آموزش طراحی لباس برای مبتدی ها و حرفه ای ها با جدیدترین متد روز دنیا در این مرکز. آموزش ها کاملا کاربردی از مبتدی تا پیشرفته با ارائه مدرک بین المللی.آموزش قدم به قدم تمام جزئیات و تکنیک های این رشته در مرکز آموزش خانه صنعت و معدن.برای ورود به بازار کار بخوانید :

آموزش طراحی لباس مبتدی ها

در طراحی لباس چه نکاتی مهم است؟

اگر شما هم به تازگی تصمیم گرفته اید که به یک طراح خوب لباس تبدیل شوید و برند خود را معرفی کنید، باید بدانید که امر طراحی لباس، نیازمند توجه به نکات مهم و آموزش طراحی لباس برای مبتدی ها می باشد. حتی اگر حرفه ای هم هستید، بهتر است در دوره های طراحی لباس شرکت کنید. یکی از نکاتی که در طراحی مد و لباس برای طراحان مبتدی و حرفه ای اهمیت دارد، توجه به طراحی پیش از اجرا می باشد.

برخی افراد با شرکت در آموزش طراحی لباس تصور می کنند که در این کار حرفه ای شده اند و لباسی را بدون طرح اولیه و با ایده شخصی تولید می کنند. اما باید توجه داشت که لباس باید ابتدا روی کاغذ و یا توسط نرم افزارهای مربوطه طراحی شده و سپس به مرحله اجرایی منتقل شود. نکته دوم داشتن اطلاعات بروز شده درباره جدیدترین طراحی های لباس است.

این مطلب هم شاید برای شما جالب باشه
ورک شاپ آموزشی

برای ورود به این رشته آیا گذراندن پیش نیاز لازم است ؟

برای شروع رشته طراحی لباس در آموزشگاه صنعت و معدن نیاز به هیچگونه پیش نیازی ندارید و می توانید از صفر اغاز کرده و تمام ایده هایتان را اجرایی کنید.

 

آموزش طراحی لباس

برای کسب اطلاعات در مورد دوره جامع طراحی لباس از واتس آپ یا تلفن های زیر با کارشناسان در ارتباط باشید:

کارشناس آموزش: ۰۲۱۴۶۰۹۴۱۱۸

کارشناس آموزش:۰۲۱۴۶۰۹۴۱۱۷

کارشناس آموزش:۰۲۱۴۴۱۱۱۲۲۹

مراحل یادگیری طراحی لباس کدامند؟

معمولا طراحی لباس و تولید یک لباس با ایده جدید، شامل مراحل استانداردی است که حتما باید آن را طی کنید. اولین مرحله آموزش دیدن است. اما پس از شرکت در دوره های آموزشی، می بایست تجارب خود را در این زمینه افزایش دهید. برای این مرحله از یادگیری توصیه می کنیم، ابتدا لوازم و ابزارهای مورد نیاز برای طراحی را آماده کنید. همچنین باید یک طرح اولیه را در ذهن خود ایجاد کنید و روی بخش های مختلف آن کار کنید. در مرحله بعدی باید ایده اولیه تان را روی کاغذ پیاده سازی کنید تا ایرادات کار را رفع کرده و یا ایده های جدیدی را به طرح بیفزایید. در مرحله بعدی از یادگیری طراحی لباس، می بایست، شروع به اجرا طرح کنید. البته مرحله پیشین از اهمیت بالاتری برخوردار است. سعی کنید در مرحله طراحی روی کاغذ تمام ایرادات و مشکلات کار را با مشورت افراد مجرب پیدا کرده و رفع نمایید.

این مطلب هم شاید برای شما جالب باشه
آموزش طراحی لباس روی کاغذ و مانکن

آموزش طراحی لباس حرفه ای ها

ثبت نام در کلاس های آموزش طراحی لباس

اگر برای ورود به بازار کار حرفه ای رشته طراحی لباس به دنبال آموزشگاه معتبر هستید ، اگر قصد مهاجرت به خارج از کشور را دارید  ،

برای ثبت نام و اشنایی بیشتر از کلاس ها و سر فصل ها از طریق واتس اپ و یا شماره های سایت با همکاران ما در انجمن  طراحی لباس در ارتباط باشید.

موفق باشید.