آموزش جالب طراحی لباس با پارچه گیپور

آموزش  جالب طراحی لباس با پارچه گیپور

آموزش طراحی لباس با پارچه گیپور از پرطرفدارترین نوع طراحی لباس می باشد ،  به گوناگونی و تنوع طراحی لباس با پارچه گیپور می پردازیم . پارچه گیپور یکی از زیباترین پارچه ها برای طراحی و دوخت لباس است،که شباهت زیادی با دانتل دارد ، و به همین علت تشخیص پارچه دانتل و گیپور از هم  کمی مشکل است ،دانتل و گیپور هر دو از الیاف ابریشمی تولید می شوند و برای طراحی و دوخت لباس های ظریف کاربرد دارد، بیشتر مصرف این دو نوع پارچه برای لباس نامزدی، لباس عروس و لباس مجلسی زنانه است .  در مورد آموزش جالب طراحی لباس با پارچه گیپور، نرم افزارهای مرتبط را به شما معرفی خواهیم کرد . پارچه گیپور الیاف ابریشم و پنبه دارد، این نوع پارچه بدون زمینه توری اما ضخیم تولید می شود،  پارچه گیپور برای دوخت لباس های مجلسی بسیار باب است و اکثر طراحان برای دوخت لباس های شیک از این پارچه استفاده می کنند،برجسته بودن گل ها از خصوصیت  بارز پارچه  گیپور میباشد، پارچه گیپور در مقایسه با پارچه دانتل ارزانتر است .

این مطلب هم شاید برای شما جالب باشه
آموزش حرفه ای و بی نظیر جنسیت سازی خز در 7 مرحله

 آموزش جالب طراحی لباس با پارچه گیپور به چه روشهایی است ؟

آموزش طراحی لباس با پارچه گیپور امروزه با استفاده از نرم افزار امکان پذیر شده است . با استفاده از منابع داخلی و خارجی جدیدترین نکات و روش های نوین به بازار می آید و کلیه طراحان و تولید کنندگان لباس از آن استفاده می کنند.امروزه به چندین روش اجرا می شود، هر آموزشی برای یک نوع کار کلی است و می توان همان آموزش را برای پارچه های دیگر نیز استفاده کرد . طراحی لباس با پارچه گیپور مشتاقان فراوانی  دارد و اگر انتخاب درستی از طرح و رنگ پارچه گیپور داشته باشیم ، جذابیت، تیپ و قیافه بهتری خواهیم داشت ،حتی  می شود در دوخت لباس از ترکیب گیپور با دیگر پارچه ها استفاده کرد، همانطور که میدانیم رنگ های تیره بیشتر برای لاغرتر و مناسب تر نشان دادن اندام استفاده می شود ، بسیاری از افراد در انتخاب لباس به دنبال مد روز هستند ولی واقعا باید به دنبال لباس با طرح و رنگ و مدلی باشند که برای اندام شان مناسب باشد .

این مطلب هم شاید برای شما جالب باشه
طراحی لباس با پارچه لمه

برای دوخت لباس با پارچه گیپور از هر مدل و الگویی می شود استفاده کرد، در برخی موارد برای زیباتر شدن  کار از ملیله و منجوق استفاده می شود، اغلب پارچه های گیپور خود دارای طرح هستند و دیگر نیاز مبرمی به دیگر ملحقات ندارند. برای دیدن انواع فیلم آموزشی دوخت گیپور می توان از سایت های مرتبط با طراحی  استفاده کرد. طراحی لباس با پارچه گیپور را با سایت های خارجی تجربه کنید. یکی از جالب ترین روش های  طراحی لباس با پارچه گیپور دوخت و طراحی، بدون الگو است. می توان از مانکنی که اندازه و سایز بدن است برای اندازه گیری و پرو استفاده کرد ، مداد یا صابون خیاطی از وسایل متداول و مورد نیاز برای دوخت می باشد، در مقالات بعدی  بیشتر به آموزش طراحی لباس می پردازیم، همچنین سایت های خارجی را در این رابطه برایتان آماده خواهیم کرد.