بهترین آموزشگاه گریم و میکاپ عروس با متد اروپایی در مرکز آموزش خانه صنعت و معدن …آموزش میکاپ عروس از مقدماتی تا پیشرفته …آموزش میکاپ صورت و خودآرایی و … به صورت جامع تمام اصول و فنون آرایشگری و میکاپ آموزش داده خواهد شد و هنرجو برای ورود به بازار کار حرفه ای آماده می شوند…

برای کسب اطلاعات در مورد دوره آموزش گریم و میکاپ از طریق واتس آپ یا تلفن های زیر با کارشناسان در ارتباط باشید:

کارشناس آموزش: ۰۲۱۴۶۰۹۴۱۱۸

کارشناس آموزش:۰۲۱۴۶۰۹۴۱۱۷

کارشناس آموزش:۰۲۱۴۴۱۱۱۲۲۹

آموزش میکاپ عروس

انواع آرایش ها برای میکاپ عروس

در ابتدا بایستی به عنوان یک آرایشگر با انواع آرایش ها برای میکاپ عروس آشنا شوید.

در آموزش میکاپ عروس جهت تحقق این هدف، ما شما را با انواع این آرایش ها از جمله:

  •  میکاپ لایت (اروپایی)،
  • میکاپ ملایم (ایرانی)،
  • میکاپ خلیجی
  • میکاپ عربی
  • و انواع دیگر میکاپ

آشنا خواهیم کرد. در اغاز بدانید که به آرایش ملایم عروس، میکاپ گفته می شود پس آن را با گریم هرگز اشتباه نگیرید. در آموزش قدم به قدم میکاپ عروس میکاپ ایرانی برای عروس خانم ها، عمدتا تلاش می کنیم حالت عادی چهره را حفظ کنیم، در حالیکه در آرایش اروپایی یک آرایشگر آموزش قدم به قدم میکاپ عروس شما می آموزید که سعی نمایید علاوه بر حفظ حالت طبیعی چهره، صورت فرد را با آرایش زیباتر، جذاب تر و پر رنگ و لعاب تر جلوه دهید، در حالیکه در آموزش قدم به قدم میکاپ عروس آرایش عربی باید بیشتر تمرکز خود را بر آرایش چشم ها متمرکز نمایید و از سایه های اسموکی و خط چشم های ضخیم  در آرایش استفاده نمائید.

این مطلب هم شاید برای شما جالب باشه
بهترین آموزشگاه گریم و میکاپ با متد اروپایی

این در حالی است که در ارایش خلیجی به عنوان یک آرایشگر ماهر باید بکوشید از رنگ مشکی و دودی و انواع رنگ های ثابت برای میکاپ چشم خلیجی استفاده کنید. در دوره آموزش قدم به قدم میکاپ عروس شما را با جزئیات هریک از این میکاپ ها آشنا خواهیم ساخت.

آموزش میکاپ

نقش کانتورینگ در میکاپ

شاید شما هم کمتر نام آرایش ترمیمی به گوش تان رسیده باشد. به این شیوه از آرایش، کانتورینگ گفته می شود. در دوره آموزش قدم به قدم میکاپ عروس ما قصد داریم این مبحث را به صورت تخصصی به شما آموزش دهید. . کانتورینگ به فن و تکنیکی گفته می شود که زمان آرایش کردن، به منظور بهبود ویژگی‌های صورت افراد  از آن استفاده می شود. در دوره آموزش قدم به قدم میکاپ عروس شما می آموزید که  اگر کانتورینگ به درستی انجام شود، شما خواهید توانست چهره‌ای باریک‌ تر، گونه‌ای برجسته‌ تر و حتی بینی صاف‌ تری داشته باشید،

این مطلب هم شاید برای شما جالب باشه
آدرس آموزشگاه میکاپ و آرایشگری در تهران

قطعا یک آرایشگر ماهر با استفاده از این روش به رفع نواقص میکاپ خود و ترمیم آرایش انجام شده می پردازد و تلاش می کند با بکاربردن این تکنیک، افراد را به شیوه دلخواه شان آرایش نماید. قطعا هر فردی با استفاده از این روش می تواند تغییرات چشمگیری را در صورت خود مشاهده نماید صورت بیضی به گرد، بینی چاق، باریک و بسیاری تغییرات دلخواه با استفاده از کانتر می تواند بر روی افراد پیاده سازی گردد.

آموزش قدم به قدم میکاپ

ثبت نام در کلاس میکاپ عروس

آیا به دنبال کلاس معتبر برای یادگیری حرفه ی گریم و میکاپ هستید ؟ آیا قصد مهاجرت دارید ؟ آیا میخواهید وارد بازار کار حرفه ای شوید ؟ آیا محیط آموزشگاهی را برای یادگیری میکاپ و آرایشگری میپسندید؟

شما میتوانید قبل از اغاز این حرفه و برای کسب اطلاعات بیشتر در واتس اپ و یا از طریق شماره های سایت با دپاتمان گریم و میکاپ در ارتباط باشید .

این مطلب هم شاید برای شما جالب باشه
بهترین کلاس میکاپ در تهران با مدرک معتبر

با آرزوی موفقیت.