آموزش عکاسی در اردو و فضای باز

آموزش عکاسی فضای باز

آموزش عکاسی در اردو و فضای باز, عکاسی پرتره ذر فضای باز و آموزش های دیگر شاخه های عکاسی در مرکز آموزش خانه صنعت و معدن…آموزش ها از مبتدی تا پیشرفته همراه با ارائه مدرک بین المللی …اساتید حرفه ای و آموزش ها ویژه ورود به بازار کار

آموزش عکاسی

اصول عکاسی در فضای باز

عکاسی از آن دسته هنرهایی است که با پیشرفت تکنولوژی و به روز شدن دوربین‌ها طرفداران بسیار زیادی پیدا کرده است. عکاسی در فضای باز به دلیل وجود نور طبیعی اصول و تکنیک‌های خاص خود را دارد. در این قسمت قصد داریم در مورد آموزش عکاسی در فضای باز نکاتی را ارائه کنیم. اولین نکته‌ای که در عکاسی در فضای باز باید در نظر بگیریم عمق میدان است. در عکاسی در فضای باز هیچ اصول ثابتی وجود ندارد و خلاقیت عکاس مهم‌ترین عامل در به وجود آمدن عکس‌های هنری است.

بهترین زمان برای عکاسی در فضای باز با توجه نور خورشید مشخص می‌شود. در این بین ساعاتی وجود دارند که به ساعات طلایی معروف‌اند. یک ساعت قبل از غروب خورشید و یک ساعت بعد از طلوع خورشید به دلیل وجود نور مناسب عکاسی بهترین زمان برای خلق آثاری فوق العاده هستند. در دوره‌های آموزش عکاسی فضای باز به هنرجویان آموزش داده می‌شود که چگونه با در نظر گرفتن نور طبیعی بهترین عکس‌ها را ثبت کنند.

این مطلب هم شاید برای شما جالب باشه
بهترین آموزشگاه عکاسی حرفه ای در غرب تهران

آموزش عکاسی فضای باز

تفاوت نورپردازی در فضای باز و فضای بسته

یکی از مهم‌ترین اصولی که در آموزش عکاسی فضای باز به هنرجویان آموزش داده می‌شود، نورپردازی است. در حقیقت نمی‌توان گفت نورپردازی در فضای باز سخت‌تر است یا در فضای بسته، ولی باید در نظر داشته باشید که ترکیب نور فلش با نور طبیعی یکی از سخت‌ترین تکنیک‌های نورپردازی است که در کلاس آموزش عکاسی فضای باز، به هنرجویان آموزش داده می‌شود.

کار در فضای بسته و به خصوص کار در استودیو برای عکاسان شاید ساده‌تر به نظر برسد، زیرا محدودیت زمانی برای گرفتن عکس نداشته و نورپردازی به دلخواه انجام می‌شود. تکنیک‌های نورپردازی در فضای باز و بسته با یکدیگر متفاوت هستند که در کلاس آموزش عکاسی فضای باز به هنرجویان آموزش داده می‌شود. در حقیقت تفاوت نورپردازی در فضای باز و فضای بسته موجب می‌شود که اصول نورپردازی این دو کاملاً با یکدیگر متفاوت باشد.

آموزش عکاسی

ثبت نام در کلاس آموزش عکاسی

برای ثبت نام و اشنایی بیشتر با سرفصلهای کلاس عکاسی لطفا از طریق واتس اپ و یا شماره های سایت با انجمن عکاسی ما در ارتباط باشید.

این مطلب هم شاید برای شما جالب باشه
آموزشگاه عکاسی با اساتید خوب و حرفه ای

موفق باشید.