آموزش جالب نورپردازی در عکاسی کودک

نکاتی عکاسی:

  1. کودک را امن و راحت نگه دارید.
  2. از روشنایی امن استفاده کنید.
  3. بهترین زمان برای عکس گرفتن انتخاب کنید.
  4. خواسته های خود را برنامه ریزی کنید
  5. ایجاد یک تنظیم شایان ستایش
  6. حرکت در نزدیکی
  7. خانواده را درگیر کنید
  8. انعطاف پذیر و بیمار باش
  9. اطمینان و اطمینان داشته باشید.
  • دنده گریز نیست … خیلی زیاد

درعکاسی از کودکان آنها را امن و راحت نگه دارید

نگه داشتن نوزادان در عکاسی از کودکان همه زمان ها باید اولویت شماره یک باشد. این کمک می کند تا یک عکس عکاس و یا دستیار عکس کودک با تجربه داشته باشید که می داند که چگونه کودک را به راحتی در معرض نمایش راحت قرار می دهد بدون آن که از خواب بیدار شود. همچنین مهم است که آنها را در تمام وقت احساس راحتی و گرم کنند.

در عکاسی از نوزادان استفاده از روشنایی امن

عکاسی از نوزادان چشمهای بسیار حساس دارند و تا چند ماه پس از آن نمی توانند در معرض نور خشن قرار گیرند. هنگام عکسبرداری از پرتره های کودک، عکاسان نباید از فلاش های پاپ آپ استفاده کنند. فلاش های بیرونی یک گزینه بسیار بهتر هستند تا زمانی که اجازه دهید نور از سقف گزاف گویی کند و قدرت را به اندازه کافی پایین نگه دارد تا از خیره شدن نوزاد یا بیدار شدن از خواب جلوگیری شود.

این مطلب هم شاید برای شما جالب باشه
نورپردازی در عکاسی اشیا و بهترین تکنیک های آن

در عکاسی از کودکان بهترین زمان برای عکس گرفتن را انتخاب کنید.

عکاسی از کودکان درحالی که اگر شما علاقه مند به داشتن یک نوزاد جدید به عنوان موضوع خود هستید، می توانید از “قانون ۱۰ روز” پیروی کنید. این بدان معنی است که کودک شما حداکثر ۱۰ روزه باشد، اما سن مناسب ایده آل ۵ تا ۱۰ روز برای عکاسی از کودکان می باشد.

برای عکاسی از کودکان برنامه پیش بینی خود را داشته باشید

برای عکاسی از کودکان می تواند بسیار غیر قابل پیش بینی باشند، بنابراین بهتر است که شما برنامه پیش بینی زمان خود را داشته باشید.عضلات معمولی نوزاد شامل داشتن آنها در تروماهای آنها، قرار دادن سر خود بر روی بازوها و آرنج ها، و یا اجازه دادن به آنها فقط به راحتی بر روی پشت خود قرار می گیرند. برخی از نوزادان به راحتی می توانند حرکت کنند، پس همواره باید برنامه پیش بینی برای عکاسی از کودکان داشته باشید.

این مطلب هم شاید برای شما جالب باشه
آموزش مثلت نور در عکاسی - نورپردازی

برای عکاسی از کودکان ایجاد یک تنظیم شایان ستایش

عکس های اصلی فقط نوزادان، پرتره های شگفت انگیزی را ایجاد می کنند، اما بسیاری از افراد ترجیح می دهند کودکان شان لباس های شیک تر و لباس های شگفت انگیز با لوازم جانبی بپوشند و آنها را در تنظیم بسیار خلاق پیش ببرند پس، اگر میخواهید کنترل بیشتری بر خروجی خود داشته باشید، ممکن است بخواهید در لنزهای با کیفیتی که در عکاسی تازه متولد شده اند،سرمایه گذاری کنید. همانطور که برای فلاش شما، فقط باید یکی از خارجی ها را پیدا کنید و شاید یک پخش کننده همراه آن، به طوری که کودک نوزاد را ناراحت نکنید.