آموزش طراحی لباس با متد جدید در مرکز آموزش خانه صنعت و معدن ، آموزش طراح لباس با مداد رنگی ، مارکر ، آبرنگ و… از مقدماتی تا پیشرفته… .با ارائه مدرک بین المللی و با حضور اساتید مجرب و حرفه ای در این زمینه. پس از پایان دوره شما می توانید وارد بازار کار حرفه ای شوید و یا به صورت هنری شخصی این رشته را آموزش ببینید.

آموزش طراحی لباس

چگونه طراحی لباس را بیاموزیم و از کجا شروع کنیم؟

رشتۀ طراحی لباس جزو رشته های هنری پر مخاطب و کاربردی است که حوزه های گسترده و متنوعی دارد. مهم ترین تقسیم بندی عبارت است از:

  1. طراحی کردن لباس های زنانه
  2. طراحی کردن لباس های مردانه
  3. طراحی کردن لباس های کودک
  4. طراحی کردن لباس های شب و مجلسی

برای شروع کار طراحی لباس لازم است با شرکت در دوره های آموزش طراحی لباس مهارت های مورد نیاز و تخصصی این حرفه را بیاموزید. ضرورت حضور در این دوره ها به این دلیل است که فرد مهارت های طراحی روی کاغذ و کار کردن با نرم افزارهای گرافیکی مخصوص طراحی را بیاموزد و بتواند با ترکیب مهارت و ذوق و خلاقیت شخصی، طرح های تخصصی لباس را ایجاد کند.

این مطلب هم شاید برای شما جالب باشه
بهترین دانشگاه های آموزش طراحی لباس در فرانسه

برای اغاز این رشته به هیچگونه پیشنیازی احتیاج ندارید و می توانید از صفر در کلاس های مجموعه صنعت و معدن آن را آموزش ببینید.

 

آموزش طراحی لباس جدید

 

برای کسب اطلاعات در مورد دوره طراحی لباس از واتس آپ یا تلفن های زیر با کارشناسان در ارتباط باشید:

کارشناس آموزش: ۰۲۱۴۶۰۹۴۱۱۸

کارشناس آموزش:۰۲۱۴۶۰۹۴۱۱۷

کارشناس آموزش:۰۲۱۴۴۱۱۱۲۲۹

اصول طراحی کردن لباس روی کاغذ و مانکن

یادگیری اصول طراحی لباس  در این رشته بسیار مهم و ضروری است و هنرجوی طراحی برای یاد گرفتن مهارت های تخصصی باید پشتکار داشته باشد و تمرین های مداوم انجام بدهد. صنعت لباس و طراحی کردن لباس صنعتی پویاست که اصول آن متغیر است و طراح لباس باید دانسته ها و هنر خود را همیشه به روز نگه دارد. مهم ترین اصول سرفصل آموزش طراحی لباس جدید عبارت است از:

  1. توجه به جزئیات لباس بسیار مهم است. عواملی مثل شکل، رنگ و اندازۀ دکمه ها، نوع برش ها، شکل آستین ها و سرآستین ها و مدل یقۀ لباس از جمله مواردی است که توجه به آن ها مهم است و لباس را از انواع مشابه آن متمایز می کند.
  2. بافت پارچه ها نیز بسیار مهم است. در طراحی مدل لباس های مختلف توجه به بافت پارچه ها مهم است و جنس پارچه، نرمی و زبری آن و حتی وزن آن می تواند روی شکل و فرم نهایی لباس تأثیر گذار باشد.
این مطلب هم شاید برای شما جالب باشه
کلاس آموزش طراحی لباس با نرم‌افزار

آموزش مولاژ در طراحی لباس

ثبت نام در کلاس طراحی لباس

آیا به کسب درآمد از رشته طراح لباس فکر کرده اید ؟ آیا به دنبال دوره های کوتاه مدت برای یادگیری سریع در این رشته و جذب در بازار کار هستید و یا قصد ادامه کار حرفه ای در خارج از کشور را دارید ؟

برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه قبل از ثبت نام میتوانید از طریق واتس اپ و یا شماره های سایت با کارشناسان دپارتمان طراحی لباس در ارتباط باشید.

موفق باشید.