آموزش طراحی لباس از مبتدی تا پیشرفته

آموزش طراحی لباس

آموزش طراحی لباس از مبتدی تا پیشرفته در مرکز آموزش خانه صنعت و معدن. در این دوره هنرجو آموزش میبیند که چگونه لباس طراحی کند.آموزش طراحی لباس از صفر تا صد و مطابق با روش های جدید ۲۰۱۹ و با ارائه مدرک بین المللی…آموزش انواع جنسیت سازی و تمام جزییات و نکاتی که در کشیدن طرح مورد نظر نیاز است برای ورود به بازار کار…

آموزش طراحی لباس

جنسیت سازی و رنگ شناسی در طراحی لباس

در کلاس های آموزش طراحی لباس از مبتدی تا پیشرفته هنرجوبان با انواع پارچه ها ، سایه روشن بر روی لباس و رنگ شناسی لباس و… آشنا می شوند .

هنر جویان می توانند پس از طراحی لباس مورد نظر ، سایه زدن پارچه را یاد می گیرند و روش ساختن جنسیت پارچه روی کاغذ آموزش داده می شود سپس می توانند لباس را رنگ آمیزی کنند تا بتوانند بهتر طرح لباس خود را به مشتری معرفی کنند .

این مطلب هم شاید برای شما جالب باشه
آموزش طراحی لباس در سعادت آباد غرب و تهران

پس از گذراندن این مرحله وارد مرحله پیشرفته می شوند که شامل آموزش طراحی کالکشن مد می شوند .سرفصل های آموزشی جنسیت سازی پارچه که باعث می شود طراحان با انواع پارچه و کارکردن با آن را یاد بگیرند .

آشنایی با جنسیت سازی پارچه از جمله : چرم ، حریر، گیپور ، ساتن ، حریر، جین و تکنیک های آموزشی مارکر ، گواش ، کلاژ ، آب رنگ ، مداد رنگی و..  همچنین استفاده از ابزار های رنگی مانند مدادرنگی ، آب رنگ و گواش آموزش داده می شود .

رنگ شناسی لباس چگونه انجام می شود ؟

رنگ های اصلی قرمز ، آبی و زرد است که از ترکیب این رنگ ها با یک دیگر ، رنگ های زیبا با غلظت های متفاوت به وجود می آید. طراحان لباس رنگ ها را با توجه به نوع و کاربردی که دارند انتخاب می کنند به عنوان مثال  معمولا رنگ های که برای لباس های زمستانی می باشد متفاوت از رنگ های تابستان است . برای لباس های تابستانی بیشتر از رنگ روشن استفاده می شود .

این مطلب هم شاید برای شما جالب باشه
دوره آموزش کوتاه مدت و سریع طراحی لباس

آموزش طراحی لباس از مبتدی

 آیا نرم افزار طراحی لباس می تواند کاربردی باشد ؟

با توجه به پیشرفت در دنیای مد و همچنین پیشرفت تکنولوژی استفاده از نرم افزار طراحی لباس یک ابزار مهم می باشد که موجب سرعت بخشیدن به کار طراحی و همچنین افزایش دقت طراحان شده است .

برای کار کردن موفقیت آمیز و ایجاد طرح لباس خوب لازم است که ابتدا طراحان لباس  با اصول طراحی دوخت لباس آشنا باشند  و همچنین از نحوه ی دوخت پوشاک که در تولیدی پوشاک انجام می شود اطلاعات لازم داشته باشند .

آموزش طراحی لباس پیشرفته

شرکت در کلاس آموزش طراحی لباس

برای ثبت نام و کسب اطلاعات بیشتر لطفا از طریق واتس اپ و یا شماره های سایت با دپارتمان طراحی لباس در ارتباط باشید.