آموزش طراحی لباس مردانه و راهنمای انتخاب رنگ مناسب ۲۰۲۰ برا اقایان  با توجه به اینکه نیمی از جمعیت هر جامعه ای را مردان تشکیل می دهند می تواند یک بازار کار بسیار خوب را داشته باشد… بسیاری از افراد فکر می کنند که در استایل مردان باید از رنگ های خنثی و یک دست برای طراحی یک استایل شیک استفاده کرد اما شما در حین آموزش در می یابید که برای طراحی یک استایل شیک لازم است طیف رنگ های مختلف استفاده کنید.

طراحی لباس مردانه

یک طرح زیبا برای اقایان چه مشخصه هایی باید داشته باشد ؟

آموزش طراحی لباس مردانه و طراحی برای استایل آقایان یک از جذاب ترین بخش های طراحی لباس است که هر ساله در صنعت مد و فشن دنیا ابتکارات و خلاقیت های جالبی را در آن شاهد هستیم. بیشتر طراحان مایلند که وقت خود را صرف طراحی لباس خانم ها کنند اما نکته ای را که لازم است مد نظر قرار دهید این است که نیمی از جمعیت جامعه را مردان تشکیل می دهد و بسیاری از آقایان نیز به مد و پوشش بسیار علاقه مند هستند.

این مطلب هم شاید برای شما جالب باشه
ایده های موفق طراحی لباس

در آموزش طراحی لباس مردانه شما خواهید آموخت که درک رنگ ها و درک سبک ها دو مفهوم مترادف هستند. رنگ ها بر افکار، احساسات و وقایع زندگی ما تاثیر می گذارند بنابراین این واقعیت در آموزش طراحی لباس مردانه  برای تبدیل شدن طرح به یک استایل شیک بسیار مهم است. مطمئنا همه ما با چرخه رنگ ها آشنا هستیم و می دانیم که این چرخه از سه رنگ اصلی تشکیل شده اما آنچه مهم است برای طراحی یک استایل زیبا نحوه ترکیب این رنگ ها با یکدیگر است.

به طور مثال یکی از ترکیبات جذاب برای طراحی یک استایل زیبا استفاده از رنگ های سه گانه که بر روی چرخه رنگ ها بر روی یه مثلث متساوی ساقین قرار دارند این انتخاب در طراحی استایل تعادل بسیار خوبی را از نظر بیننده ایجاد خواهد کرد.دوره های آموزش طراحی لباس مردانه به شما می آموزد که خلاق باشید و از الگوهای رایج برای طراحی لباس مردانه فاصله بگیرید زیرا که امروزه بسیاری از آقایان مایلند از استایل های معمولی و رسمی جدا شوند. انتخاب پارچه، ست کردن طیف رنگ ها، طراحی آناتومی و… از مواردی است که باید در دوره های آموزش طراحی لباس مردانه برای به ثمر رسیدن یک طرح زیبای مردانه با آن به خوبی آشنا شوید.

این مطلب هم شاید برای شما جالب باشه
دوره آموزشی طراحی لباس از صفر تا صد

آموزش طراحی لباس

 

برای کسب اطلاعات در مورد دوره طراحی لباس از طریق واتس آپ یا تلفن های زیر با کارشناسان در ارتباط باشید:

کارشناس آموزش: ۰۲۱۴۶۰۹۴۱۱۸

کارشناس آموزش:۰۲۱۴۶۰۹۴۱۱۷

کارشناس آموزش:۰۲۱۴۴۱۱۱۲۲۹

انتخاب رنگ برای لباس آقایان بر چه اساسی باید انجام شود ؟

شاید هنوز بسیاری از افراد گمان می کنند که در استایل مردان باید از رنگ های تیره، سرد و خنثی استفاده نمود تا یک طرح شیک را رقم زد. اما شما در آموزش طراحی لباس مردانه می آموزید که این کلیشه ها را از ذهن خود دور کنید. انتخاب رنگ یکی از اساسی ترین مفاهیمی است که شما باید در دوره های آموزش طراحی لباس مردانه بیاموزید. وقتی صحبت از رنگ ها و ترکیب رنگ می شود چرخه رنگ ها می تواند برای ما بسیار مفید باشد.

آنچه که در دوره های آموزش طراحی لباس مردانه بر آن تاکید می شود یادگیری و شناسایی رنگ های مکمل و مشابه است از این طریق شما می توانید رنگ هایی انتخاب کنید که در عین داشتن تضاد بسیار متعادل به نظر برسد. رنگ های آنالوگ بر روی چرخه رنگ معمولا در کنار یکدیگر قرار دارند و از نظر ترکیب رنگی تنالیته مشابه دارند و بخوبی با هم ترکیب می شوند. استفاده از رنگ های سه گانه مخصوص افراد جسور است. رنگ های سه گانه با یک مثلث متساوی الساقین بر روی چرخه رنگ مشخص می شود و تضاد جالبی را در استایل ایجاد می کند.

این مطلب هم شاید برای شما جالب باشه
آموزش طراحی لباس صفر تا صد با متد جدید و مدرک بین المللی

 

رنگ مناسب لباس مردانه