آموزش طراحی لباس مرحله به مرحله و کاربردی با متد ۲۰۲۰  از مقدماتی تا پیشرفته ،آموزش طراحی لباس با مدادرنگی ،گواش ، ابرنگ و … را از پایه به شما اموزش میدهند.طراحی فیگور اولین گام از یادگیری طراحی لباس است  در مرکز آموزش خانه صنعت و معدن آموزش میبینید..

آموزش طراحی لباس

معرفی رشته طراحی لباس و بازار کار آن

آموزش طراحی لباس مرحله به مرحله در مقطع کارشناسی با نام طراحی لباس به مدت زمان ۴ سال دنبال می شود. این رشته دارای دو شاخه اصلی تحت عناوین تک دوزی یا مزون و صنعت است، که شاخه تک دوزی شامل طراحی و دوخت لباس برای افراد مختلف می شود و شاخه صنعتی،کاربردی ­تر بوده و به بخش­ های مختلفی تقسیم می­ شود که از آن جمله می­ توان به بخش­ های پیراهن بچه، پیراهن زنانه، پارچه جین و لباس مردانه و … اشاره کرد.

در آموزش طراحی لباس در این مقطع هدف از پرورش این افراد آنست که در قالب طراحان لباسی ماهر بتوانند نیازهای طراحی لباس، طراحی الگو، برش و دوخت را در تولید را مرتفع سازند. آموزش طراحی لباس مرحله به مرحله در مقطع کاردانی بر عهده دانشگاه جامع علمی کاربردی گذارده شده است که در مدت زمان دو سال با همراه سازی دانش نظری و عملی در این رشته تلاش دارد تا یادگیرندگان این رشته را به کسب مهارت های طراحی لباس واداشته و به سرعت وارد بازار کار نماید.

این مطلب هم شاید برای شما جالب باشه
دوره آموزش گام به گام طراحی لباس

همچنین آموزش طراحی لباس مرحله به مرحله در مقطع هنرستان با نام طراحی و دوخت در اختیار تحصیل گران قرار می دهد که به صورت حرفه ای به مدت زمان دوسال، در زمینه طراحی البسه آموزش می بینند به گونه ای که بتوانند با کسب مهارت های کاربردی به سرعت وارد بازار کار شوند. رشته طراحی لباس در هر سه مقطع تلاش دارد نیازهای جامعه و بازار کار و اشتغال آفرینی هنرجویان را مرتفع سازد.

با این توضیحات کوتاه شاید بتوان گفت که شما دارای مختصری آشنایی با رشته طراحی لباس شده اید. ناگفته پیداست که خلاقیت در کنار تمامی این آموزش ها بسیار اهمیت دارد .علاوه بر دانشگاه ها که دوره های بلند مدت برگزار میکنند ، آموزشگاه های طراحی لباس نیز دارای دوره های کوتاه مدت و فشرده طراحی لباس هستند.که به صورت کامل با جزئیات آموزش می دهند و هنرجویان می توانند خیلی سریع تر وارد بازار کار حرفه ای شوند و کسب درآمد کنند.

این مطلب هم شاید برای شما جالب باشه
آموزش طراحی لباس در شهرک غرب و صادقیه

آموزش طراحی لباس کاربردی

 

برای کسب اطلاعات در مورد دوره طراحی لباس از طریق واتس آپ یا تلفن های زیر با کارشناسان در ارتباط باشید:

کارشناس آموزش: ۰۲۱۴۶۰۹۴۱۱۸

کارشناس آموزش:۰۲۱۴۶۰۹۴۱۱۷

کارشناس آموزش:۰۲۱۴۴۱۱۱۲۲۹

شناخت انواع تکنیک های رنگ در جنسیت سازی روی کاغذ

در دوره آموزش طراحی لباس  انواع تکنیک های رنگ در جنسیت سازی روی کاغذ آموزش داده می شود. تکنیک های رنگ در جنسیت سازی روی کاغذ بسیار متنوع و متعددند و در طراحی لباس نیز توسط طراحان مورد استفاده قرار می گیرند.

در دوره طراحی لباس شما می آموزید که در زمینه طراحی لباس ایده پیاده سازی خود بر روی کاغذ را با مداد، آبرنگ و گواش رنگ آمیزی کنید. اما در این میان برخی طراحان نیز از فضای حضوری و کاغذ  فاصله گرفته اند و به استفاده از نرم افزارهای سه بعدی و تصویر سازی های دیجیتال رو آورده اند و در تلاش اند از ابزارهای هوشمند، مدرن و دیجیتال در این راستا برای نیل به اهداف خود بهره گیرند.

در دوره طراحی لباس  تصویرسازی نیز آموزش داده خواهد شد. تصویرسازی با استفاده از رنگ جهت ایجاد جنسیت سازی روی کاغذ از تکنیک های جذابی است که بسیاری از طراحان لباس امروزه از آن بهره می گیرند. برای مثال در استفاده از مداد رنگی می توان طرح کشیده شده را روی کاغذ سفید ساده منتقل کرد و با استفاده از سطحی بافت دار‎ ماند بافت پشت تخته شاسی و امثال آن طرح را بر روی آن گذاشت و فیکس کرد و بعد به وسیله مداد‎ ‎رنگ زمینه را به شیوه ای رنگ آمیزی کرد که بافت مذکور به روی طرح نمایان شود. جهت یادگیری این تکنیک های متنوع شما می توانید  از طریق اینترنت و یا شرکت در محافل درسی آموزش طراحی لباس مرحله به مرحله ی را دریافت نمائید.

این مطلب هم شاید برای شما جالب باشه
سرفصل بین المللی آموزش طراحی لباس جامع آنلاین و حضوری

آموزش طراحی لباس حرفه ای

ثبت نام در کلاس های طراحی لباس

آیا به کسب درآمد از رشته طراح لباس فکر کرده اید ؟ آیا به دنبال دوره های کوتاه مدت برای یادگیری سریع در این رشته و جذب در بازار کار هستید و یا قصد ادامه کار حرفه ای در خارج از کشور را دارید ؟

برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه قبل از شروع به اغاز این هنر میتوانید از طریق واتس اپ و یا شماره های سایت با کارشناسان دپارتمان طراحی لباس در ارتباط باشید.

با آرزوی موفقیت.