آموزش ترفند عکاسی پردرآمد تبلیغاتی از جواهرات زیبا و درخشنده

عکاسی پردرآمد تبلیغاتی از جواهرات

آموزش ترفند عکاسی پردرآمد تبلیغاتی از جواهرات زیبا و درخشنده می تواند به درک شما از نور در عکاسی کمک کند تا شما بتوانید عکس های با کیفیت و جذابی از جواهرات تهیه کنید و یک کاتالوگ تبلیغاتی بی نظیر از جواهرات بسازید.

عکاسی پردرآمد تبلیغاتی از جواهرات

نکاتی در عکاسی از جواهرات

آیا شما هم همیشه از زیبایی و درخشندگی خیره­ کننده جواهرات در تبلیغات نسبت به واقعیت­شان تعجب کرده ­اید؟در این مقاله به آموزش ترفند عکاسی پردرآمد تبلیغاتی از جواهرات می­پردازیم. آیا شما هم از عکسی که از انگشتر الماس گرفته­ اید، راضی نیستید و فکر می­کنید درخشندگی لازم را ندارد؟با آموزش این ترفند به شما نشان می­ دهیم که چگونه می­توانید با این ترفندها یک عکس عالی مانند کاتالوگ­ها از جواهرات موردنظر بگیرید و کسب درآمد کنید.

عکاسی از جواهرات آسان نیست تا زمانی که عکاس معیارهای خوبی را برای عکس­برداری درنظر داشته و درک کند، برای مثال وضوح، روشنایی، نمایش و چگونگی تنظیم آنها برای دستیابی به بهترین عکس ممکن از جواهرات موردنظر را بداند.

این مطلب هم شاید برای شما جالب باشه
آموزش ترفند طلایی نورپردازی در عکاسی تبلیغاتی

اما نگران نباشید. آنقدر که به نظر می­رسد پیچیده نیست. اگر شما قبلا تجربه عکس­برداری در حالت دستی با دوربین دیجیتال را دارید، با کمک آموزش ترفند عکاسی پردرآمد تبلیغاتی از جواهرات می­توانید عکاسی از جواهرات را شروع کرده و عکس­های راضی­ کننده­ ای بگیرید.

عکاسی پردرآمد تبلیغاتی از جواهرات

آموزش قدم به قدم در عکاسی تبلیغاتی از جواهرات

ترفندهای زیر نه تنها به شما کمک می­کند تا عکس­برداری عالی انجام دهید بلکه به شما نشان می­دهد چرا عکس­های تبلیغاتی انقدر جذاب و فریبنده هستند.

  1. جواهرات خود را تمیز کنید

قطعا اولین قدم در عکس­برداری جواهرات این است که اطمینان حاصل کنید که آیتم­های خود را تمیز کرده و جلا داده­اید. زیرا ممکن است چیزی روی سطح آن وجود داشته باشد که با چشم غیر مسلح دیده نشود اما هنگامیکه با دوربین دیجیتال تصاویری با کیفیت بالا می­گیرد، خود را نشان دهد.

به جز مواردی که نیاز به تمیز کردن جدی دارد، شما می­توانید  قبل عکس­برداری با استفاده از یک پارچه میکروفیبر یا یک پارچه کتان نرم و نمناک گردو غبار را از سطح جواهرات پاک کرده و به آن درخشندگی ببخشید. همچنین می­توانید  یک جفت دستکش پنبه­ای بپوشید تا زمانیکه می­خواهید به جواهرات دست بزنید، اثرات انگشت شما روی آنها نماند و  جواهرات برای عکس­برداری تمیز و براق بمانند.

  1. از لنز ماکرو استفاده کنید
این مطلب هم شاید برای شما جالب باشه
عکاسی تبلیغاتی چیست

از مهم­ترین تجهیزاتی که شما برای عکس­برداری از جواهرات به آن نیاز دارید، لنز ماکرو می­باشد. هنگامیکه با یک DSLR  عکس­برداری می­کنید،  لنزهای سازگار ماکرو اطمینان حاصل می­کنند که تصاویر عالی با اندازه بزرگ گرفته­اید. به همین دلیل لنزهای ماکرو اصلا ارزان نیستند.

  1. دوربین خود را ثابت نگه­دارید

بهترین راه برای فهمیدن اینکه عکس­هایی که می­گیرید، خوب از آب درمی­آید، استفاده از سه­پایه و ترجیحا یک شاتر از راه دور است تا بتوانید دوربین خود را تثبیت کنید. اینکار نه تنها لرزش دوربین را حذف می­کند بلکه به شما کمک خواهد کرد تا سوژه فریم خود دقیقا همانطوری که می­خواهید با تنظیم راحت­تر نور و فوکوس طراحی کرده و عکس­برداری کنید.

عکاسی پردرآمد تبلیغاتی از جواهرات