آموزش عکاسی از پایه تا پیشرفته

آموزش عکاسی

آموزش عکاسی از پایه تا پیشرفته ، آموزش اصول اولیه عکاسی با ارائه مدرک بین المللی و فیلم های آموزشی عکاسی در مرکز آموزش خانه صنعت و معدن…برای عکاسی حرفه ای، نیازی به دوربین های گران قیمت و مناظر چشم گیر نیست!فقط با دانستن اصول پایه عکاسی توسط اساتید حرفه ای و مجرب این حوزه آموزش میبینید که چگونه حرفه ای عکس بگیرید…

آموزش عکاسی پایه

در کار کردن با دوربین عکاسی چه نکاتی را باید رعایت کرد ؟

دوربین های مدرن از قطعات پیچیده ای با عملکرد ها و قابلیت های بی شماری تشکیل شده­اند. نحوه دسترسی و مدیریت عملکردهای تعریف شده در دوربین های مختلف متفاوت است. ما در این مطلب قصد نداریم کل نکات ذکر شده در دفترچه­ی راهنمای دوربین را آموزش دهیم، اما بد نیست که به چند نکته­ی مهم در آموزش عکاسی اشاره کنیم.

آشنایی با تنظیمات دستی دوربین از جمله ­ی این نکات مهم در عکاسی پایه محسوب می شود. اینکه بتوانید با در دست گرفتن یک دوربین جدید تنظیمات اولیه را انجام دهید بسیار مهم می باشد. این تنظیمات شامل تنظیم شاتر، دیافراگرم، ISO و … می باشد. ثبت تصاویر با کیفیت با دوربین کار سختی مانند پرتاب موشک نیست و هر کسی با رعایت یک سری نکات اصولی قادر به استفاده از این وسیله خواهد بود.

این مطلب هم شاید برای شما جالب باشه
بهترین دوره جامع عکاسی آنلاین و حضوری با مدرک بین المللی

آموزش عکاسی

شناخت انواع دوربین ها و تفاوت آن ها

دوربین های دیجیتال کامپکت: این دوربین ها کاربردی خانگی دارند و مهم ترین مزیت آنها کوچک و جمع و جور بودن آنها است که حمل آنها دشوار نمی باشد.

دوربین های DSLR: این دوربین ها از دو بخش بدنه و لنز تشکیل شده اند که لنز آنها قابلیت تعویض دارد. در این دوربین ها آیینه ای وجود دارد که به شما این امکان را می دهد که در زمان ثبت یک تصویر، از داخل لنز آن را مشاهده نمایید و در نتیجه اشراف کاملی به چگونگی ثبت تصویر داشته باشید.

دوربین های بدون آیینه: این دوربین­ها بسیار شبیه به دوربین­های DSLR می باشند و لنز آنها نیز قابل تعویض است با این تفاوت که تمامی قابلیت های دوربین­های DSLR را ندارند و برای اهداف سرگرم کننده به کار گرفته می­شوند.

دوربین های اکشن: دوربین های اکشن دوربین های کوچکی هستند که معمولا برای کاربرد های ورزشی یا ماجراجویی مورد استفاده قرار می گیرند. این دوربین ها در اصل برای فیلم برداری از زوایای مختلف به کار گرفته می شدند اما به تدریج به خاطر قابلیت نصب آنها کاربرد عکاسی هم پیدا کردند.

این مطلب هم شاید برای شما جالب باشه
آموزش گام به گام عکاسی جامع حرفه ای

آموزش عکاسی پیشرفته

آموزش عکاسی از پایه تا پیشرفته

برای اینکه به سطح حرفه ای در عکاسی برسید ، برای اینکه بتوانید مهاجرت کنید و در سطح بین المللی فعالیت کنید .می توانید قبل از ثبت نام در دوره عکاسی از طریق واتس اپ و یا شماره های سایت با دپارتمان عکاسی در ارتباط باشید.

موفق و پیروز باشید.