آموزش طراحی لباس مقدماتی و اجرایی

آموزش طراحی لباس

آموزش طراحی لباس مقدماتی و اجرایی ،آموزش طراحی لباس روی کاغذ و آموزش طراحی لباس با مدرک بین المللی و با اساتید مجرب و حرفه ای در مرکز آموزش خانه صنعت و معدن.آموزش طراحی لباس مخصوص بانوان و آقایانی که می خواهد به صورت حرفه ای این رشته را اغاز کنند و وارد بازار کار در ایران و یا خارج از کشور شوند.

آموزش طراحی لباس

آموزش طراحی فیگور در طراحی لباس

برای اینکه دوره ی آموزش طراحی لباس مقدماتی را بگذرانید اول از همه باید در این زمینه اطلاعاتی را کسب نمایید. امروزه در تمامی کشور ها طراحی لباس بسیار اهمیت دارد زیرا مدل لباس و همین طور طراحی آن برای ما مهم است. طراحی کردن لباس های زیبا و همین طور خوش لباسی جز زیباترین حرفه های دنیا به حساب می آید. همه ی ما دوست داریم در تمامی مجالس  به صورت آراسته ظاهر شویم و لباس هایی را بپوشیم که دارای مدل های خاص طراحی های تک و همین طور فوق العاده باشد.

این مطلب هم شاید برای شما جالب باشه
دوره آموزش طراحی لباس شب و مجلسی

در دوره ی آموزش طراحی لباس اولین گام طراحی فیگور است. شما باید مانکن هایی را در فیگور های مختلف طراحی نمایید. مراحل یادگیری به شما بستگی دارد. اگه واقعا به طراحی لباس و طراحی مانکن علاقه مند باشید این مراحل راه به سادگی و در مدت زمان اندک یاد می گیرید و در مراحل بعدی می توانید لباس هایی بسیار فوق العاده طراحی نمایید.

آموزش طراحی لباس مقدماتی

 

آشنایی با جنسیت سازی در طراحی لباس

در طراحی لباس آشنایی با جنسیت سازی بسیار اهمیت دارد. تکنیک های جنسیت سازی بسیار مهم است و باید آن ها را با دقت بسیار بالا آموزش ببینید و در نهایت آنچه خودتان یاد گرفتید را اجرا نمایید. در این دوره شما باید انواع و اقسام پارچه ها، سایه روشن های پارچه و همین طور بر روی لباس جنسیت پارچه ها را یاد بگیرید. وقتی که تکنیک های جنسیت سازی را به طور حرفه ای یاد گرفتید بعد از آن می توانید با ذهن خلاق خود لباس های فوق العاده ای را طراحی و به مشتری های خود ارائه کنید.

این مطلب هم شاید برای شما جالب باشه
بهترین آموزشگاه طراحی مد و لباس با متد جدید 2020

آموزش طراحی لباس اجرایی

کلاس های آموزش طراحی لباس

آیا به دنبال کلاس معتبر در رشته طراحی لباس می گردید ؟ آیا قصد مهاجرت دارید ؟ آیا میخواهید وارد بازار کار حرفه ای در رشته طراحی لباس شوید ؟ قبل از آغاز این حرفه برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید از طریق واتس اپ و یا شماره های سایت با کارشناسان دپارتمان طراحی لباس در ارتباط باشید.

موفق و پیروز باشید.