آموزش عکاسی با برترین متد روز دنیا و حرفه ای ترین اساتید در مرکز آموزش خانه صنعت و معدن…آموزش عکاسی با دوربین نیکون ، آموزش عکاسی با دوربین کانن و در کل اصول اولیه کار با دوربین های متفاوت.تمامی آموزش ها از مقدماتی تا پیشرفته با ارائه مدرک بین المللی و تکنیک هایی که به آن نیاز دارید تا به یک عکاس حرفه ای تبدیل شوید.

برای کسب اطلاعات در مورد دوره جامع عکاسی آنلاین و حضوری از طریق واتس آپ یا تلفن های زیر با کارشناسان در ارتباط باشید:

کارشناس آموزش: ۰۲۱۴۶۰۹۴۱۱۸

کارشناس آموزش:۰۲۱۴۶۰۹۴۱۱۷

کارشناس آموزش:۰۲۱۴۴۱۱۱۲۲۹

 

 

مهمترین تفاوت های دوربین‌ کانن و نیکون

عکاسی یک شغل پر درآمد و در عین حال پر از پیچ و خم‌های مختلف است و افراد زیادی به دنبال آموزش عکاسی و کار با دوربین هستند. دوربین‌های کانن و نیکون پر طرفدارترین دوربین‌های عکاسی هستند که علاقه‌مندان به عکاسی قبل از هر کاری تصمیم به تهیه یکی از این دور دوربین می‌گیرند. آما تفاوت این دو دوربین عکاسی در چیست و کدام یک نسبت به دیگری برتری دارد؟

این مطلب هم شاید برای شما جالب باشه
بهترین آموزشگاه عکاسی آنلاین و حضوری

از لحاظ کیفیت عکاسی با توجه به این که هر کدام بر ویژگی‌های مختلفی از لنز عکاسی تأکید دارند، باید گفت که هر دو کیفیت عکس فوق العاده‌ای را ارائه می‌دهند. در زمینه‌ی فوکوس اتوماتیک نیز هر دوی این دوربین‌ها عملکرد تقریباً یکسانی دارند، اما سرعت عکاسی دوربین‌های کانن (فریم بر ثانیه) تا حدودی بالاتر است. عمر باتری‌های دوربین‌های نیکن بالاتر بوده و شما با یک شارژ باتری تعداد عکس‌های بیشتری خواهید گرفت. کیفیت فیلم برداری دوربین‌های کانن همواره نسبت به دوربین‌های نیکن بالاتر بوده است، هرچند امروزه نیکن توانسته با پیشرفت لنزهای فیلم برداری خود را تا حد زیادی به کانن نزدیک کند.

آموزش کار با دوربین

اصول اولیه کار با دوربین

آموزش عکاسی و کار با دوربین به آن راحتی‌ها که به نظر می‌آید نیست. کار با دوربین امروزه خود به چند بخش مختلف تقسیم می‌شوند. در این قسمت قصد داریم اصول اولیه کار با دوربین را برای شما توضیح دهیم. این اصول از ابتدایی‌ترین اصولی است که در کلاس‌های آموزشی و کار با دوربین به هنر آموزان آموزش داده می‌شود. اولین اصل یک عکس خوب نور مناسب است. در حقیقت یک عکاس باید با اصول ISO یا حساسیت به نور آشنا باشد. بخش اصول نور خود به سه قسمت ایزو یا حساسیت به نور، سرعت شاتر و دریچه دیافراگم تقسیم می‌شود که یک عکاس حرفه‌ای باید بتواند با تنظیم این سه مورد یک عکس خوب بگیرد.

این مطلب هم شاید برای شما جالب باشه
همایش نورپردازی عکاسی

آموزش عکاسی حرفه ای

ثبت نام کلاس عکاسی از صفر تا صد

اگر به دنبال کلاس عکاسی معتبر برای آموزش عکاسی هستید و می خواهید عکاسی را حرفه ای ادامه دهید …

برای ثبت نام و کسب اطلاعات بیشتر لطفا از طریق واتس اپ و یا شماره های سایت با همکاران ما در دپارتمان عکاسی در ارتباط باشید.

با آرزوی موفقیت.