آموزش خاص عکاسی تبلیغاتی از قهوه و شکلات

عکاسی تبلیغاتی

آموزش خاص عکاسی تبلیغاتی از قهوه و شکلات این روزها بسیار پرطرفدار است و عکاسی تبلیغاتی از قهوه و شکلات، بین بقیه ی خوراکی ها بسیار جذاب و شیرین می باشد. در این مقاله قصد داریم نکاتی را از آموزش خاص عکاسی تبلیغاتی از قهوه و شکلات در اختیار شما قرار دهیم.

عکاسی تبلیغاتی

عکاسی تبلیغاتی از قهوه و شکلات

آموزش خاص عکاسی تبلیغاتی از قهوه و شکلات بسیار جذاب و شیرین است. عکاسی تبلیغاتی از قهوه و شکلات یعنی با تماشایِ عکس قهوه و شکلات، بوی قهوه به مشامتان برسد و بافت طعمِ رویایی شکلات را زیر دندانتان حس کنید! عکاسی تبلیغاتی از قهوه و شکلات باید هنرِ عکاسی و هنر فروش، هر دو را پوشش دهد و پیام هایِ خاص قهوه و شکلات در عکس را با قدرت منتقل کند. به عکاسی از اشیای بی جان با ترفندهایی می توان، روح و جان داد، بخار بر سر فنجان قهوه و قطرات پاشیده شده و در پرواز آن و… از این روش‌های هنری می‌باشند.

این مطلب هم شاید برای شما جالب باشه
آموزش جالب عکاسی تبلیغاتی از پارچه و پوشاک

عکاسی تبلیغاتی

عکس‌های وسوسه انگیز در عکاسی تبلیغاتی

چیزی که در عکاسی تبلیغاتی از قهوه و شکلات باید در ذهن داشته باشید، این است که: یا عکس شما آب از دهانِ بینندگان راه می‌اندازد یا عکسِ خوبی نیست! همین… عکس شما از این دو حالت خارج نمی‌باشد. بیننده با دیدنِ عکس شما باید بلافاصله برای خرید وسوسه شود، برایِ ایجاد این تمایلِ شدید از نور‌پردازی‌های لازم، جعبه‌هایِ رنگینِ شکلات‌ها، شکلات‌خوری و فنجان‌های رنگین جذاب استفاده کنید. استندهایِ عکاسی برای گرفتن عکس‌هایی در سایزِ بزرگ، ثبت عمقِ میدان و جزئیات کار کمک می‌کنند… دانه های قهوه و پودر قهوه دور تا دور فنجان، پرواز قطرات قهوه در هوا، سرازیریِ سفیدی شیر در تیرگی قهوه، ترکیب کرمی شیر قهوه با قرمزی گل ها و فنجان هایِ قرمز، نوشیدنِ پر ولعِ قهوه توسط یک انسان و … خلاقیت‌هایی است که در کنار هنری کردن عکس، ولع خرید را پس از تماشای عکس‌های تبلیغاتی به شدت افزایش می‌دهد…

این مطلب هم شاید برای شما جالب باشه
عکاسی تبلیغاتی چیست و آموزش نکات طلایی آن

خلاقیت، نوآوری و… در عکاسیِ تبلیغاتی از قهوه و شکلات باید باعث شود، هر بیننده ای فارغ از کالری شماری به سمت خرید شکلات و قهوه پرواز کند؛ باید شور زندگی و جادوی شکلات را در عکس ها سرازیر کنید؛ می‌توانید برای نشان دادن حسِ زندگی، عکس‌ها را رویِ میزهایِ شلوغ صبحانه بگیرید، از تکه‌های بزرگ و گاز زده‌ی شکلات عکاسی کنید یا از کسی که با ولع و عشق فراوان شکلات‌ها را گاز می‌زند، عکسی هیجان‌انگیز بگیرید و… برند قهوه و شکلات به گونه‌ای جذاب باید در عکس ثبت شود.

عکاسی تبلیغاتی

نکاتی برای عکس‌های تبلیغاتی از قهوه و شکلات

استفاده از ( فلش اسپید لایت کانن) در نورپردازی، کنترلِ شما بر نورها را بالا خواهد برد، برای داشتنِ تصویری شفاف و زیبا، نور را از جهت‌هایِ مختلف بتابانید… در عکاسی از شکلات به شدت مراقب اثر انگشتان خود باشید، در ایجاد فاصله‌ها دقت کنید، کوچکترین تغییر در فاصله بر عکس شما اثر می‌گذارد. سوزنی را در شکلات وارد کنید و به کمک آن شکلات را در جهت‌هایِ مختلف حرکت دهید، از نرم افزارهایِ لازم برای گرفتن بهترین فوکوس استفاده کنید، دیافراگم دوربین خود را تنظیم کنید، برایِ نشان دادن جزئیات، برند قهوه و شکلات، رنگ آن‌‌ها و… عمق میدان را زیاد کنید.. برایِ دانه‌هایِ کوچک قهوه باید نورپردازی به دلیل کوچکی دانه‌ها تغییر کند. برای ادیتِ عکس‌ها از نرم افزارهایِ فتوشاپ و لایت روم کمک بگیرید و در نهایت برای گرفتنِ عکس‌های شکلات و قهوه صبور باشید.

این مطلب هم شاید برای شما جالب باشه
برترین دوره آموزش عکاسی تبلیغاتی و صنعتی از صفر تا صد