بهترین روش آموزش طراحی لباس به روش ساده و کاربردی و آموزش انواع فیگورهای متفاوت و آموزش طراحی لباس بر اساس ایرادات اندامی،طراحی روی کاغذ و به صورت سه بعدی در نرم افزار در مرکز آموزش خانه صنعت و معدن.با ارائه مدرک بین المللی و آموزش ها از سطح مبتدی تا پیشرفته است.

برای کسب اطلاعات در مورد دوره آموزش طراحی لباس  از طریق واتس آپ و یا تلفن های زیر با کارشناسان در ارتباط باشید:

کارشناس آموزش: ۰۲۱۴۶۰۹۴۱۱۸

کارشناس آموزش:۰۲۱۴۶۰۹۴۱۱۷

کارشناس آموزش:۰۲۱۴۴۱۱۱۲۲۹

 

آموزش طراحی لباس به روش ساده

آیا برای یادگیری طراحی لباس باید نقاش باشیم؟

اگر میخواهید طراحی لباس را به صورت حرفه ای دنبال کنید شما باید مهارت خود را در نقاشی و طراحی فیگور و کشیدن لباس افزایش دهید.حتی یک طراح لباس مبتدی نیز باید مهارت کشیدن لباس های مختلف را داشته باشد پس اگر به فکر کشیدن طرح های متنوع و جذاب در دنیای مد هستید باید این مهارت را تا حد قابل قبولی فرا گیرید.

این مطلب هم شاید برای شما جالب باشه
بهترین کلاس آموزش طراحی لباس با نرم افزار ویژه بازار کار

در آموزش طراحی لباس به روش ساده نیز مهارت نقاشی لازم، اما واجب نیست که آن را به صورت حرفه ای از قبل آموزش دیده باشید.نقاشی در قسمت طراحی های ظریف و گلدوزی بر روی لباس نیز بسیار مورد استفاده قرار میگیرد، فکر کنید که طراحی گل های زیبا و ظرافت بخشیدن به یک طرح چقدر می تواند بر روی بیننده تاثیرگذار باشد.

علاوه بر نقاشی باید توان بصری خود را نیز افزایش دهید زیرا باید توان تصویر سازی و پیاده سازی تصویر داخل فکرتان را بر روی کاغذ داشته باشید. یکی دیگر از مفاهیم اولیه در آموزش طراحی لباس شناخت پارچه است باید جنس و رنگ پارچه را خوب بشناسید تا درک این را بیابید که کدام طرح و رنگ برای چه فرم اندامی مناسب است.

برای شروع این دوره در مرکز آموزش خانه صنعت و معدن ،نیاز به هیچگونه پیش نیازی ندارید و می توانید از مبتدی ترین مرحله شروع به آموزش دیدن کنید.ما به شما هرآنچه که از ایده تا اجرا نیاز دارید را آموزش خواهیم داد.

این مطلب هم شاید برای شما جالب باشه
کلاس تمرین و آموزش طراحی لباس

آموزش طراحی لباس

رنگ شناسی در طراحی لباس

تقریبا بیشتر ما انسان ها با رنگ های اصلی آشنایی داریم به این دلیل به آن ها رنگ اصلی میگویند چون از ترکیب دیگر رنگ ها به وجود نیامده اند رنگ های آبی، قرمز و زرد ۳ رنگ اصلی اند. این رنگ ها و رنگ های دیگر در ترکیب با رنگ های سفید و سیاه درخشندگی مختلفی از خود نشان می دهند.

از ترکیب رنگ های اصلی رنگ های فرعی مانند نارنجی، سبز و بنفش بوجود می آید دسته بعدی رنگ ها که در اطرافتان مشاهده می کنید از ترکیب رنگ های اصلی و فرعی تشکیل می شوند.

هنگام بحث در مورد رنگ ها به کلمات سرد و گرم بسیار برخورد کرده ایم، رنگ های گرم به رنگ هایی که تناژ گرم دارند مانند قرمز، نارنجی، زرد و … و رنگ های سرد به رنگ هایی با تناژ سرد مانند آبی، سبز، بنفش تیره و … گفته میشود.

این مطلب هم شاید برای شما جالب باشه
آدرس بهترین آموزشگاه طراحی مد و لباس با اساتید حرفه ای

همچنین بسیار پیش آمده که کلمه رنگ فصل را شنیده باشید معمولا در فصل تابستان از رنگ های گرم، در فصل بهار از رنگ گرم که با مقدار مختلفی از رنگ سفید ترکیب می شود، در پاییز رنگ های گرم که با مقدار مختلفی رنگ مشکی ترکیب می شود و در فصل زمستان معمولا از رنگ های سرد بهره میبرند.

 

آموزش طراحی لباس ساده

ثبت نام در کلاس طراحی لباس

اگر قصد ورود به بازار کار حرفه ای در داخل و یا خارج از کشور را دارید ، برای شرکت در کلاس های طراحی لباس لطفا از طریق واتس اپ و یا شماره های سایت با همکاران ما در انجمن طراحی لباس در ارتباط باشید.

موفق باشید.