آموزش قدم به قدم آرایش و میکاپ

آموزش قدم به قدم آرایش و میکاپ

آموزش قدم به قدم آرایش و میکاپ در تمرین نقش به سزایی دارد به شرطی که از همان ابتدا اصول آن را رعایت کنید. همچنین شروع و پایان آرایش کردن مربوط به سلیقه ی هر فرد می باشد که از کجا شروع کرده و چگونه تمام کند ولی ترفند هایی وجود دارد که به شما در گریمور شدن کمک خواهد کرد.

آموزش آرایش و میکاپ

مقدمه ای بر آرایش و میکاپ

آرایش و میکاپ آن طور که دیده می شود کار آسانی نیست وشما را با دیدن برنامه های یو تویوپی گیج تر می کند. در واقع راهکار های زیادی برای آرایشگری وجود دارد و کسی که می خواهد گریمور شود سوالات متعددی در ذهنش بوجود می آید از جمله اینکه آیا بهتر است کانسیلر را بعد از آرایش استفاده کرد یا قبل از آن ؟ سایه را قبل از همه چیز بهتر است بزنید یا بعد از موارد دیگر؟ در حقیقت همه ی این جملات درست هستند و مربوط به سلیقه ی هر فرد می باشد که چگونه دوست دارد آرایش کند هرچند که بعد از چندین مدت آرایش و میکاپ به این نتیجه می توان رسید که برخی ترفند ها بهتر هستند. زمان در آرایشگری کار مهمی است برای مثال اگر کمتر وقت دارید مثلا ۵ دقیقه ، بهتر است آرایش و میکاپ خود را بدون استفاده از کانسیلر یا ریز کاری ها انجام دهید . ولی اگر چند ساعت برای آن وقت دارید بهتر است از کانسیلر و مواد دیگر نیز استفاده کنید.این را نیز در نظر بگیرید که یک فرد به یکباره یک آرایشگر ماهر نمی شود و برای یک گریمور شدن وقت و تمرین زیادی لازم است.

این مطلب هم شاید برای شما جالب باشه
آموزش نکات گریم و آرایش صورت

آموزش قدم به قدم آرایش و میکاپ

مراحل اصولی آرایش و میکاپ

  • قدم اول

برای آرایش و میکاپ ابتدا پوست صورت را آماده کنید برای مثال کرم مرطوب کننده قبل از اضافه کردن کرم پودر بسیار موثر است.

  • قدم دوم

در واقع این که برای شروع آرایش و میکاپ را از کجا شروع کنیم مربوط به گریمور ها می باشد ولی اینجا آغاز کار با ابرو ها شروع می شود. ابتدا با یک مداد ابرو بین ابرو های خود را پر کنید . و بعد از پر کردن توسط یک پماد یا پد که مناطق بیرون زده ی آن را تمیز کاری کنیم و با تون رنگی پوست خود هماهنگش کنیم کار ما پایان می یابد.

  • قدم سوم

برای آرایش و میکاپ در مرحله ی سوم کرم پودر خود را اضافه کنید در این مرحله به مناطقی که می خواهید دیده شوند توجه کنید. در واقع توسط پد خود کرم را برداشته و به آرامی روی صورت خود بزنید این کار را با ضربات منظم انجام دهید تا کرم پودر شما روی صورتتان بنشیند.برخی از گریمور ها علاقه ی زیادی به کرم زیاد ندارند.

  • مرحله چهارم
این مطلب هم شاید برای شما جالب باشه
آموزش آرایش صورت دخترانه و ظریف

مناطق سیاه صورتتان را بپوشانید با یک کرم پودر روشن تر سیاهی های زیر چشمتان را بپوشانید

  • مرحله پنجم

سایه ی چشم را اضافه کنید.یکی از جذاب ترین بخش آرایش و میکاپ زدن سایه به چشم ها می باشد. در برنامه های یوتیوبی از رنگ های بسیاری برای سایه استفاده میکنند ولی برای تازه کار ها بهتر است از یک رنگ استفاده کنند تا حرفه ای تر شوند. بهتر است برای مناطق انتهایی چشم ها از رنگ های تیره استفاده کرد و به مناطق فرو رفته چشم سایه های روشنتر بزنید تا زیبا تر دیده شوند.

  • مرحله ششم

بعد از سایه مداد سیاه اضافه کنید. برای این کار بهتر است مداد مداد را از ته آن نگه داشته تا محو تر و با دقت تر زده شود .

  • قدم هفتم

یکی دیگر از مراحل جذاب گریم و آرایش اضافه کردن رژگونه می باشد.که بهتر است از رنگ های روشنتر و لایت تر استفاده شده و با ضربات سریع و مرتب اضافه شود تا گونه ی شما را برجسته تر نشان دهد.

  •  قدم هشتم
این مطلب هم شاید برای شما جالب باشه
ثبت نام در آموزشگاه گریم و میکاپ حرفه ای ویژه ورود به بازار کار

اضافه کردن هایلایتر به مناطق برآمده ی صورت موجب برجسته نشان دادن این‌مناطق می شود

  • قدم نهم

مرحله دیگر مرحله ی کانتور کردن صورت می باشد که بعد از اضافه کردن هایلایت از کانتور استفاده کرده و مناطق تیره ی صورتمان را با آن می پوشانیم.

  • قدم دهم

و مرحله ی آخر اینکه رژلب مان را با رنگ مورد علاقه و متناسب با آرایش رنگ صورتمان انتخاب کرده و شروع به زدن آن میکنیم پس از آن اسپری را اضافه نموده و ریمل یا مژه های خود را اضافه میکنیم.