آموزش عکاسی و کار با دوربین در مرکز آموزش خانه صنعت و معدن.آموزش کار با دوربین نیکون ، آموزش عکاسی با دوربین کانن و در کل اصول اولیه کار با دوربین های متفاوت.تمامی آموزش ها از مقدماتی تا پیشرفته با ارائه مدرک بین المللی و تکنیک هایی که به آن نیاز دارید تا به یک عکاس حرفه ای تبدیل شوید.

آموزش عکاسی

تفاوت دوربین‌های کانن و نیکون

عکاسی یک شغل پر درآمد و در عین حال پر از پیچ و خم‌های مختلف است و افراد زیادی به دنبال آموزش عکاسی و کار با دوربین هستند. دوربین‌های کانن و نیکون پر طرفدارترین دوربین‌های عکاسی هستند که علاقه‌مندان به عکاسی قبل از هر کاری تصمیم به تهیه یکی از این دور دوربین می‌گیرند. آما تفاوت این دو دوربین عکاسی در چیست و کدام یک نسبت به دیگری برتری دارد؟

از لحاظ کیفیت عکاسی با توجه به این که هر کدام بر ویژگی‌های مختلفی از لنز عکاسی تأکید دارند، باید گفت که هر دو کیفیت عکس فوق العاده‌ای را ارائه می‌دهند. در زمینه‌ی فوکوس اتوماتیک نیز هر دوی این دوربین‌ها عملکرد تقریباً یکسانی دارند، اما سرعت عکاسی دوربین‌های کانن (فریم بر ثانیه) تا حدودی بالاتر است. عمر باتری‌های دوربین‌های نیکن بالاتر بوده و شما با یک شارژ باتری تعداد عکس‌های بیشتری خواهید گرفت. کیفیت فیلم برداری دوربین‌های کانن همواره نسبت به دوربین‌های نیکن بالاتر بوده است، هرچند امروزه نیکن توانسته با پیشرفت لنزهای فیلم برداری خود را تا حد زیادی به کانن نزدیک کند.

این مطلب هم شاید برای شما جالب باشه
کلاس آموزش عکاسی با متد 2019

آموزش کار با دوربین

اصول اولیه کار با دوربین

آموزش عکاسی و کار با دوربین به آن راحتی‌ها که به نظر می‌آید نیست. کار با دوربین امروزه خود به چند بخش مختلف تقسیم می‌شوند. در این قسمت قصد داریم اصول اولیه کار با دوربین را برای شما توضیح دهیم. این اصول از ابتدایی‌ترین اصولی است که در کلاس‌های آموزشی و کار با دوربین به هنر آموزان آموزش داده می‌شود. اولین اصل یک عکس خوب نور مناسب است. در حقیقت یک عکاس باید با اصول ISO یا حساسیت به نور آشنا باشد. بخش اصول نور خود به سه قسمت ایزو یا حساسیت به نور، سرعت شاتر و دریچه دیافراگم تقسیم می‌شود که یک عکاس حرفه‌ای باید بتواند با تنظیم این سه مورد یک عکس خوب بگیرد.

آموزش عکاسی حرفه ای

آموزش عکاسی و کار با دوربین

برای ثبت نام و کسب اطلاعات بیشتر لطفا از طریق واتس اپ و یا شماره های سایت با همکاران ما در دپارتمان عکاسی در ارتباط باشید.

این مطلب هم شاید برای شما جالب باشه
دوره آموزشی جامع عکاسی در تهران

با آرزوی موفقیت.