آموزش جذاب ترین مدل میکاپ با موی مشکی در این مقاله با ما همراه باشید. اینکه بدانیم با موی مشکی چه نوع آرایشی مناسب است ، رنگ رژ مناسب موی مشکی و همچنین میکاپ عروس با موی مشکی از نکات و اصولی ست که باید بدانید…

میکاپ موی مشکی

رژ لب مناسب موی مشکی

انتخاب آرایش مناسب و در کنار آن رنگ رژ لب مناسب برای افرادی که موی مشکی رنگ دارند به رنگ پوست آنها نیز بستگی دارد. با در نظر گیری پایه رنگ پوست در کنار تیرگی رنگ موها می توان میکاپ در خوری برای صورت شخص طراحی کرد.برای پوست ها با پایه رنگی سرد می توان از رنگ هایی با تناژ صورتی مثل هلویی استفاده نمود این رنگ رژلب در کنار یک آرایش ملایم می تواند تمرکز را روی رنگ تیره موی فرد جمع کند. برای این پوست ها رنگ رژلب قرمز همچنان مناسب است سفیدی پوست با رنگ مشکی مو تضادی ایجاد می کند که با رنگ های تند مثل قرمز، زرشکی و بنفش کنتراست خوبی برقرار می کند و می تواند کلیت چهره را بدون در نظر گیری سایر بخش های میکاپ به تصویر بکشد.

رژلب هایی از خانواده قرمز ها می تواند چهره را برجسته تر کند و از اثر سفیدی زیاد پوست در تضاد با موی مشکی بکاهد و ظاهر زیبایی برای فرد ایجاد کند.رای پوست هایی با تناژ رنگی گرم مثل سبزه ها و برنز ها رنگ های مات و با ته زمینه رنگی پوست پیشنهاد می شود. رنگ های نارنجی و قهوه ای با تینت های کم، بژ، عسلی و کرم پودری.  برای این پوست با در نظر گیری سازگاری با دیگر بخش های آرایش از رنگ های بنفش و صورتی چرک هم می توان استفاده نمود . در کل رنگ موی مشکی چون از دسته رنگ های خنثی است با طیف وسیعی از رنگ ها قابلیت همخوانی دارد که برای رنگ رژ لب، با در نظر گیری سطح سردی و گرمی پوست می توان از آن ها استفاده کرد.

این مطلب هم شاید برای شما جالب باشه
آموزش بی نظیر میکاپ دخترانه 2020

جذاب ترین مدل میکاپ

عروس مو مشکی ۲۰۲۰

در این بخش مقاله سعی شده است به یادآوری و ذکر نکاتی پرداخت که رعایت آنها به زیبا تر دیده شدن عروس خانم ها در شب عروسی کمک می کند. آرایش عروس با موی مشکی بهتر است مطابق با رنگ چهره پوست در نظر گرفته شود اما باید همواره این نکته را در ذهن داشت که در کنار موی مشکی این افراد و رنگ لباس سفید بایستی برای کنترل این تضاد و ایجاد کنتراست مناسب از رنگ های بی ربط در میکاپ باید خودداری شود و از طرفی از میکاپی که موجب بی حال دیده شدن فرد در لباس سفید می شود پرهیز نمود

بنا به فرم صورت و سلیقه شخص می توان تصمیم گرفت که آرایش موها چگونه باشد مدل موی بسته یا یک شینیون جمع شده؟ موهای جمع شده برای صورت های گرد انتخاب مناسب تری هستند و موهای باز برای کسانی که صورت های کشیده دارند مناسب است.

قبل از اعمال هرگونه پوشش کرمی بهتر از از پرایمر استفاده کرد، این آرایش بناست مدت زمان زیادی روی پوست به خوبی باقی بماند پس باید تا حد ممکن از پخش شدگی و پریدگی آن جلوگیری کرد، پرایمر یکی از این روش هاست. مناسب پایه رنگی صورت باید فوندانسون و زیر سازی انجام شود. بعد از آن برای میکاپ مناسب نکاتی که در بخش بعدی ذکر می شوند بسیار کمک کننده خواهند بود. اما برا عروس هایی با موی مشکی پیشنهاد می شود از دو سبک میکاپ پیروی کنند:

  • تمرکز لب: لب را به عنوان نقطه قوت صورت نشان دهند و تمام حواس را به این قسمت جمع کنند آرایش چشم ها را ساده تر در نظر بگیرند و یا از یک لنز با رنگ نزدیک به رنگ پوست و رنگ اصلی چشم که کمی تاللو برای چشم ها ایجاد کند استفاده کنند.
  • تمرکز چشم: در صورتی که این سبک استفاده شود بایستی لب ها را با رنگ های ملایمی آرایش نمود و از رنگ های تیره پرهیز کرد استفاده از لنز در این حالت توصیه نمی شود چون در کنار آرایش سنگین چشم زیبایی طبیعی آنها از بین رفته و چهره مصنوعی جلوه می کند. دقت به فرم ابرو ها در این سبک نیز مهم است ابروها باید مرتب و منظم و با رنگی نزدیک به رنگ موها باشند.
  • پیشنهاد می شود در شب عروسی از یک سبک آرایش جدید که تا به حال امتحان نشده، استفاده نکرد بهتر است از آرایش های کلاسیک استفاده کرد و در این شب به مد بی توجه بود. سالها بعد که عکس های شب عروسی  دیده می شوند زیبایی کلی در یک آرایش کلاسیک کاملا قابل لمس خواهد بود.

    در آخر باید در نظر داشت که برای عروس بهتر است آرایش ملایم انتخاب شود که باعث تغییر چهره فرد نشود و حالت اصلی چهره او را حفظ کند. در این شب شخص به تنهایی در مرکز توجه قرار دارد پس بهتر است با همان حالت زیبایی طبیعی خودش ظاهر شود.

میکاپ عروس

با موی تیره چه نوع آرایشی مناسب است ؟

موهای تیره غالبا با آرایش های مختلفی سنخیت دارند. اما برای یک میکاپ مناسب در نظر گیری تناژ رنگ پوست شرط اصلی است.

پوست های سرد با رنگ های تند ارتباط مناسبی خواهند داشت. استفاده از انواع رنگ ها می تواند حالت چهره فرد را بشاس تر و شاداب تر کند. سایه های رنگی، میکاپ های متفاوتی ایجاد می کنند که برای استایل های منحصر بفرد مناسب خواهند بود.

شروع هر نوع میکاپ از پوشش های پوستی مثل کرم ها است  در صورتی که رنگ پوست شخص روشن باشد می توان ازرنگ هایی با پایه های صورتی استفاده کند. فوندانسیون را باید با توجه به نوع پوست تعیین کرد در صورتی که نیازی به رفع کک و مک نباشد و یا لکه های پوستی وجود نداشته باشد با یک لایه نازک از کرم مناسب می توان کار پوشش اولیه را به پایان رساند در صورتی که پوست منافذ بازی داشته باشد در قدم اول برای پوشش سطح پوست بهتر است از یک پرایمر برای پر کردن این منافذ استفاده کرد

برای پوست هایی با پایه رنگی گرم، فوندانسیون هایی با پایه بژ و عسلی پیشنهاد می شود. پوست های روشن از رنگ های صورتی، نارنجی و بعضا قرمز های روشن برای رژ گونه می توانند استفاده کنند اما در مورد پوست های تیره رنگ های نارنجی روشن و رنگ هایی با چند درجه اختلاف نسبت به رنگ فوندانسون پایه انتخاب های مناسبی هستند در این رنگ پوست ها استفاده ازبرق ها و رنگ های طلایی به زیبایی میکاپ کمک خواهند کرد.

موهای تیره با پوست روشن آرایش مناسبی با خط چشم های کشیده خواهند داشت. خط چشم های مشکی  در ادامه ی خط بیرونی پلک بالا جذابیت بالایی خواهند داشت. البته توجه به رنگ چشم برای این افراد بسیار مهم است و در سبک آرایش اهمییت زیادی دارد..برای رنگ های پوستی گرم سایه  چشم ها با رنگ هایی که پیش تر به آنها اشاره شد و همچنین رنگ های قهوه ای تند، مشکی  و اسموکی ها با هایلایت های براق مثل طلایی و نقره انتخاب های مناسبی هستند.

جذاب ترین میکاپ

 

این مطلب هم شاید برای شما جالب باشه
جذاب ترین میکاپ پوست سبزه