آموزش جدیدترین متد میکاپ و آرایش صورت

جدیدترین متد میکاپ و آرایش صورت

ما در فصل بهار به سر می‌بریم. و به روزترین متد آرایش صورت منحصر به این فصل می‌باشد. بهار مختص رنگ‌های روشن و گرم است. امروز قصد داریم با آموزش گام به گام جدیدترین متد میکاپ و آرایش صورت رنگ و رویتان را بهاری کنیم. این نوع آرایش ملایم بوده و با ترند آرایشی لب‌های براق جزء محبوب‌ترین میکاپ‌های روز می‌باشد.

میکاپ و آرایش صورت فصل بهار

برای انجام جدیدترین آرایش صورت مطابق دستورالعمل ذیل پیش بروید:

گام اول

گام اول همیشه با پرایمر آغاز می‌شود. یک پرایمر خوب به عنوان پایه آرایش صورتتان انتخاب کنید. پرایمرها بافت پوست را لطیف نموده و منافذ را بسته‌تر می‌کنند.

گام دوم

برای ماندگاری بیشتر آرایش صورتتان فوندیشن و هایلایتر مایع را به همراه هم استفاده کنید. این دو به همراه هم پوشش فوق‌العاده‌ای دارد و تمام طول روز روی صورت باقی می‌ماند.

سعی کنید از فوندیشن روشن استفاده نمائید تا ظاهر آرایشتان طبیعی به نظر برسد. سپس هایلایتر مایع را اضافه کنید تا پوستتان را شفاف نشان بدهد.

این مطلب هم شاید برای شما جالب باشه
آموزش گریم و آرایش صورت سبزه و تیره

گام سوم

از کانسیلر برای رفع تیرگی‌های زیر چشم استفاده نمائید. سعی کنید کانسیلری را انتخاب کنید که نه زیاد مات است و نه خشک. پوشش گسترده‌ای از کانسیلر را زیر چشم‌ها و روی چانه بزنید.

گام چهارم

برای تکمیل زیرسازی و آماده سازی پوست از فینیشینگ پودر استفاده کنید. این پودر نرم را با قلم‌‌مو روی تمام صورت بزنید. این پودرها باعث می‌شوند تا آرایش صورتتان روی پوست بنشیند و نماسد.

گام پنجم

ابروها در آرایش بسیار مهم هستند. با استفاده از مداد میکرو ابرو محتاطانه داخل ابروها را پر کنید.

گام ششم

یک پالت با رنگ‌های روشن تا متوسط در نظر بگیرید. این پالت مخلوطی از رنگ‌های کانتور، طیف سایه‌های برنزه، رژگونه و پودرهای هایلایت می‌باشد که آرایش صورتتان را تماما پوشش می‌دهد.

گام هفتم

با استفاده از قلم‌مو سایه قهوه‌ای متوسط را پشت پلک‌هایتان بزنید و داخل پلک را با استفاده از انگشت صورتی متالیک کنید. در این مرحله می‌توانید مژه مصنوعی‌تان را هم بگذارید.

این مطلب هم شاید برای شما جالب باشه
آموزشگاه میکاپ تخصصی عروس در تهران

گام هشتم

از آنجا که لب‌های خیس یکی از ترندهای آرایشی فصل بهار است از رژ لب براق کمک بگیرید تا لب‌هایتان را درخشان کنید.

برای آنکه ظاهر طبیعی آرایش صورتتان را حفظ کنید از رنگ‌های صورتی نود استفاده کنید. این کار هم ظاهر آرایشتان را متناسب می‌کند و هم آن را پایبند به اصول ترندهای آرایشی فصل بهار نشان می‌دهد.

گام نهم

حال جلوه آرایش صورتتان را با درخشش یک پودر هایلایتر به اتمام برسانید. پودر هایلایتر را با استفاده از یک قلم‌مو بالای رژگونه و روی استخوان گونه‌هایتان بکشید.

گام دهم