جامع ترین دوره عکاسی حرفه ای آنلاین و حضوری در مرکز آموزش خانه صنعت و معدن که آموزش از صفر تا صد و به گونه ای ست که با متدهای جدید رشته عکاسی اشنا و اماده بازار کار می شوید.در این کلاس ها قدم به قدم با نکاتی درباره ی عکاسی حرفه ای و فنون و اطلاعاتی که با ان ها سرو کار دارید را می اموزید.

برای کسب اطلاعات در مورد دوره آموزش عکاسی آنلاین و حضوری از طریق واتس آپ یا تلفن های زیر با کارشناسان در ارتباط باشید:

کارشناس آموزش: ۰۲۱۴۶۰۹۴۱۱۸

کارشناس آموزش:۰۲۱۴۶۰۹۴۱۱۷

کارشناس آموزش:۰۲۱۴۴۱۱۱۲۲۹

 

آموزش عکاسی حرفه ای

در مورد بازار کار رشته عکاسی بدانیم

مهم ترین نکته در آموزش عکاسی حرفه ای این است که به طور کامل با بازار شغلی و آیندۀ کاری این حرفه آشنایی پیدا کنید. تعداد افرادی که در سال های اخیر به عکاسی حرفه ای روی آورده اند بسیار بوده و همین مسئله نیز فضای بازار کاری را رقابتی کرده است. بنابراین امکان موفقیت کسی در این حرفه بیشتر خواهد بود که معلومات به روزتر و خاص تری اندوخته باشد. هدف دوره های آموزش عکاسی  هم تربیت عکاسان حرفه ای و بامعلومات است.

این مطلب هم شاید برای شما جالب باشه
آموزشگاه عکاسی با مدرک حرفه ای و معتبر

امروزه عکاسی دیجیتال رشد پیدا کرده و از طرفی قیمت تجهیزات دیجیتال نیز کاهش داشته است و این به افراد مختلف امکان داده که خودشان عکس های مورد نیاز خود را تولید و ذخیره کنند. بیشتر عکاسان به صورت قراردادی با شرکت ها و سایت های مختلف قرارداد همکاری امضا می کنند و اگر خلاق، مبتکر، باهوش و حرفه ای باشند، به زودی می توانند جایگاه خود را در بازار کار عکاسی حرفه ای پیدا کنند.

 

آموزش عکاسی

دوربین مناسب برای عکاسی حرفه ای

یکی دیگر از سرفصل های آموزش عکاسی ، معرفی انواع دوربین های مناسب برای عکاسی حرفه ای است. دوربین های حرفه ای به شما امکان می دهد که:

  1. عکس هایی با عمق میدان بگیرید.
  2. در نورهای خیلی کم عکاسی کنید.
  3. سرعت و کیفیت عکاسی خود را افزایش بدهید.

رزولوشن، سرعت عکاسی پشت سر هم، اندازه و وزن دوربین و قیمت آن موارد مهمی هستند که در هنگام تهیۀ دوربین برای عکاسی باید مد نظر قرار بدهید. نکتۀ مهمی که در انتخاب دستگاه برای عکاسی  با دوربین باید به آن توجه کنید این است که قرار است در چه ژانر و حوزه ای عکاسی کنید. بسته به انتخاب شما، نوع دوربین نیز تغییر خواهد کرد.

این مطلب هم شاید برای شما جالب باشه
سرفصل بهترین دوره عکاسی ویژه ورود به بازار کار

 

آموزش عکاسی با دوربین

راهنمای ثبت نام دوره جامع آموزش عکاسی

اگر به دنبال آموزشگاه معتبر ، با اساتید حرفه ای هستید ،

اگر شرایط کلاس های حضوری را ندارید و به دنبال کلاس های عکاسی آنلاین هستید ؟

برای آشنایی بیشتر با دوره ی عکاسی آنلاین و حضوری قبل از ثبت نام لطفا از طریق واتس اپ و یا شماره های سایت با همکاران ما در دپارتمان عکاسی در ارتباط باشید.

موفق باشید.