آموزش جذاب و دیدنی آرایش چشم اسموکی۲۰۲۰

آرایش چشم اسموکی2020

آموزش جذاب و دیدنی آرایش چشم اسموکی۲۰۲۰ با این آرایش  چشمانی چشمگیر، جسورانه و بی پروا خواهید داشت. در حالی که مشکی، دودی و نقره ای گزینه های متداول برای آرایش های چشم اسموکی هستند، می­توانید در انواع آرایش اسموکی از ترکیب رنگ های قهوه ای، بنفش، انواع سبز، آبی، طلایی یا هر رنگ دیگری که دوست دارید، خلاقانه استفاده کنید.

آرایش چشم اسموکی

آرایش چشم اسموکی چیست و انواع آن را بشناسیم

با آرایش چشم اسموکی، چشمانی جذاب، جسورانه و بی پروا خواهید داشت. این آرایش برای هر مهمانی شب تا هر مناسبت خاص ایده آل است. با کمی تمرین و استفاده از هر رنگی می­توان از استایل آرایش اسموکی استفاده کرد، اگرچه حداقل به سه سایه رنگ مشابه نیاز خواهید داشت.

در حالی که مشکی، دودی و نقره ای گزینه های متداول برای آرایش های چشم اسموکی هستند، می­توانید در انواع آرایش اسموکی از ترکیب رنگ های قهوه ای، بنفش، انواع سبز، آبی، طلایی یا هر رنگ دیگری که دوست دارید، خلاقانه استفاده کنید. انواع آرایش ساده، طبیعی، تیره و براق، در استایل­های کلاسیک، دراماتیک، اسموکی بالدار، آسیایی، عربی، اسموکی سکسی، و ریالیتی فری وجود دارد.

این مطلب هم شاید برای شما جالب باشه
انواع خط چشم در آرایش و میکاپ

آرایش چشم اسموکی2020

آموزش مرحله به مرحله آرایش چشم اسموکی

برای آرایش چشم اسموکی کلاسیک، مراحل زیر را دنبال کنید:

  • پرایمر را روی پلک را بمالید. پرایمر پلک، پایه ای صاف برای سایه چشم شما ایجاد می کند. قبل از اینکه آرایش چشم خود را انجام دهید، کافی است یک لایه نازک را با استفاده از انگشتان خود روی پلک بزنید. نه تنها رنگ آمیزی راحت تر ادامه خواهد یافت، بلکه دوام بیشتری خواهد داشت و رنگ هایی که استفاده می­کنید پر حرارت تر خواهد بود
  • سایه متوسط خود را روی تمام پلک خود بکشید. هنگامی که به پوشش طبیعی روی پلک خود رسیدید، متوقف شوید و لازم نیست تا مرز ابروی خود را برس بزنید.
  • سبکترین رنگ را در گوشه داخلی چشم و زیر ابرو خود بمالید. سبکترین رنگ در پالت شما به عنوان هایلایت معروف است. با استفاده از قلموی سایه چشم خود، هایلایت را در گوشه داخلی پلک خود، روی هر دو قسمت بالایی و پایینی بکشید. آن را مستقیماً زیر ابروهای خود، از ابتدا تا انتهای ابرو بمالید. سپس از یک برس چشم سایه دار استفاده کنید تا هایلایت را در سایه میانی خود مخلوط کنید.
  • تیره ترین رنگ خود را روی گوشه بیرونی چشم خود بکشید. هر وقت نیاز به سایه تیره دارید بیشتر از گوشه بیرونی چشم خود شروع کنید و آن را به سمت داخل یا به سمت بالا به شکل C مخلوط کنید. برای استفاده از محصولات به طور همزمان، برای کسب بهترین نتیجه، آنها را در لایه های نازک کار کنید.
  • سایه چشم های خود را با هم مخلوط یا Blend کنید. با یک برس بلندر، سایه چشم را از گوشه بیرونی چشم خود در امتداد چین و چروک، سپس در امتداد کف پلک و تمام مسیر تا استخوان ابروی خود بمالید تا هیچ خط واضحی بین قسمت تیره و روشن نباشد.
  • در صورت تمایل خط چشم تیره را در امتداد خط مژه خود اضافه کنید. برای اینکه چشم اسموکی شما چشمگیرتر شود، برای ایجاد چشم گربه­ای، که اغلب با آرایش اسموکی جفت می­شود، مداد یا خط چشم مایع را از یک سوم پلک به گوشه خارجی چشم، به سمت نوک خارجی ابرو بکشید.
  • برای مشخص کردن مژه ها ریمل اضافه کنید. ریمل را به قدری استفاده کنید که از انباشته شدن مایع و ظاهر غیرطبیعی جلوگیری شود.
  • هر گونه آرایش اضافی را از گونه های خود پاک کنید. اگر هر یک از سایه چشم یا ریمل مژه و ابرو بر روی گونه های شما ریخته است، آن را با یک برس بزرگ آرایشی پاک کنید. اگر به طور اتفاقی سایه چشم تان لکه دار شده، برای پاک کردن آن از یک گوش پاک کن پنبه ای آغشته به پاک کننده آرایش استفاده نمایید.
این مطلب هم شاید برای شما جالب باشه
آموزش میکاپ و آرایش چشم سبز و آبی

چشم اسموکی2020