آموزش طراحی لباس در سعادت آباد غرب و تهران

آموزش طراحی لباس در سعادت آباد

آموزش طراحی لباس در سعادت آباد غرب و تهران که نزدیک ترین شعبه مرکز اموزش خانه صنعت و معدن ایرانیان در غرب تهان است.اموزش ها از مقدماتی تا پیشرفته و تمام اطلاعات و فنونی که به ان نیاز دارید را می اموزید.اموزش طراحی لباس با اساتید مجرب و ارائه مدرک بین المللی در این مرکز

آموزش طراحی لباس در سعادت آباد

کاربرد جنسیت سازی در طراحی لباس چیست؟

آموزش طراحی لباس در غرب جزء یکی از پرمخاطب ترین منطقه ها جهت آموزش طراحی لباس و مد است که میتواند آینده بسیار خوبی را برای این منطقه رقم بزند.

بد نیست که بدانیم جنسیت سازی در طراحی لباس و کاربرد آن چیست؟جنسیت سازی به زیبا سازی طرح کمک بسیار شایانی میکند اگر بخواهیم جنسیت سازی را برای شما مثال بزنیم به این صورت خواهد بود،به کسی که به طراحی لباس مشغول است کمک میکند تا با در دست داشتن پارچه های متنوع مثل حریر و مخمل،کار جدیدی را از کار قبلی تولید کند!.

این مطلب هم شاید برای شما جالب باشه
کلاس تمرین و آموزش طراحی لباس

البته پارچه به تنهایی کافی نیست،بلکه برای جنسیت سازی در طراحی لباس شما نیازمند وسایلی همچون گواش،آبرنگ،پاستیل،مارکر و… هستید.مطمئنا شما با شرکت در دوره هایی که آموزش طراحی لباس  برگزار میشود،با جنسیت سازی و کاربرد آن بیشتر آشنا خواهید شد.

اگر بخواهیم مارک ها و برندهای معروفی که از جنسیت سازی در طراحی های لباس شان استفاده میکنند را میتوان به برندهای تیفانی،چنل،لووی وی و دیور اشاره کرد.

آموزش طراحی لباس

آیا برای یادگیری طراحی لباس باید خیاط باشیم ؟

جواب کوتاه و ساده این سوال،”بله” است! ولی اینگونه نیست که شما باید یک خیاط ماهر باشید،همینکه تا به حال چرخ خیاطی را دیدید و به آن دست زدید و کمی کار با دستگاه را بلد هستید کافی است!.

شما با گذراندن دوره های آموزش طراحی لباس  به راحتی میتوانید مقدماتی خیاطی را برای طراحی لباس یاد بگیرید و در کمترین زمان ممکن خیاطی را در کنار طراحی لباس یاد بگیرید.

آموزش طراحی لباس  به گونه ای خواهد بود که میتوان گفت شما تقریبا هیچ نیازی به دانش خیاطی برای طراحی لباس ندارید .مطمئنا شما در دوره های آموزش طراحی لباس  با علم خیاطی و چگونگی انجام آن را یاد خواهید گرفت زیرا برای طراحی لباس نیاز است تا شما برش هایی در پارچه ایجاد کنید،اندازگیری کنید و در آخر این خیاطی است که لباس شما را آماده میسازد و طراحی شما را به اتمام میرساند.

این مطلب هم شاید برای شما جالب باشه
آموزش طراحی لباس در شهرک غرب و صادقیه

آموزش طراحی لباس تهران

آموزش طراحی لباس در سعادت آباد غرب و تهران

برای اشنایی بیشتر با سرفصل های طراحی لباس در نزدیکترین شعبه به سعادت اباد و غرب تهران از طریق واتس اپ و یا شماره های سایت با ما در ارتباط باشید.

موفق باشید.