حرفه ای ترین آموزشگاه طراحی لباس از مبتدی تا پیشرفته  و انواع متدهای روز دنیا در زمینه طراحی لباس در مرکز آموزش خانه صنعت و معدن…آموزش طراحی لباس با نرم افزار ، آموزش طراحی لباس با مداد رنگی و گواش و آب رنگ و تکنیک های رنگی متفاوت دیگر.آموزش ها از صفر تا صد بوده و ویژه ورود به بازار کار.

برای کسب اطلاعات در مورد دوره جامع طراحی لباس از واتس آپ یا تلفن های زیر با کارشناسان در ارتباط باشید:

کارشناس آموزش: ۰۲۱۴۶۰۹۴۱۱۸

کارشناس آموزش:۰۲۱۴۶۰۹۴۱۱۷

کارشناس آموزش:۰۲۱۴۴۱۱۱۲۲۹

آموزش طراحی لباس

رشته طراحی لباس را بشناسیم

رشته طراحی لباس، به شما کمک می کند تا ذوق هنری خود را به کار بگیرید و بتوانید وارد عرصه مد و لباس شوید. به طور کلی پیش زمینه شرکت در رشته طراحی لباس، ذوق هنری و علاقه به رشته مد و لباس است. این رشته هدف طراحی لباس های مورد نیاز جامعه شامل آقایان، بانوان و کودکان با سلیقه های مختلف را پیگیری می کند و به شما آموزش می دهد که چگونه از خلاقیت، فرهنگ و سنت ها برای طراحی یک لباس جدید استفاده کنید.

این مطلب هم شاید برای شما جالب باشه
طراحی لباس چیست و چگونه آموزش ببینیم؟

در واقع هدف از شرکت در دوره آموزش طراحی لباس، یادگیری الگو ها و مدل های از پیش تعریف شده نیست و هدف آن خلق و ایجاد مدل های جدید است. پس در صورتی که می خواهید فراتر از یک خیاط یا دوزنده دیده شوید، رشته طراحی لباس اولین قدم برای شروع کار شما است. برای ورود به رشته طراحی لباس، پیش نیازی لازم نیست ولی به طور کلی بهتر است که هنرآموز، در زمینه خیاطی در دوره آموزشی شرکت کرده یا تجربه کسب کرده باشد.

طراحی انواع لباس ها

مهمترین اصول طراحی کردن لباس

طراحی لباس، شاید یک فعالیت خلاقانه به شمار رود ولی همواره نمی توان با اتکای کامل به خلاقیت نتیجه خوبی از طراحی لباس انتظار داشت. از این روی کسانی که علاقمند به این رشته آموزشی هستند، در دوره های آموزش طراحی لباس شرکت می کنند.

انتظار می رود کسانی که در این زمینه فعالیت می کنند، بتوانند در کوتاه ترین زمان با شرکت در دوره های آموزش طراحی لباس، با اصول صحیح طراحی کردن لباس را فرا گرفته و برای ورود به بازار کار آماده شوند. به طور کلی آموزش طراحی لباس فرآیندی تخصصی و نیازمند خلاقیت است که نیاز به دوره های مختلف داشته و هر فرد می تواند با شرکت در این دوره ها، آماده طراحی لباس بر اساس اصول آن شود. در این دوره ها، هنر آموز می تواند با اصول ویژه طراحی کردن لباس های زنانه، مردانه و بچه گانه در انواع مدل ها بیشتر آشنا شود.

این مطلب هم شاید برای شما جالب باشه
آموزش طراحی لباس در ترکیه

آموزش فیگور در طراحی لباس

ثبت نام کلاس طراحی لباس

اگر به دنبال آموزشگاه و کلاس معتبر در زمینه طراحی لباس هستید ، اگر به مدرک معتبر برای مهاجرت نیاز دارید ؟ اگر برای ورود به بازار کار به مهارت و تخصصی حرفه ای نیاز دارید .شما میتوانید برای کسب اطلاعات بیشتر از طریق واتس اپ و یا شماره های سایت با کارشناسان دپارتمان طراحی لباس در ارتباط باشید.

با آرزوی موفقیت.