آموزش طراحی لباس با متد جدید در مرکز آموزش خانه صنعت و معدن ، آموزش طراح لباس با مداد رنگی ، مارکر ، آبرنگ و… از مقدماتی تا پیشرفته… .با ارائه مدرک بین المللی و با حضور اساتید مجرب و حرفه ای در این زمینه. پس از پایان دوره شما می توانید وارد بازار کار حرفه ای شوید و یا به صورت هنری شخصی این رشته را آموزش ببینید.

آموزش طراحی لباس

چگونه طراحی لباس را بیاموزیم و از کجا شروع کنیم؟

رشتۀ طراحی لباس جزو رشته های هنری پر مخاطب و کاربردی است که حوزه های گسترده و متنوعی دارد. مهم ترین تقسیم بندی عبارت است از:

  1. طراحی کردن لباس های زنانه
  2. طراحی کردن لباس های مردانه
  3. طراحی کردن لباس های کودک
  4. طراحی کردن لباس های شب و مجلسی

برای شروع کار طراحی لباس لازم است با شرکت در دوره های آموزش طراحی لباس مهارت های مورد نیاز و تخصصی این حرفه را بیاموزید. ضرورت حضور در این دوره ها به این دلیل است که فرد مهارت های طراحی روی کاغذ و کار کردن با نرم افزارهای گرافیکی مخصوص طراحی را بیاموزد و بتواند با ترکیب مهارت و ذوق و خلاقیت شخصی، طرح های تخصصی لباس را ایجاد کند.

این مطلب هم شاید برای شما جالب باشه
آموزش طراحی لباس در سعادت آباد غرب و تهران

برای اغاز این رشته به هیچگونه پیشنیازی احتیاج ندارید و می توانید از صفر در کلاس های مجموعه صنعت و معدن آن را آموزش ببینید.

 

آموزش طراحی لباس جدید

 

برای کسب اطلاعات در مورد دوره طراحی لباس از واتس آپ یا تلفن های زیر با کارشناسان در ارتباط باشید:

کارشناس آموزش: ۰۲۱۴۶۰۹۴۱۱۸

کارشناس آموزش:۰۲۱۴۶۰۹۴۱۱۷

کارشناس آموزش:۰۲۱۴۴۱۱۱۲۲۹

اصول طراحی کردن لباس روی کاغذ و مانکن

یادگیری اصول طراحی لباس  در این رشته بسیار مهم و ضروری است و هنرجوی طراحی برای یاد گرفتن مهارت های تخصصی باید پشتکار داشته باشد و تمرین های مداوم انجام بدهد. صنعت لباس و طراحی کردن لباس صنعتی پویاست که اصول آن متغیر است و طراح لباس باید دانسته ها و هنر خود را همیشه به روز نگه دارد. مهم ترین اصول سرفصل آموزش طراحی لباس جدید عبارت است از:

  1. توجه به جزئیات لباس بسیار مهم است. عواملی مثل شکل، رنگ و اندازۀ دکمه ها، نوع برش ها، شکل آستین ها و سرآستین ها و مدل یقۀ لباس از جمله مواردی است که توجه به آن ها مهم است و لباس را از انواع مشابه آن متمایز می کند.
  2. بافت پارچه ها نیز بسیار مهم است. در طراحی مدل لباس های مختلف توجه به بافت پارچه ها مهم است و جنس پارچه، نرمی و زبری آن و حتی وزن آن می تواند روی شکل و فرم نهایی لباس تأثیر گذار باشد.
این مطلب هم شاید برای شما جالب باشه
آموزش طراحی لباس در شهرک غرب و صادقیه

آموزش مولاژ در طراحی لباس

ثبت نام در کلاس طراحی لباس

آیا به کسب درآمد از رشته طراح لباس فکر کرده اید ؟ آیا به دنبال دوره های کوتاه مدت برای یادگیری سریع در این رشته و جذب در بازار کار هستید و یا قصد ادامه کار حرفه ای در خارج از کشور را دارید ؟

برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه قبل از ثبت نام میتوانید از طریق واتس اپ و یا شماره های سایت با کارشناسان دپارتمان طراحی لباس در ارتباط باشید.

موفق باشید.