آموزش طراحی لباس تخصصی در غرب تهران با بهترین متد ۲۰۲۰ با ارائه مدرک بین المللی و معتبر در مرکز آموزش خانه صنعت و معدن …برای کسب اطلاعات بیشتر در مرود چگونگی برگزاری کلاس ها می توانید از طریق واتس اپ و یا شماره های سایت با کارشناسان دپارتمان طراحی لباس در ارتباط باشید.

برای کسب اطلاعات در مورد دوره آموزش طراحی لباس از طریق واتس آپ یا تلفن های زیر با کارشناسان در ارتباط باشید:

کارشناس آموزش: ۰۲۱۴۶۰۹۴۱۱۸

کارشناس آموزش:۰۲۱۴۶۰۹۴۱۱۷

کارشناس آموزش:۰۲۱۴۴۱۱۱۲۲۹

آموزش طراحی لباس تخصصی در غرب تهران آموزش طراحی لباس تخصصی در غرب تهران

چگونه طراحی لباس را بیاموزیم؟

برای شروع رشته طراحی لباس بهتر است از یک آموزشگاه معتبر شروع کنید. آموزش ها از فیگور شناسی و کشیدن آن روی کاغذ آغاز می شود.تمامی کارها و آموزش هایی که انجام می شود به صورت عملی است .به همین دلیل است که برای ورود به بازار کار این رشته بهتر است از آموزشگاه ها یادگیری را اغاز کنید تا دانشگاه .در ترم بعد به رنگ شناسی ، سبک شناسی و جنسیت سازی می پردازید.در ترم سوم خلاقیت در طراحی لباس را آموزش میبینید.این ترم مهمترین ترم در طراحی لباس است.

این مطلب هم شاید برای شما جالب باشه
آموزش طراحی لباس صفر تا صد با متد جدید و مدرک بین المللی

در ترم های بعد نیز به ترتیب دوخت تزئینی ، مولاژ و نرم افزار را آموزش خواهید دید . نرم افزار طراحی لباس امروزه کاربردهای بسیار فراوانی دارد در مشاغل مختلف…به عنوان مثال در کارخانه های مختلف طراحانی را احتیاج دارند که علاوه بر قوی بودن طرح های دستی و کاغذیشان ، به نرم افزار هم مسلط باشند.

برای یادگیری تمامی این موارد نیاز به هیچ گونه پیش نیازی ندارید

 

آموزش طراحی لباس تخصصی در غرب تهران

انواع مشاغل طراحی لباس در سال ۲۰۲۰

طراح لباس کسی است که اصول طراحی لباس را فراگرفته است و با کمک این دانش و مهارت می‌تواند طرح‌های خود را بفروشد یا در اختیار خیاطان خود ارائه دهد تا آنها طرح‌های او را تبدیل به لباس کند. بنابراین یک طراح لباس موفق کسی است که ایده‌ها و تفکرات خلاقانه و نوآورانه برای خلق و ساخت یک لباس داشته باشد. شغل طراح لباس شغلی بسیار پردرآمد و پرسود است. با شرکت در دوره آموزش طراحی لباس در غرب تهران در صورتی که علاقه و استعداد این هنر و مهارت را داشته باشید، می‌توانید تبدیل به یک طراح لباس حرفه ای شده و به شغلی پرسود و پردرآمد پیدا کنید.

این مطلب هم شاید برای شما جالب باشه
جامع ترین دوره فشرده آموزش طراحی لباس

آموزش طراحی لباس تخصصی در غرب تهرانآموزش طراحی لباس تخصصی در غرب تهران

ثبت نام در آموزشگاه تخصصی طراحی لباس

مرکز آموزش خانه صنعت و معدن  با برگزاری دوره های اجرایی طراحی لباس با سرفصل های روز دنیا یکی از بهترین گزینه ها برای افرادی است که قصد یاد گیری و درآمد زایی از این رشته را دارند و یا قصد دارند با دریافت مدرک بین الملی مهاجرت نمایند .

شما می توانید از طریق شماره های تماس سایت یا از طریق واتس اپ با کارشناسان ما در ارتباط باشید.