ترفند عکاسی پردرآمد تبلیغاتی از جواهرات می­پردازیم. آیا شما هم از عکسی که از انگشتر الماس گرفته­ اید، راضی نیستید و فکر می­کنید درخشندگی لازم را ندارد؟با آموزش این ترفند به شما نشان می­ دهیم که چگونه می­توانید با این ترفندها یک عکس عالی مانند کاتالوگ­ها از جواهرات موردنظر بگیرید و کسب درآمد کنید.

عکاسی از جواهرات آسان نیست تا زمانی که عکاس معیارهای خوبی را برای عکس­برداری درنظر داشته و درک کند، برای مثال وضوح، روشنایی، نمایش و چگونگی تنظیم آنها برای دستیابی به بهترین عکس ممکن از جواهرات موردنظر را بداند.

این مطلب هم شاید برای شما جالب باشه
آموزش ترفند های عکاسی از کیف و کفش به صورت تبلیغاتی

اما نگران نباشید. آنقدر که به نظر می­رسد پیچیده نیست. اگر شما قبلا تجربه عکس­برداری در حالت دستی با دوربین دیجیتال را دارید، با کمک آموزش ترفند عکاسی پردرآمد تبلیغاتی از جواهرات می­توانید عکاسی از جواهرات را شروع کرده و عکس­های راضی­ کننده­ ای بگیرید.

عکاسی پردرآمد تبلیغاتی از جواهرات

آموزش قدم به قدم در عکاسی تبلیغاتی از جواهرات

ترفندهای زیر نه تنها به شما کمک می­کند تا عکس­برداری عالی انجام دهید بلکه به شما نشان می­دهد چرا عکس­های تبلیغاتی انقدر جذاب و فریبنده هستند.

  1. جواهرات خود را تمیز کنید

قطعا اولین قدم در عکس­برداری جواهرات این است که اطمینان حاصل کنید که آیتم­های خود را تمیز کرده و جلا داده­اید. زیرا ممکن است چیزی روی سطح آن وجود داشته باشد که با چشم غیر مسلح دیده نشود اما هنگامیکه با دوربین دیجیتال تصاویری با کیفیت بالا می­گیرد، خود را نشان دهد.

به جز مواردی که نیاز به تمیز کردن جدی دارد، شما می­توانید  قبل عکس­برداری با استفاده از یک پارچه میکروفیبر یا یک پارچه کتان نرم و نمناک گردو غبار را از سطح جواهرات پاک کرده و به آن درخشندگی ببخشید. همچنین می­توانید  یک جفت دستکش پنبه­ای بپوشید تا زمانیکه می­خواهید به جواهرات دست بزنید، اثرات انگشت شما روی آنها نماند و  جواهرات برای عکس­برداری تمیز و براق بمانند.

  1. از لنز ماکرو استفاده کنید
این مطلب هم شاید برای شما جالب باشه
آموزش جالب عکاسی تبلیغاتی از پارچه و پوشاک

از مهم­ترین تجهیزاتی که شما برای عکس­برداری از جواهرات به آن نیاز دارید، لنز ماکرو می­باشد. هنگامیکه با یک DSLR  عکس­برداری می­کنید،  لنزهای سازگار ماکرو اطمینان حاصل می­کنند که تصاویر عالی با اندازه بزرگ گرفته­اید. به همین دلیل لنزهای ماکرو اصلا ارزان نیستند.

  1. دوربین خود را ثابت نگه­دارید

بهترین راه برای فهمیدن اینکه عکس­هایی که می­گیرید، خوب از آب درمی­آید، استفاده از سه­پایه و ترجیحا یک شاتر از راه دور است تا بتوانید دوربین خود را تثبیت کنید. اینکار نه تنها لرزش دوربین را حذف می­کند بلکه به شما کمک خواهد کرد تا سوژه فریم خود دقیقا همانطوری که می­خواهید با تنظیم راحت­تر نور و فوکوس طراحی کرده و عکس­برداری کنید.

عکاسی پردرآمد تبلیغاتی از جواهرات