مرکر آموزش خانه صنعت و معدن

آموزش طراحی لباس

مرکر آموزش خانه صنعت و معدن

آموزش حرفه ای و تخصصی طراحی لباس با متد ۲۰۱۹

آموزش طراحی لباس روی کاغذ

 

در سال ۲۰۱۹ بیش از پیش به آموزش اجرایی و کاربردی طراحی لباس توجه شده است و موسسه های بین المللی مد فعالیت آموزشی خود را از همیشه بیشتر معطوف به اجرای نهایی ایده های کرده اند.

برای آگاهی از زمان و برنامه کلاس ها از طریق لینک واتس آپ در پایین صفحه یا شماره های سایت با ما در ارتباط باشی.

آموزش کامل و قدم به قدم طراحی لباس از صفر تا ۱۰۰

شاید ۲۰ سال پیش که برای روز های اول جامعه هنری و علمی کشور دو رشته خیاطی و طراحی لباس را از هم تفکیک کردند کمتر کسی متوجه اثر بخشی این جریان بود.
بی شک هرگز فکر نمی کردیم که این پتانسیل هنری و اجرایی در حوزه مد و لباس آن هم با این محدودیت ها در امروز حاصل شود.
متقاضیان فعالیت و آموزش حرفه طراحی لباس و مخاطبین ما اکثرا جوانانی هستندبا استعداد که رشته دانشگاهی آنها ارتباطی به آنچه امروز دنبال یاد گیری آن هستند ندارد و جالب اینکه بعد از گذران دوره های آموزشی طراحی لباس توان اجرایی بالاتری از دانشجویان فارغ التحصیل دانشگاهی این حرفه دارند.

  • آموزش قدم به قدم
  • الگو برداری و جلسات پیاپی با مراکز معتبر آموزشی طراحی لباس در دنیا
  • توجه بیشتر به اجرای ایده ها تا نقاشی لباس و ایجاد ارزش افزوده برای هنرجویان  و….

از همه مهمتر تلاش بی وقفه دانشپذیران برای یادگیری در کنار اساتید با حوصله و پر انگیزه این راه را هموار نمود.
جای نگرانی نیست اگر رشته تحصیلی شما هیچ ارتباطی با این حرفه ندارد یا حتی تا امروز هیچ تجربه یا دوره ای در این زمینه ندیده اید.
باید بدانید که شما تنها نیستید و تقریبا اکثر افرادی که در این دوره حضور دارند همین شرایط را دارند.
باید بدانید که در این مرکز افتخار ما آموزش اجرایی و همراهی  شما در خلق یک لباس خلاقانه که حاصل ایده های شماست می باشد.
ما فقط دنیال این نیستیم که شما از لباس نقاشی بکشید و تصویر سازی کنیدومطابق الگوی متد ۲۰۱۹ در طراحی لباس شما باید بعد از پایان دوره های آموزشی طراحی لباس علاوه بر توانایی تجسم و ایده پردازی و توانایی طراحی لباس با مداد رنگی گواش ماژیک مارکر و … توانایی ارتباط با خیاطان و اجرای ایده های خود را داشته باشید.

 

 

کلاس آموزش طراحی لباس با مدرک بین المللی

هرچند که فعالیت اجرایی در حرفه طراحی لباس حرف اول را میزند و شما  به عنوان یک خالق مد باید فردی باشید  که بتواند در طراحی لباس مجلسی لباس اجتماعی و … دست به کار اجرایی بزنید اما داشتن مدارک بین المللی در دفتر کارتان یا صفحات اجتماعی شما می توانداحساس اعتماد بیشتری در مشتریان آینده شما فراهم کند. در مرکز آموزش طراحی لباس ما به عنوان پارتنر آکادمی های معتبر مد و لباس مانند رلیانس فرانسه و اینوسرت کانادا و دیگر مراکز بین المللی امکان تهیه ۶ مدرک بین المللی را در پایان دوره های آموزشی برایتان فراهم کرده ایم.

کلاس طراحی لباس از ایده تا اجرا

مفهوم کلاس طراحی لباس از ایده تا اجرا چیست؟ آیا هدف شما از شرکت در کلاس طراحی لباس صرفا کشیدن لباس روی کاغذ و جنسیت سازی لباس است؟ آیا برای شما مهم نیست که بتوانید ایده های خود را از روی کاغذ بیرون بیاورید و به صورت قابل استفاده اجرا کنید؟ دوره های آموزشی طراحی لباس در مرکز آموزش خانه صنعت و معدن تا اجرای ایده هایتان با شما همراه است.در واقع ما معتقدیم که اگر اجرای ایده های خود را بلد نباشید شما به حرفه طراحی لباس مسلط نشده اید.

دوره طراحی لباس مقدماتی تا پیشرفته (مدت و زمان)

شما در مدت ۶ الی ۷ ماه با حضور ۲ بار در هفته در کلاس های آموزشی بدون هیچ پیش شرط و صرفا با حضور و اجرای تمرین های کلاسی به هدف خود خواهید رسید. بازار کار رشته طراحی لباس در ایران با توجه به وجود علاقه مندان به مد و نسل جوان در کشور منتظر طراحان با سلیقه و خوش ذوق است و این بازار به این زودی اشباع نخواهد شد. در کنار نیاز بازار به نیروی کار خلاق نکته قابل توجه رقابتی شدن این کار و نیاز به تخصص به روز طراحان لباس است.بله شما باید با علم روز و متد های جدید طراحی لباس آشنا باشید تا بتوانید برای خود بازار سازی کنید.

در آموزش طراحی لباس سطحی به نام مقدماتی تا پیشرفته نمی توان قائل شد.این یک دوره آموزش جامع از مقدماتی تا پیشرفته و از صفر تا صد است.

هزینه دوره و کلاس های طراحی لباس:

هزینه شرکت در کلاس های طراحی لباس را می توان به دو بخش تفکیک نمود:

هزینه ثبت نام کلاس ها

هزینه تهیه لوازم طراحی و … .

برای تهیه لوازم طراحی لباس و پارچه های تمرینی نیازی به هزینه های سنگین در ابتدای کار نخواهید داشت. ما باآموزش اجرایی به شما کمک می کنیم تا بعد از گذران ۵ ماه از دوره در طی کلاس ها توان فعالیت اجرایی و کسب درآمد از این حرفه را داشته باشید.

مرکز تخصصی آموزش طراحی لباس

همانطور که اشاره شد در سال ۲۰۱۹ در آکادمی های مد بیش از همیشه فضای آموزشی از تصویر سازی و نقاشی محض فاصله گرفته و توجه بیشتر به اقتصادی و اجرایی بودن طرح های طراحان لباس است.
مرکز آموزش خانه صنعت و معدن سال هاست که صنعت پوشاک را از طریق دانشپذیران موفق خود بعد از فارغ التحصیلی تامین می نماید.
ما معتقدیم دانشپذیران در کلاس آموزش طراحی لباس به شیوه اجرایی علاوه بر اجرای یک طرح زیبا باید توان تجسم طرح نهایی و اجرای لباس نهایی را نیز داشته باشند.
البته اینکه شما خیاطی و دوزندگی بلد باشید زیاد مهم نیست چون در این کلاس ها شیوه ارتباط با خیاطان و مدیریت تیم اجرای لباس را نیز آموزش خواهید دید. به لطف خداوند متعال برگزاری نمایشگاه ها و ایونت های تخصصی طراحی لباس در سال های گذشته و ورود خیل عظیمی از علاقه مندان بعد از دوره های آموزشی به بازار کار حرفه طراحی لباس ما را بیش از پیش به اجرای سیاست های آموزش عملی و صنعت محور و درآمد محور تشویق نموده است.

اموزشگاه طراحی لباس در تهران(شیوه حضور):

برای شرکت در کلاس های طراحی لباس قبل از آغاز به کلاس ها برای شناخت بهتر این حرفه و ترسیم مسیر از طریق شماره سایت یا واتس آپ با کارشناسان دپارتمان طراحی لباس درخواست ارتباط و کسب اطلاعات نمایید.

سوالات متداول :

آیا برای آموزش این رشته توانایی خیاطی و دوخت برای هنرجو ضروری است؟

خیر- علاقه مندان برای ورود به این دوره آموزشی بیاز به توانایی دوخت و خیاطی ندارند.در واقع مهمترین شراط ورود به این دوره علاقه هنرجو و تایید کارشناسان آموزشی مربوط  میباشد (کسب اطلاعات بیشتر)

این دوره آموزشی برای چه کسانی مناسب است؟

در سطح حرفه ای :

علاقه مندان به یادگیری کاربردی این رشته و ورورد به بازار  کارحرفه ای هستید.

قصد ادامه تحصیل  این رشته در داخل یا خارج از کشور را دارید.

خیاط هستید و میخواهید کار خود را گسترش دهید.

میخواهید در آزمون ارشد طراحی لباس شرکت نمایید وپیش نیاز مهارتی ندارید.

در سطح مبتدی :

اگر دوست دارید با داشتن این هنر همیشه لباس هایی خاص,جذاب و متفاوت بر تن کنید.

اگر طرح ها و مدل های بازار نظر شما را جلب نمیکند و احساس میکنید طرح های زیباتری میتوانید ارایه کنید.

آموزش طراحی لباس
آموزش طراحی لباس (سرفصل)

مقالات مرتبط طراحی لباس

اینستاگرام دپارتمان طراحی لباس


این مطلب چقدر برایتان مفید بود ؟
درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
4.07 (95 رای)